Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Loterie liczbowe NSoft w sieci Fortuna Czechy

Fortuna Czechy dołączyła do swojej ofery gry liczbowe na rynek Republiki Czeskiej. Lucky Six czyli najpopularniejsza gra z zakładami losowymi firmy NSoft, od teraz dostępna jest dla graczy online Fortuna Czechia.

Integracja internetowa obejmuje również Lucky X i Next Six, niezastąpione towarzyszki wiecznie gloterii liczbowej Lucky Six. 

Lucky Six od NSoft dostępna będzie w punktach przyjmowania zakładów Fortuna w Czechach. Gra została wydana po raz pierwszy na początku 2019 roku w sprzedaży detalicznej. Przekroczyło i podwoiło wyniki w porównaniu z początkowymi oczekiwaniami i prognozami. Popularność gry wśród graczy Fortuna Czechia opłaciła się w szczególności jednemu szczęśliwemu zwycięzcy. Mianowicie w lutym 2020 roku szczęśliwy gracz Lucky Six wygrał imponującą kwotę 24,9 tys. Euro.   

Lucky Six przoduje. Gra jest popularna na każdym rynku i na każdym kanale. Zgrabny projekt i prostota to główne zalety Lucy Six, a następnie czyste rozwiązanie zaplecza i ciągłe ulepszanie doświadczenia użytkownika i interfejsu użytkownika. To naprawdę się wyróżnia. Cieszymy się, że po półtora roku w zakładach bukmacherskich Fortuny udało się zintegrować go również z siecią Fortuna Czechia ”- powiedział Karlo Kralj, regionalny kierownik sprzedaży w NSoft. 

Opierając się na wspaniałych doświadczeniach z loterią Lucky Six uruchomioną w naszych punktach w 2019 roku, z przyjemnością ogłaszamy, że również nasi klienci online mogą cieszyć się tą wyjątkową grą na urządzeniach mobilnych i komputerach stacjonarnych. Oprócz Lucky 6 wprowadziliśmy kolejne 2 nowe gry i wierzę, że wszystkie z nich staną się bardzo popularne i atrakcyjne zarówno dla naszych obecnych, jak i nowych klientów ”- powiedział David Vaněk, dyrektor generalny Fortuna Czechy.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021