Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

List otwarty prezesa STS Mateusza Juroszka

Szanowni Państwo,

serdecznie gratuluję Jagiellonii Białystok zdobycia tytułu Wicemistrza Polski w sezonie 2017/2018. Zawodnicy swoją formą, zaangażowaniem oraz determinacją udowodnili, że słusznie należą do grona najlepszych piłkarzy w Polsce.

Jagiellonia Białystok przez obie rundy Ekstraklasy dostarczała kibicom i partnerom wielu niezapomnianych emocji. Osobiście niezmiernie cieszę się, że już w pierwszym roku obowiązywania naszego kontraktu Klub do ostatniego meczu walczył o najwyższe cele. Ponadto jestem przekonany, że w następnych latach współpraca między STS a Jagiellonią będzie dalej układać się wzorowo – tak jak miało to miejsce dotychczas.

List otwarty prezesa STS Mateusza Juroszka

Głęboko wierzę, że w kolejnych rozgrywkach zarówno na poziomie krajowym, jak i międzynarodowym Jaga będzie odnosiła kolejne sukcesy. Trzymamy kciuki za nadchodzące mecze w ramach europejskich pucharów oraz następny sezon Ekstraklasy. Mam pewność, że cały zespół Jagiellonii będzie dalej z tym samym zapałem pracować na rzecz Klubu, dostarczając wszystkim fanom powody do dumy.

Z wyrazami szacunku,

Mateusz Juroszek

Prezes STS

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021