Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

LV BET jednym ze sponsorów sukcesu Widzewa

Od momentu rozpoczęcia współpracy w 2016 roku, pokładaliśmy wielkie nadzieje w jednym z najbardziej zasłużonych klubów piłkarskich w Polsce.
LV BET gorąco gratuluje Widzewowi Łódź awansu do wyższej klasy rozgrywkowej. Cieszymy się, że piłkarze wynagrodzili kibicom wsparcie wywalczeniem awansu do 2 ligi.

 

Widzew na przestrzeni lat był w bardzo trudnej sytuacji, jednak obecnie jest na jak najlepszej drodze do osiągnięcia sukcesu. Jako oficjalny sponsor i bukmacher Widzewa, chcemy zintensyfikować nasze zaangażowanie oraz docenić fanów dedykowanymi akcjami marketingowymi. Jednocześnie nadal ściskamy kciuki za kolejne awanse oraz zasłużony powrót do Ekstraklasy.

– Współpraca z Widzewem pod kątem sponsoringowym przebiega bardzo sprawnie – jesteśmy zadowoleni z wyników działań marketingowych, jakie uzyskujemy we współpracy z Klubem. Tegoroczny sezon to również nasze zwiększone zaangażowanie pod kątem finansowym. Mam nadzieję, że pomoże to w rozwoju klubu, a w przyszłości również w awansie RTS’u do I ligi i ekstraklasy – powiedział Rafał Wójtowicz, prezes LV BET Zakłady Bukmacherskie.

Sponsor przewiduje działania bezpośrednie skierowane do fanów Widzewa Łódź – między innymi promocję związaną z zakupem karnetówna sezon 2018/2019.

Zwiększona kwota sponsoringowa wynikająca z umowy, objęta jest tajemnicą handlową

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021