Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

LV BET uruchamia punkt stacjonarny na stadionie Widzewa Łódź

W połowie lipca legalny bukmacher LV BET uruchomi w „Sercu Łodzi”

czyli na stadionie Widzewa przy al. Piłsudskiego swój punkt stacjonarny, w którym znajdzie się również lokal gastronomiczny.

 

Otwarcie punktu stacjonarnego firmy LV Bet na stadionie przy al. Piłsudskiego 138 nastąpi w połowie lipca – obecnie trwają w nim ostatnie prace wykończeniowe. Na powierzchni ponad 120 m2 powstanie nie tylko punkt bukmacherski, ale także lokal gastronomiczny, z którego będą mogli korzystać kibice. Będzie on czynny w godzinach 9:00-21:00.

– Zdecydowaliśmy się otworzyć punkt stacjonarny LV BET na stadionie Widzewa, aby być bliżej kibiców. Będzie to nie tylko nasz pierwszy punkt w Łodzi, ale zarazem flagowy w całej Polsce – będzie bowiem największy i najbardziej rozbudowany. Mamy nadzieję, że stanie się on miejscem, w którym fani będą mogli się spotkać i porozmawiać, nie tylko o sporcie. Chcemy, aby kibice widzieli, że LV BET stawia na Widzew – powiedział Adrian Furmańczyk, marketing manager firmy LV BET.

LV BET to najszybciej rozwijający się gracz na polskim rynku bukmacherskim.

Ten legalny bukmacher został również Oficjalnym Sponsorem rozpoczynających się w sierpniu mistrzostw Europy siatkarzy CEV EUROVOLLEY POLAND 2017.

źródło: widzew.com

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021