Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Lokale STS będą czynne od 4 maja 2020 r.

Oficjalnie: naziemne punkty przyjmowania zakładów STS zostaną ponownie otwarte 4 maja 2020 roku

Jesteś sportowym ekspertem? Regularnie odwiedzasz punkty przyjmowania zakładów? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję na wysoki i pewny bonus! Co musisz zrobić?

Legalny polski bukmacher STS nagradza regularność! Po 10., 20. i 25. wizycie w lokalu w miesiącu, w której zagrasz za minimum 30 PLN, otrzymasz bonusy w wysokości aż 10% stawek przegranych kuponów. W sumie nawet 150 PLN co miesiąc.

Grasz regularnie za minimum 5 PLN dziennie? Świetnie, dla Ciebie również przygotowano bonus. Za 10 wizyt w lokalu STS w miesiącu z minimalnym wkładem 5 PLN otrzymasz 10 PLN bonusu, za 20 wizyt aż 20 PLN bonusu. Którą opcję wybierasz?

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

wejdź i sprawdź ofertę

Lokale STS są już przygotowane do ponownego otwarcia punktów przyjmowania zakładów bukmacherskich:

Punkty przyjmowania zakładów STS

W maju 2019 roku STS, największy bukmacher w Polsce, uruchomił pierwszy stacjonarny lokal PREMIUM. Flagowa placówka zlokalizowana jest w śródmieściu Szczecina przy Al. Niepodległości.

Spółka planuje uruchomienie szeregu lokali o wysokim standardzie w centrach największych miast w Polsce. Kanał retail – odpowiadający obecnie za ok. 20% przychodów STS – notuje nominalny wzrost wartości z roku na rok nieprzerwanie od 8 lat.

W 2018 roku na zlecenie bukmachera przeprowadzono badanie satysfakcji klientów w lokalach STS w całym kraju. Badania wykazały, że 97% klientów wysoko i bardzo wysoko oceniło poziom obsługi klienta. Zweryfikowano również zadowolenie użytkowników ze standardu i wyposażenia placówek STS. Aż 93% ankietowanych oceniło je bardzo wysoko lub wysoko.

Mimo, że to w internecie STS wypracowuje zdecydowaną większość biznesu, nieustannie inwestujemy w rozwój i modernizację placówek stacjonarnych w całym kraju. W zeszłym roku nasza naziemna sieć lokali wygenerowała przychód o 16% większy niż przed rokiem. Nowe lokale o wysokim standardzie są dedykowane klientom, którzy wolą korzystać z tradycyjnego kanału sprzedaży. Oferujemy w nich szereg udogodnień, m.in. możliwość obejrzenia transmisji wydarzeń sportowych, weryfikacji oferty na tabletach czy docelowo zawarcia zakładów za pośrednictwem samoobsługowego terminala. Cały czas widzimy duży potencjał w segmencie stacjonarnym, stąd obecna liczba ponad 430 lokali będzie dalej rosła – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

STS po zdominowaniu polskiego sektora zakładów wzajemnych rozpoczął w lutym 2019 roku działalność na rynkach europejskich. Spółka po latach intensywnego rozwoju zagospodarowała blisko połowę rodzimej branży. Oferta bukmachera dostępna jest w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Norwegii, Islandii, Luksemburgu, Słowenii, Andorze, San Marino oraz na Gibraltarze, Malcie i Łotwie. STS jest pierwszym polskim bukmacherem, który rozpoczął działalność zagraniczną. W planach jest dalsza ekspansja międzynarodowa.

Spółka – za sprawą licznych inwestycji w rozwój oferty zakładów, nowoczesnych technologii oraz nowych funkcjonalności dla użytkowników STS – w ostatnich 6 latach zwiększyła przychody ponad dziesięciokrotnie – z 220 mln zł do 2,41 mld zł. Obecnie STS posiada ponad 47% udziałów w polskim rynku bukmacherskim, a 80% obrotów generują kanały online – aplikacja dedykowana systemowi Android oraz iOS, strona internetowa oraz jej mobilna wersja.

Bukmacher aktywnie angażuje się we wspieranie polskiego sportu, będąc największym prywatnym podmiotem na rodzimym rynku sponsoringu. Firma jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej, a także sponsorem głównym Jagiellonii Białystok oraz oficjalnym bukmacherem Lecha Poznań, Cracovii, Pogoni Szczecin, Korony Kielce, Górnika Zabrze, Anwilu Włocławek, Asseco Resovii oraz PGE Vive Kielce, a także Futsal Ekstraklasa, KSW czy innych klubów i związków sportowych. STS angażuje się także we wsparcie esportu, m.in. AGO Esport i devils.one.

Lista lokali Premium STS

 • Kraków  ul. Kilińskiego 2/1
 • Gdańsk  ul. Gnilna 22/24
 • Szczecin  ul. Niepodległości 1/2
 • Katowice ul. Rynek 7

Lista lokali STS z Terminalem Samoobsługowym:

W lipcu 2019 roku STS uruchomił samoobsługowe terminale do zawierania zakładów w wybranych lokalach na terenie całej Polski. W pierwszej fazie pracę rozpoczęło 30 urządzeń SSBT (Self-Service Betting Terminal). Spółka planuje dalszą rozbudowę sieci terminali samoobsługowych. Kanał retail – odpowiadający obecnie za ok. 20% przychodów STS – notuje nominalny wzrost wartości z roku na rok nieprzerwanie od 8 lat.

Nasza sieć lokali stacjonarnych liczy już ponad 440 placówek. Nieustannie inwestujemy w jej rozwój, mimo trudnego otoczenia rynkowego legalnej części sektora bukmacherskiego – mówił Mateusz Juroszek, prezes STS zakłady bukmacherskie. – Teraz rozpoczynamy wdrażanie nowoczesnych oraz innowacyjnych samoobsługowych terminali do zawierania zakładów. Nowe urządzenia wpisują się w trend digitalizacji, który zauważalny jest również w naszym kanale retail – dodał.

 • Dąbrowa Górnicza ul. Gustawa Morcinka 1/1
 • Gdańsk ul. Gnilna 22/24; Rajska 12B
 • Gdynia ul. Wielkokacka 6
 • Gorzów Wielkopolski ul. Jana Pawła II 18g
 • Katowice ul. Panewnicka 36
 • Kraków ul. Kilińskiego 2/1
 • Kwidzyn ul. Tęczowa 2
 • Piekary Śląskie ul. Prymasa Wyszyńskiego 8
 • Pruszków ul. Wojska Polskiego 16A paw. 14
 • Rzeszów ul. Rejtana 49/10
 • Sosnowiec ul. Bartosza Głowackiego 10/14
 • Stargard ul. Piłsudskiego 105
 • Szczecin Al. Niepodległości 1 lok. 2
 • Warszawa ul. Grójecka 62a
 • Warszawa ul. Św. Bonifacego 92 lok.4
 • Wólka Kosowska ul. Nadrzeczna 5F
 • Wrocław ul. Piłsudskiego 110/1u
Kiedy zostaną otwarte punkty przyjmowania zakładów?

Bukmacher STS zapowiedział że w poniedziałek 4 maja uruchomi swoją ogólnopolską sieć punktów, liczącą ponad 440 lokali.

Od kiedy lokale bukmacherskie były zamknięte?

Większości firm bukmacherskich postanowiło 15 marca o czasowej przerwie w funkcjonowaniu naziemnych punktów przyjmowania zakładów.

Jakie środki bezpieczeństwa wprowadzono w lokalach bukmacherskich?

Ponownemu uruchomieniu sieci lokali bukmachera STS towarzyszy wprowadzenie m.in. odpowiednich procedur bezpieczeństwa – zamontowano specjalne osłony na ladach, które zabezpieczają pracowników oraz klientów, a także zaopatrzono placówki w środki dezynfekcyjne i wyposażono pracowników w środki ochrony osobistej.

Czy w lokalach STS dostępne są promocje?

Tak. Legalny polski bukmacher STS nagradza regularność! Po 10., 20. i 25. wizycie w lokalu w miesiącu, w której zagrasz za minimum 30 PLN, otrzymasz bonusy w wysokości aż 10% stawek przegranych kuponów. W sumie nawet 150 PLN co miesiąc. Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021