Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Obstawiaj gdzie chcesz

Aplikacja mobilna android i ios w LV BET!
Pełna oferta zakładów prematch i na żywo

Skorzystaj z  szerokiej oferty zakładów bukmacherskich LVBET i obstawiaj zakłady bukmacherskie na żywo. Wszystko w zasięgu Twojej ręki. Obstawiaj gdzie i kiedy chcesz.

  • Match tracker | mecze na żywo

Dzięki wizualizacjom na żywo wszystkich wydarzeń sportowych możesz być jeszcze bliżej gry. Oglądaj i obstawiaj mecze na żywo na android i iOS.

  • Błyskawiczne wpłaty i wypłaty

Za pomocą LV BET Rapid PAY Twoje środki finansowe trafią na konto bankowe nawet w 10 minut.

  • Prostota i funkcjonalność

Obstawianie nigdy nie było tak łatwe. Skorzystaj z aplikacji mobilnej LV BET na android i iOS w dowolnym miejscu i czasie.

  • Cash-out w LVBET! Wypłacaj szybciej i pewniej!

Nowa opcja Cash-Out powstała w LV BET po to, aby zapewnić Ci możliwość wypłaty w trakcie spotkania. Postaw swój zakład i skorzystaj z opcji wczesnej wypłaty!

  • Sporty wirtualne. LV BET zakłady bukmacherskie – legalny wirtualny bukmacher!

Wirtualne zakłady bukmacherskie w Twoim telefonie z android oraz iOS!! LV BET oferuje swoim graczom obstawianie sportów wirtualnych: meczów piłki nożnej, gonitw konnych, rywalizacji chartów, żużel, kolarstwo i wirtualny tenis.

Jak pobrać aplikację mobilną LVBET dla Android

Niestety z powodów ograniczeń Google, aplikacja LV BET nie jest dostępna w sklepie Google Play.

  1. W ustawieniach telefonu wybierz opcję zabezpieczenia lub bezpieczeństwo i zezwól na instalowanie aplikacji ze źródeł innych niż sklep Google Play
  2. Wejdz na stronie Ivbet.pl i w zakładce „Aplikacja” kliknij „Pobierz
  3. Po zakończeniu pobierania w centrum powiadomień wybierz LVBET apk aby rozpocząć proces instalacji i ciesz się aplikacją mobilną od LV BET

Możliwe, że będziesz musiał rozwinąć zakładkę „ustawienia dodatkowe” lub „więcej” by zobaczyć zabezpieczenia – jest to zależne od wersji systemu Android zainstalowanej na urządzeniu.

Uruchomienie tej opcji pozwala na instalacje aplikacji spoza sklepu Google Play. Google nie zezwala na zamieszczanie w swoim sklepie aplikacji bukmacherskich dlatego musisz ją pobrać bezpośrednio od nas.

Gratulujemy! Możesz już korzystać z naszej aplikacji i obstawiać, gdzie chcesz.

*Minimalna wersja do poprawnej obsługi aplikacji mobilnej to Android 5, na niższej wersji androida aplikacja może nie działać poprawnie.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021