Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

LV BET sponsorem Victoria Londyn

LV BET sponsorem Victoria Londyn

LV BET OD DZIŚ GRA RAZEM Z VICTORIĄ LONDYN

Firma LV BET jako międzynarodowa marka, działająca między innymi na rynku polskim 
oraz angielskim postanowiła zaangażować się we współpracę z Victorią Londyn – klubem grającym 
na jedenastym poziomie rozgrywkowym w Anglii, w całości składającym się z Polaków, od sztabu szkoleniowego po zawodników. 

LV BET sponsorem Victoria Londyn

Victoria to klub założony w 2016 roku i rozwijający się niezywkle dynamicznie, który tworzy zaplecze dla wyższych lig angielskich oraz możliwość gry dla utalentowanych polskich zawodników na szczeblu seniorskim. Projekt, który w przyszłości może mieć wpływ na niejedną piłkarską karierę prowadzony jest przez pasjonatów z doświadczeniem. Ma to ogromny wpływ na jakość prezentowanego przez nich futbolu – przez ekspertów chwaleni są za niespotykane na tym poziomie rozgrywek zorganizowanie taktyczne.

“Jesteśmy bardzo zadowoleni i dumni, że taka firma jak LV BET postanowiła nas wesprzeć.
Mamy nadzieję, że jako klub polonijny pomożemy wypromować markę na Wyspach Brytyjskich. Wiążemy z tą współpracą duże nadzieje i jesteśmy przekonani, że będzie ona owocna dla obu stron.” – stwierdził Tomasz Słowiak, Prezes Victorii Londyn.

“W LV BET wiemy jak niesamowite rzeczy można osiągnąć ciężką pracą zespołową. Podobnie jak Victoria zaczynaliśmy od kilkuosobowego zespołu i ambitnego marzenia. Choć wywodzimy się z Polski to w naszym zespole mamy osoby z całego świata przy szczególnym powiązaniu
z Wielką Brytanią. Dlatego też naturalnym ruchem była decyzja o sponsorowaniu Victorii Londyn. Dołożymy wszelkich starań, aby klub stał się częścią jednego z najbardziej ekscytujących miast na świecie i zaktywizował jak największą grupę Polaków w stolicy Wielkiej Brytanii.” – powiedział Adrian Sidowski, dyrektor generalny w LV BET.

 

LV BET regularnie angażuje się sponsoringowo na rynkach, na których prowadzi działalność.
W Polsce są to m.in. kluby piłkarskiej Ekstraklasy z krakowską Wisłą na czele, której firma jest sponsorem głównym. W Niemczech natomiast LV BET związał się z hokejową reprezentacją kraju.

Zgodnie z zapisami wynikającymi z umowy logotyp LV BET pojawi się na koszulkach meczowych
oraz w materiałach reklamowych umieszczonych na obiekcie, na którym Victoria będzie rozgrywać swoje spotkania. Współpraca obejmie również media społecznościowe klubu.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021