Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Lotto partnerem Stomilu Olsztyn

Stomil Olsztyn ma nowego partnera. Jest nim marka Lotto – należąca do Totalizatora Sportowego.

– Bardzo cieszy nas fakt, że tak uznana firma, jaką jest bez wątpienia Totalizator Sportowy, dołączyła do naszej drużyny. To pokazuje, że marka Stomil Olsztyn jest silna i rozpoznawalna. Jestem pewny, że to początek długoletniej współpracy, która przyniesie korzyści biznesowe i wizerunkowe obydwu stronom – skomentował podpisanie umowy Prezes Zarządu Stomil Olsztyn S.A. Maciej Radkiewicz.

 

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, jest spółką Skarbu Państwa, która od ponad 60 lat działa nieprzerwanie na rodzimym rynku loteryjnym. Dysponuje siecią ponad 17 000 punktów sprzedaży pracujących w systemie online, które każdego dnia oferują szeroki wachlarz produktów loteryjnych. Spółka powstała, by gromadzić środki, z których finansowano remonty i budowy obiektów oraz urządzeń sportowych. Później do zadań Totalizatora Sportowego doszło też przekazywanie funduszy na szeroko rozumianą kulturę narodową.

Dziś spółka jest jednym z najważniejszych filarów wspierających te dwie dziedziny życia społecznego. Każdego roku dzięki graczom LOTTO przekazuje na sport i kulturę setki milionów złotych.

Źródło: Stomil Olsztyn SA

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021