Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Listopadowy ranking w eWinner z pulą 15 000 PLN

Listopad nie należy do najpogodniejszych miesięcy, więc legalny polski bukmacher eWinner postanowił rozpogodzić typerów promyczkiem w postaci RANKINGU LISTOPADOWEGO – PULA 15 000 PLN! W listopadowym rankingu gracze walczą o bonusy z zaledwie jednokrotnym obrotem!

Listopad to miesiąc pełen sportowych emocji! Do gry w Lidze Narodów wraca reprezentacja Polski, nadal będą nas rozpieszczać zmagania w europejskich pucharach – Lidze Mistrzów oraz Lidze Europy, a zawodnicy z najmocniejszych lig powalczą o jak najlepsze wyniki!

To najlepszy czas na wzięcie udziału w akcji RANKING LISTOPADOWY! Obstawiasz regularnie w eWinner? Super! Dla aktywnych Graczy bukmacher ten ma nawet 15 000 PLN do podziału!

Jak dołączyć do Listopadowego Rankingu eWinner?

1 BĄDŹ AKTYWNY
Ruszamy z akcją rankingową! W dniach 3.11 – 29.11 bądź aktywny i obstawiaj kupony w eWinner! Każdy kupon to szansa na punkty w naszym zestawieniu. Jak je liczymy?

2 ZBIERAJ PUNKTY
Każda postawiona złotówka w eWinner to punkt do rankingu miesięcznego. Ale to nie wszystko! Czekają na Ciebie stałe mnożniki:

  • x1.5 za kupony składające się TYLKO z zakładów na żywo
  • x2.0 za kupony składające się TYLKO z zakładów na sporty wirtualne

3 ODBIERZ BONUS
W puli listopadowego rankingu mamy aż 15 000 PLN do podziału na 20 najlepszych Graczy. Zwycięzca rankingu odbierze aż 3000 PLN w formie bonusu. Dokonaj JEDNOKROTNEGO obrotu bonusem i wypłać środki! Do dzieła!

Ranking listopadowy eWinner trwa w okresie od 3 listopada 2020r, godziny 00:00 do 29 listopada 2020 roku, godziny 23:59.

Mechanika przeliczania punktów będzie taka jak przedstawiono poniżej. Wliczają się zarówno zakłady wirtualne, jak i normalne zakłady. Liczba zdobytych punktów uzyskiwana jest według poniższego przelicznika:
1 PLN stawki = 1 punkt.

W przypadku, gdy stawka kuponu będzie niepełna (np. 132.89 PLN) zostanie ona zaokrąglona w dół do pełnej złotówki (132 PLN).

  • a. Stawka postawiona tylko na zakłady przedmeczowe będzie liczona z mnożnikiem x 1.0 (100 zł = 100 punktów)
  • b. Stawka postawiona tylko na zakłady na żywo będzie liczona z mnożnikiem x 1.5 (100 zł x 1.5 = 150 punktów)
  • c. Stawka postawiona tylko na zakłady wirtualne będzie liczona z mnożnikiem x 2.0 (100 zł x 2.0 = 200 punktów)

Pamiętaj o ofercie w legalnych zakładach eWinnerzwrot za przegrany zakład do 155 PLNZwrot możesz od razu wypłacić! Jak tego dokonać? To proste:

Zasady zwrotu z kodem LegWin:

  • Aby odebrać bonus, wystarczy dokonać rejestracji w eWinner z kodem LEGWIN! Pamiętaj o zaznaczeniu checkboxa “Chcę otrzymać bonus powitalny”.
  • Minimalna stawka kuponu to 20 PLN. Aby otrzymać maksymalny zwrot 155 PLN, zagraj pierwszy zakład za 176,14 PLN. Zagraj po dowolnym kursie!
  • Zwrot stawki pomniejszonej o 12% podatek od gier wpadnie na konto depozytowe. Środki możesz od razu wypłacić lub grać dalej!
  • Gracz, nie ma obowiązku obracania zwróconą kwotą stawki, może grać dalej lub wypłacić zwrot.
Od kiedy trwa Listopadowy Ranking eWinner?

Ranking listopadowy eWinner trwa w okresie od 3 listopada 2020r, godziny 00:00 do 29 listopada 2020 roku, godziny 23:59.

Ile miejsc jest nagradzanych w Rankingu Listopada eWinner?

W puli listopadowego rankingu mamy aż 15 000 PLN do podziału na 20 najlepszych Graczy.

Jaki jest obrót bonusem z wygranej w Rankingu za listopad 2020 w Ewinnerze?

Zwycięzca rankingu odbierze aż 3000 PLN w formie bonusu. Dokonaj JEDNOKROTNEGO obrotu bonusem i wypłać środki!

Jaki jest najlepszy kod rejestracyjny w eWinner?

W legalnych zakładach eWinner: zwrot za przegrany zakład do 155 PLN. Zwrot możesz od razu wypłacić! Jak tego dokonać? To proste:
* Aby odebrać bonus, wystarczy dokonać rejestracji w eWinner z kodem LEGWIN! Pamiętaj o zaznaczeniu checkboxa “Chcę otrzymać bonus powitalny”.
* Minimalna stawka kuponu to 20 PLN. Aby otrzymać maksymalny zwrot 155 PLN, zagraj pierwszy zakład za 176,14 PLN. Zagraj po dowolnym kursie!
* Zwrot stawki pomniejszonej o 12% podatek od gier wpadnie na konto depozytowe. Środki możesz od razu wypłacić lub grać dalej!
Gracz, nie ma obowiązku obracania zwróconą kwotą stawki, może grać dalej lub wypłacić zwrot.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021