Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

LIVE ATP Finals w STS – do 100 PLN za wygrane kupony

Jutro ruszają Nitto ATP Finals. Szykujcie się do rozgrywki, bo legalny polski bukmacher STS ma coś ekstra! Obstawiaj LIVE Nitto ATP Finals i otrzymaj do 100 PLN za wygrane kupony!

  1. DOŁĄCZ DO AKCJI
    Zaloguj się na konto gracza i potwierdź chęć udziału w akcji klikając: WEŹ UDZIAŁ.
  2. OBSTAWIAJ KUPONY
    Typuj kupony z oferty zakładów LIVE z minimum jednym zakładem na ATP Finals. Stawka kuponu musi wynieść min. 40 PLN, a całkowity kurs kuponu min. 1,85.
  3. ODBIERZ BONUS
    Za wygrany kupon spełniający warunki akcji otrzymasz ekstra 20 PLN bonusu. Maksymalna wartość bonusu może wynieść aż 100 PLN!

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

NAJCZEŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Na czym polega akcja?

Akcja polega na zawarciu kuponu z konta depozytowego, na którym znajdzie się przynajmniej jedno zdarzenie na ATP Finals z oferty LIVE z minimalnym kursem ogólnym kuponu wynoszącym 1.85, liczonym na moment rozstrzygnięcia zakładu, z minimalną stawką zakładu 40 złotych. Jeśli kupon zostanie rozliczony jako wygrany do godz. 23:59 dnia 22.11.2020 r. Klient otrzyma doładowanie konta bonusowego w wysokości 20 PLN.

Jakie zakłady nie biorą udziału w promocji?

W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out oraz zakłady STS Bezpieczny, zakłady użyte z wykorzystaniem środków z konta bonusowego, MaxiKombi, Superoferta i Hit Dnia, zakłady rozliczone w części lub całości przez Organizatora jako zwrot.

Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać?

Za spełnienie warunków Akcji Klient może otrzymać doładowanie konta bonusowego kwotą 20 PLN. Maksymalna kwot bonusu w ramach akcji wynosi 100 PLN.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja trwa od dnia 14.11.2020 r. od godz. 01:00 do dnia 22.11.2020 r. do godz. 23:59.

Czy akcja jest dla wszystkich?

Uprawnione do odebrania bonusu są wszystkie osoby, które uczestniczą w zakładach wzajemnych na stronie internetowej www.sts.pl i posiadają internetowe konto do zawierania zakładów wzajemnych, założone zgodnie z Regulaminem Gry.

Kiedy przyznawane są bonusy?

Bonusy zostaną przyznane najpóźniej dnia 23.11.2020 r. do godz. 23:59.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 20 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 60 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021