Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Lista 500 „Rzeczpospolitej” – Totalizator Sportowy z dużym awansem na 32. miejsce

Totalizator Sportowy odnotował rekordowy skok w rankingu Lista 500 „Rzeczpospolitej”. Z miejsca 70. w 2018 roku przeskoczył na 32. – tym samym osiągając najwyższy wzrost pozycji w pierwszej setce rankingu. Oznacza to przesunięcie aż o 38 oczek w tabeli największych polskich przedsiębiorstw.

Lista 500 to zestawienie tworzone przez dziennik „Rzeczpospolita” od 1999 r., które obrazuje sytuację gospodarczą polskiego biznesu. Głównym kryterium kwalifikującym są przychody. Tegoroczne zestawienie to XXII edycja prestiżowego rankingu, który co roku przedstawia kondycję 500 największych polskich firm.

Totalizator Sportowy znalazł się na 32. miejscu zestawienia za 2019 rok. Dla spółki to nie tylko pozycja coraz bliżej ścisłej czołówki rankingu, lecz także spektakularny skok w tabeli – o 38 miejsc do góry. Jak zauważa „Rzeczpospolita”, jest to najwyższy wzrost w pierwszej setce firm, które generują miliardowe przychody ze sprzedaży i z reguły nie są podatne na tak duże zmiany w zestawieniu.

Za znaczącym awansem spółki w rankingu z pewnością stoją rekordowe wyniki za 2019 r. W tym okresie Totalizator Sportowy niemal podwoił przychody ze sprzedaży: z ponad 5 mld zł do prawie 9,9 mld zł. Tym samym spółka odnotowała największy wzrost sprzedaży  ze wszystkich firm prezentowanych na tegorocznej Liście 500 – aż o 94,3 proc.

Warto pamiętać, że jest to wynikiem skutecznego połączenia sprzedaży w sieci naziemnej z kanałem e-commerce, który w minionym roku rozwijał się dynamicznie i odpowiadał za 40 proc. przychodów firmy. Taka strategia spółki doskonale sprawdza się w realizacji biznesowych założeń Totalizatora Sportowego.

– Totalizator Sportowy stał się nowoczesną spółką technologiczną, która za sprawą nieustannego rozwoju i wejścia pewnym krokiem w nowe obszary działalności uzyskała najlepszy wynik w całej swojej historii. Nie zwalniamy tempa – mamy ambicję stać się jednym z największych graczy na rynku gamingowym w tej części Europy – skomentował awans w rankingu “Rzeczpospolitej” Olgierd Cieślik, Prezes Zarządu Totalizatora Sportowego.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021