Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

LV BET liderem serwisów bukmacherskich. STS i Fortuna przyciągają najbardziej

Wśród serwisów bukmacherskich najwięcej użytkowników miał w czerwcu LV BET , a najwięcej odsłon i najdłuższy średni czas korzystania przez internautów zanotowały STS i Fortuna .

Polskie witryny osiągnęły duże wzrosty odwiedzalności, natomiast po zmianach prawnych zmarginalizowane zostały globalne platformy, m.in. Bet365  i Bet-at-home

W czerwcu br. LV BET odwiedziło 2,25 mln realnych użytkowników, czyli 8,26 proc. wszystkich polskich internautów. Wykonali oni na stronie 7,9 mln odsłon, a każdy spędził na niej przeciętnie 3 minuty i 45 sekund – pokazują wyniki badania Gemius/PBI opracowane przez Wirtualnemedia.pl. Za to STS i Fortuna , mając odpowiednio 1,2 mln i 999 tys. użytkowników, czyli ok. dwa razy mniej niż LV BET, zanotowały wielokrotnie więcej odsłon i dłuższy średni czas korzystania przez użytkownika.  Z kolei Totolotek zanotował 248,7 tys. użytkowników, 6,15 mln odsłon oraz 31 minut i 15 sekund średniego czasu spędzonego przez internautę. Poza zestawieniem znalazły się serwisy innych firm bukmacherskich działających w Polsce, m.in. eToto i forBET

Czołowe serwisy bukmacherskie w czerwcu 2018 źródło: WirtualneMedia.pl

Dla bukmacherów czerwiec był bardzo ważnym miesiącem z uwagi na piłkarskie mistrzostwa świata. Dlatego niektóre firmy oprócz standardowych reklam produktowych w internecie i sponsoringu sportu realizowały kampanie bardziej wizerunkowe. LV BET do swojej akcji zaangażował popularnego działacza Zdzisława Kręcinę, a forBET promował się spotem pokazującym, jak kibice w pubie śpiewają romantyczną piosenkę.

Bukmacherzy współpracują też z dziennikarzami i ekspertami piłkarskimi. eToto od początku br. promują Mateusz Borek, Roman Kołtoń i Tomasz Hajto, a na początku czerwca dołączył do nich Michał Pol, a ambasadorem forBET jest Bożydar Iwanow. Na rynek wchodzą kolejne podmioty. Jesienią ub.r. działalność w Polsce zaczął rumuński Superbet (ambasadorem reklamowym firmy został Jerzy Dudek), a tuż przed mundialem Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe (wchodzące w skład holdingu obejmującego też m.in. „Super Express” i Grupę Radiową Time) uruchomiły Totalbet.

Czytaj więcej na stronie Wirtualnemedia.pl

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021