Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Loteria TOTALbet Lucky Look wróciła z wyższymi nagrodami!

Lucky Look – kasa za logowanie. Pod takim hasłem wróciła wyjątkowa loteria, organizowana przez legalnego bukmachera TOTALbet. W puli nagród znalazło się 72 000 zł, czyli ponad trzy razy więcej niż w pierwszej edycji! Jak zdobyć nagrodę?

Każdego dnia o godzinie 15:00 TOTAlbet losuje 10 osób, którym o godzinie 19:00 zapisze na koncie bonus. Wysokość bonusu zależy od kumulacji, na przykład we wtorek 21 stycznia jest to 200 zł dla każdej z dziesięciu osób. Bonus trzeba odebrać do godziny 20:00, w przeciwnym razie kwota przepadnie i zasili kumulację następnego dnia. W losowaniu bierze udział każdy, kto w całej historii konta zawarł przynajmniej jeden zakład za 1 zł.

Inaczej mówiąc – niemal każdy klient z bazy TOTALbet może zostać wylosowany i wygrać, ale żeby się o tym przekonać, musi się zalogować między 19:00 a 20:00!

Już pierwsza edycja Lucky Looka cieszyła się dużym zainteresowaniem, a przy zwiększonej puli nagród powinno być jeszcze lepiej. Dawna rekordowa kumulacja, w której każda wylosowana osoba wygrała po 2020 zł, w drugiej edycji może zostać szybko pobita!

Pierwsze losowanie odbyło się w poniedziałek. Żadna z 10 wylosowanych osób nie zgłosiła się po odbiór nagrody, więc pula wzrosła z 1000 zł do 2000 zł. Osoby, które założą konto w trakcie trwania promocji, również biorą udział w zabawie!

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021