Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

LV Bet zakończył współpracę z Lechią Tomaszów Mazowiecki

LV Bet zakończył współpracę z IV ligową Lechią Tomaszów Mazowiecki

LV Bet nie jest już sponsorem głównym KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki.

Firma LV BET przez blisko dziewięć lat wspierała finansowo Klub i była głównym motorem napędowych sukcesów zielono-czerwonych. Z pomocą LV BET lechiści awansowali z klasy okręgowej do III ligi i przez wiele lat należeli do ścisłej czołówki rozgrywek.

Po rezygnacji Michała Goździka z funkcji prezesa Lechii Tomaszów Mazowiecki z klubem miały rozstać się kolejne osoby. Na poniedziałkowym treningu piłkarze odbyli rozmowę z trenerem Bogdanem Jóźwiakiem i członkami Zarządu. Wszyscy piłkarze otrzymali wolną rękę w poszukiwaniu klubów.

LV Bet zakończył współpracę z IV ligową Lechią Tomaszów Mazowiecki
źródło: KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki

Start Lechii w rozgrywkach I grupy III ligi był bardzo poważnie zagrożony. Zawodnicy zostali poinformowani o trudnej sytuacji i każdy z nich miał podjąć decyzję odnośnie własnej przyszłości.

Po lawinie fatalnych informacji przyszła w końcu dobra wiadomość. Nie ma obaw o wycofaniu zespołu z rozgrywek I grupy III ligi. Piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki na pewno przystąpią do ligowych zmagań. Pierwszy mecz rundy jesiennej sezonu 2018/2019 zielono-czerwoni rozegrają w najbliższą sobotę 11 sierpnia o godzinie 17:00 z Ruchem Wysokie Mazowieckie.

– Nie ma powodów do obaw. Start klubu w rozgrywkach nie jest zagrożony. W sobotę gramy normalnie pierwszy mecz wyjazdowy z Ruchem Wysokie Mazowieckie – informuje i uspokaja Adam Król, dyrektor sportowy Lechii.

W środę 8 sierpnia o godzinie 11:00 odbędzie się konferencja prasowa z Prezydentem Tomaszowa Mazowieckiego Marcinem Witko, a po południu zdjęcie kadry zespołu na nowy sezon i trening piłkarzy.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021