Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Lotto kod promocyjny – niespodzianka na darmowy start

Są co najmniej 3 powody, dla których warto zarejestrować się na Gry Lotto . Pierwszy to oczywiście możliwość gry bez wychodzenia z domu, o każdej porze i z dowolnego miejsca w Polsce. Drugi to wygoda, dzięki możliwości gry na wiele losowań oraz subskrybowania ulubionych kuponów. Trzeci to rozpoczynająca się właśnie wielka promocja kodów o wartości 10 zł na dowolne gry z portfolio marki LOTTO. Promocja potrwa do końca 2019 roku.

Jak wykorzystać kod promocyjny Lotto?

Kod promocyjny, który widzisz na naszej stronie internetowej możesz wykorzystać wpisując go w specjalne pole, które znajduje się w ostatnim kroku procesu rejestracji. Rejestracja do serwisu trwa tylko kilka minut i jest całkowicie bezpieczna. Po prawidłowym zarejestrowaniu się do serwisu i wpisaniu odpowiedniego kodu, na swoim koncie gracza zobaczysz 10 zł, które od razu możesz wykorzystać na grę online.

Jaki jest kod promocyjny w Lotto?

Podczas rejestracji w specjalnym polu do wpisania kodu promocyjnego wpisz kod WYGRYWAMYRAZEM (Wygrywamy Razem – bez spacji). Nie ma znaczenia czy wpiszesz go dużymi czy małymi literami. Jeżeli będzie poprawne na pewno zadziała. PO zarejestrowaniu wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto gracza. Tam będzie na Ciebie czekać 10 PLN oraz szansa do wygrywania!

Rejestracja krok po kroku w Lotto

Abyś mógł spróbować swojego szczęścia w grach LOTTO online powinieneś zarejestrować się na www.gry.lotto.pl. Rejestracja składa się z kilku kroków. Pierwszy polega na wypełnieniu formularza z danymi osobowymi. W kolejnym należy ustawić limit środków i czasu, który chcesz spędzić na stronie z naszymi grami. Następnie poprosimy Cię o personalizację swojego konta i zapoznanie się z niezbędnymi oświadczeniami i regulaminami. W tym miejscu znajduje się także specjalne pole do wpisania kodu promocyjnego. Nie ma znaczenia czy wpiszesz go dużymi czy małymi literami. Jeżeli będzie poprawne na pewno zadziała. Po aktywacji konta już tylko dwa kroki dzielą Cię od pierwszej gry online. Po pierwsze musimy mieć pewność, że jesteś osobą pełnoletnią. Dlatego aby zweryfikować Twoje dane będziemy potrzebowali skanu dowodu osobistego. Po poprawnej weryfikacji Twojej tożsamości zdjęcie dowodu, które nam przesłałeś zostanie automatycznie usunięte z naszej bazy. Wszzystko po to, żebyś mógł bezpiecznie grać! Na koniec wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto gracza. Tam będzie na Ciebie czekać 10 zł oraz moc radości z grania i… wygrywania!

W co można zagrać za 10 zł w Lotto?

Opcji jest wiele, a czekające na szczęśliwców wygrane naprawdę wysokie! Za 10 zł można zawrzeć 3 zakłady w ulubioną grę Polaków – Lotto. Można także 5 razy zagrać w Keno, w którym losowania odbywają się co 4 minuty. Można spróbować również obstawić mix zakładów np. 1 w Lotto, 1 w Mini Lotto, 1 w Multi Multi i 1 w Keno. Jak widać 1 kupon promocyjny o wartości 10 zł to wiele szans na wygraną

Jaki jest kod bonusowy w Lotto?

Podczas rejestracji w specjalnym polu do wpisania kodu promocyjnego wpisz kod WYGRYWAMYRAZEM (Wygrywamy Razem – bez spacji). Nie ma znaczenia czy wpiszesz go dużymi czy małymi literami. Jeżeli będzie poprawne na pewno zadziała. PO zarejestrowaniu wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto gracza. Tam będzie na Ciebie czekać 10 PLN oraz szansa do wygrywania!

Jak grać w Lotto przez Internet?

Zarejestruj się na stronie gry.lotto.pl, aby utworzyć Konto Gracza i brać udział w grze bez wychodzenia z domu. Tak jak w punktach sprzedaży, typujesz 6 z 49 liczb. Możesz wybrać własne liczby lub grać na chybił trafił.

Kiedy mogę zagrać?

Przez Internet możesz grać przez całą dobę z wyjątkiem przerwy na losowanie oraz krótkich przerw technicznych i serwisowych. W naziemnych punktach sprzedaży zagrasz codziennie w godzinach działania systemu sprzedaży, czyli od 6.30 do 23.54. W dniach, w których odbywają się losowania Lotto, w godzinach od 21.30 do 21.50 następuje przerwa w sprzedaży zakładów gry.

Gdzie mogę oglądać losowania gier LOTTO?

Od 1 maja 2013 r. wieczorne losowania można oglądać codziennie o godz. 21:40 w TVP Info. Wszystkie losowania można oglądać w Internecie na lotto.pl

Czy losowania w TVP Info są na żywo?

Wszystkie losowania naszych gier są emitowane na żywo.

Czym się różnią losowania pokazywane w telewizji i w Internecie?

W poszczególne dni, zgodnie z kalendarzem losowań, losujemy różne gry. Wszystkie losowania naszych gier odbywają się na żywo. Wszystkie losowania można oglądać na lotto.pl. Codziennie wieczorem o 21:40 zapraszamy do oglądania Studio LOTTO na antenie TVP Info.

Co to jest Eurojackpot?

Eurojackpot to gra liczbowa organizowana w Europie, w której udział bierze 18 państw europejskich, w tym Polska. Pozostałe kraje to: Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Hiszpania, Holandia, Islandia, Litwa, Łotwa, Niemcy, Norwegia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Włochy, Węgry.

Jak grać w Eurojackpot przez Internet?

Zarejestruj się na stronie gry.lotto.pl, aby utworzyć Konto Gracza i brać udział w grze bez wychodzenia z domu. Tak jak w punktach sprzedaży, typujesz 5 z 50 liczb oraz 2 z 10 liczb. Możesz wybrać własne liczby lub grać na chybił trafił.

Dlaczego w piątki mogę grać tylko do godz. 19.00?

Sprzedaż zakładów Eurojackpot na dane losowanie musi zakończyć się odpowiednio wcześnie przed losowaniem, które odbywa się między godz. 20.00 a 21.00. Wszystkie loterie uczestniczące w grze zobowiązane są zakończyć sprzedaż gry do godz. 19.00.

Czy losowania Eurojackpot są transmitowane na żywo?

Nie. Fińska loteria przeprowadzająca losowania nie transmituje ich na żywo, ale rejestruje przebieg losowania. Totalizator Sportowy udostępnia retransmisje losowań na swojej stronie internetowej.

Kiedy odbywają się losowania Ekstra Pensji?

Codziennie o 21:40.

Czy mogę zagrać o pensję wyższą niż 5000 złotych miesięcznie przez 20 lat?

Tak. Ty decydujesz, o jaką pensję chcesz grać. Zwiększając stawkę w grze, możesz zagrać o 10 000 zł, 15 000 zł, 20 000 zł, 25 000 zł, a nawet 50 000 zł miesięcznie przez 20 lat, a w Ekstra Premii o 200 000 zł, 300 000 zł, 400 000 zł, 500 000 zł lub 1 000 000 zł wypłacane jednorazowo.

Jak grać w Multi Multi przez Internet?

Zarejestruj się na stronie gry.lotto.pl, aby utworzyć Konto Gracza i brać udział w grze bez wychodzenia z domu. Tak jak w punktach sprzedaży, typujesz od 1 do 10 liczb w zakładzie. Możesz wybrać własne liczby lub grać na chybił trafił. Graj z Plusem i zwiększ stawkę, by wygrać więcej.

Czy sprawdzałeś nasze ekskluzywne kody promocyjne w zakładach bukmacherskich?

BukmacherKwota bonusuKod promocyjnyOkres ważności
Fortuna20 PLN bez wpłaty własnejlegalnybukmacher120do 31.12.2019
STS29 PLN bez wpłaty własnejBETSTSdo 31.12.2019
Betclic500 PLN cash OutLegalnyPLdo 31.12.2019
Totolotek20 PLN bez wpłaty własnejLB720do 31.12.2019
BETFAN20% bez podatkubrakdo 31.12.2019
LVBET20 PLN bez wpłaty własnejbrakdo 31.12.2019
BETFAN20% bez podatkubrakdo 31.12.2019
eWinner170 PLN bez ryzykaLegWindo 31.12.2019

Kod promocyjny Gracz może zrealizować jedynie przez sieć Internet, na stronie gry.lotto.pl., jeżeli:

  • a. poprawnie zarejestruje się na stronie gry.lotto.pl,
  • b. wpisze w formularzu kod promocyjny,
  • c. potwierdzi swój adres email,
  • d. system poprawnie zweryfikuje dokument tożsamości oraz konto jako aktywne, lub dokument tożsamości zostanie zweryfikowany osobiście w każdym oddziale lub miejscu wskazanym przez TS, zgodnie z obowiązującym Regulaminem Odpowiedzialnej Gry i Regulaminem przystąpienia do gier losowych i loterii pieniężnych urządzanych przez Totalizator Sportowy Sp. z o. o. przez sieć Internet.
0 0 votes
Article Rating

About Post Author

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Krystyna
2 lat temu

Chce zarejestrować kod loterii swiatevznej

Gfgf
2 lat temu
Reply to  Krystyna

Tak muj kupon to loteriaswiateczna kod 4360EDE30B jak mam sprawdzic ten kod

Krystyna
2 lat temu

Nie mogę zajerestrowac kod świątecznej loteri

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021