Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Lotto przez Internet – jak się zarejestrować i grać?

Poradnik: jak zarejestrować się w Lotto i grać przez internet. Krok po kroku.

Według Totalizatora Sportowego „na stronie internetowej Lotto.pl masz teraz możliwość zawierania przez Internet zakładów gier Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto i Eurojackpot. Od tej chwili możesz grać bez wychodzenia z domu, o każdej porze i z dowolnego miejsca w Polsce.” Należy podkreślić, że Totalizator Sportowy jest jedynym podmiotem legalnie oferującym w Polsce uczestnictwo w grach liczbowych w sieci Internet.

Reklama

Żeby zagrać w Lotto przez Internet, należy zarejestrować się na stronie internetowej gry.lotto.pl , korzystając z przycisku na górze strony.

Już na samym wstępie, strona zapyta o Twój wiek: 

Czy masz ukończone 18 lat?
Ta strona jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat lub opuść stronę.

Dane logowania

W nastepnym kroku rejestracji, należy podać swój adres mailowy, numer telefonu, hasło i numer PIN.

Dane, które tu wprowadzisz potrzebne będą do identyfikacji i logowania na portalu oraz w aplikacji mobilnej.

Twoje dane

Następnie musimy uzupełnić swoje dokładne dane, w tym adres, imię, nazwisko, adres, PESEL, numer dowodu osobistego oraz numer konta bankowego z którego będziemy dokonywać wpłaty i wypłaty.

Dane, które tu wprowadzisz służą do weryfikacji tożsamości, wieku i konta do wypłat. Będziesz mógł samodzielnie edytować dane teleadresowe w koncie gracza. Edycja pozostałych danych możliwa jest poprzez kontakt z Obsługą Klienta.

Limity

Podczas rejestracji będziesz miał możliwość ustawienia limitów kwotowych oraz czasowych

Limity ułatwiają zachowanie kontroli nad czasem i środkami przeznaczanymi na grę. Wysokość limitów możesz zmienić w Twoim Koncie Gracza.

Ustawienia personalizacji

Wybierz nazwę użytkownika służącą do logowania w serwisie oraz zapoznaj się z treścią poniższych regulaminów i oświadczeń. Udzielenie zgód oznaczonych gwiazdką jest niezbędne, aby ukończyć rejestrację.

Na końcu procesu rejestracji Totalizator Sportowy zapyta, skąd pochodzą pieniądze użytkownika (praca, działalność gospodarcza czy darowizna itp.) oraz czy osoba nie jest politykiem lub członkiem jego rodziny i czy korzysta z usług bankowości prywatnej

Zaznacz TYLKO jeśli Ciebie dotyczą

 • Oświadczam, że korzystam z usług bankowości prywatnej (ogół usług świadczonych dla najbardziej zamożnych klientów indywidualnych, obejmujący przede wszystkim długoterminowe zarządzanie ich aktywami finansowymi oraz obsługę ich bieżących potrzeb finansowych).
 • Oświadczam, że jestem osobą zajmującą eksponowane stanowisko polityczne, członkiem rodziny osoby zajmującej eksponowane stanowisko polityczne lub też osobą znaną jako bliski współpracownik osoby zajmującej eksponowane stanowisko polityczne w rozumieniu ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu. Jestem świadomy odpowiedzialności karnej za złożenie fałszywego oświadczenia.

Każdą ze zgód można wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Odwołaniem zgody możesz zarządzać z poziomu konta użytkownika.

Weryfikacja adresu mailowego

Na Twój adres e-mail zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Sprawdź skrzynkę e-mail, kliknij w link aktywacyjny i postępuj zgodnie z instrukcjami.

Wpłata oraz weryfikacja dowodem osobistym

Zasilenie konta jest możliwe dopiero po dokonaniu pełnej weryfikacji konta. Aby móc wpłacić środki na grę należy najpierw wykonać skan dowodu osobistego.

W procesie weryfikacji tożsamości wymaganym do rejestracji w Serwisie LOTTO

Jak to działa?

 1. Przygotuj swój dowód osobisty.
 2. Wykonaj zdjęcie lub skan obu stron swojego dowodu osobistego. Możesz tego dokonać za pomocą skanera, telefonu komórkowego lub zwykłego aparatu fotograficznego.
 3. Wykonaj zdjęcie tak aby dowód osobisty zajmował jak największą jego część.
 4. Wczytaj przygotowane uprzednio zdjęcie tyłu dokumentu – upewnij się, że dane na dokumencie są dobrze widoczne, a zdjęcie jest wykonane według podanych instrukcji.
 5. Wczytaj zdjęcie przodu dokumentu.
 6. Poczekaj, aż system zweryfikuje przesłane dane.
 7. Gotowe! Twoja tożsamość została potwierdzona i możesz już przejść do kolejnych etapów korzystania z LOTTO w Internecie.

Wybierz obraz przedstawiający tył dowodu osobistego.

Jak dobrze wykonać zdjęcie?

Upewnij się, że:

 • tekst na dokumencie jest w całości widoczny i czytelny,
 • zdjęcie jest ostre oraz dobrze oświetlone,
 • perspektywa dokumentu jest prosta, to znaczy krawędzie dokumentu są równoległe do krawędzi zdjęcia,
 • na żadnych danych nie występują refleksy lub odbicia światła,
 • zdjęcie jest kolorowe,
 • dokument zajmuje większość obszaru zdjęcia, jednak krawędzie dokumentu nie mogą wyjść poza zdjęcie.

Weryfikacja zakończona niepowodzeniem

Podczas przesyłania skanów, może wystąpić błąd. W celu ukończenia rejestracji należy wtedy  skontaktować  z Obsługą Klienta telefonicznie: 459 59 59 00 lub mailowo: kontakt@lotto.pl

Niestety weryfikacja dokumentu nie mogła zostać ukończona.
Przyczyną może być nieprawidłowy obraz dokumentu lub niezgodność danych podanych w formularzu rejestracji.

Wpłata na konto gracza Lotto

Po pozytywnym przejściu procesu rejestracji, weryfikacji oraz zalogowaniu, należy wejść w zakładkę Portfel Lotto i wybrać opcję wpłaty środków.

Po dokonaniu depozytu, możesz wejść na stronę gry.lotto.pl a następnie wybrać interesujących nas loterie.

W następnym kroku staniemy przed wyborem liczb, ilości losowań. Istnieje takżemożliwość subskrypcji kuponu.

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO, w aplikacji mobilnej oraz na stronie internetowej gry.lotto.pl

Hazard związany jest z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach hazardowych jest niezgodny z polskim prawem.

 

 

 

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021