Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Ligi wirtualne w ETOTO – na czym polegają?

Nie ma co obstawiać przez zawieszone ligi? Na czym polegają zdarzenia wirtualne w ETOTO? Sprawdź o co chodzi z wirtualnymi ligami w zakładach bukmacherskich:

  • Możesz obstawiać najlepsze piłkarskie ligi świata.Obstawiaj zdarzenia wirtualne 24/7
  • Spotkania trwają pełny wymiar czasu.Wiele możliwości zagrania w zdarzenia wirtualne
  • Wyniki spotkań opierają się o statystykę rzeczywistych zdarzeń.Tysiące wydarzeń w zdarzeniach wirtualnych w ETOTO
  • Oferowane są zarówno zakłady przedmeczowe jak i na żywo.

Jakie ligi wirtualne można obstawiać?

Można obstawiać wirtualne ligi Premier League, LaLiga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, a także ligę rosyjską oraz turecką.

Gdzie znajdę wirtualne mecze w ETOTO?

1. W tym samym miejscu, w którym znajdują się rzeczywiste ligi, np. Bundesliga (zdarzenia wirtualne) będzie dostępna w Piłka nożna > Europa > Niemcy.
2. Dla Twojej wygody, ligi będą także dostępne w sekcji Popularne na komputerach.
3. Wszystkie ligi wirtualne zawierają w nazwie frazę „zdarzenia wirtualne”, a drużyny dopisek „[VR]” (lub „SRL”).

Co to są Ligi Wirtualne w zakładach bukmacherskich?

Zdarzenia wirtualne są odpowiedzią na obecną stagnację w świecie sportu. Mamy nadzieję, że z czasem rozrywki ta zyska oddanych fanów na rynku legalnie działających bukmacherów w Polsce. Przemawia za tym ich dostępność oraz prostota rozgrywanych spotkań. Nie bez znaczenia jest także fakt, że możesz na żywo śledzić sportowe zmagania, które zostały przez Ciebie obstawione. Tym bardziej jesteśmy dumni z tego, że po wielu dniach ciężkich prac i analiz możemy Ci udostępnić tę formę obstawiania oraz wytłumaczyć, na czym polegają zdarzenia wirtualne.

ETOTO oferuje na obecną chwilę tylko piłkę nożną, którą możesz obstawiać w ramach zdarzeń wirtualnych. Mamy jednak nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli oddać w Twoje ręce także inne dyscypliny sportowe. Każde wydarzenie możesz bezpośrednio śledzić na wizualizacji spotkania. Podczas śledzenia wydarzeń zapomnisz, że są to rozgrywki wirtualne – emocje, które doświadczysz, są porównywalne z tymi podczas prawdziwych wydarzeń! Tym bardziej, że w Twoje ręce zostały oddane najlepsze ligi świata: Premier League, Bundesliga, La Liga, Seria A, Ligue 1, jak i liga rosyjska oraz turecka. Każdy fan piłki nożnej powinien więc znaleźć coś dla siebie.

W zmaganiach nie biorą udziału prawdziwe drużyny, ale realizm jest zachowany: wyniki każdego ze sportów oparte są o dane z tysięcy spotkań, a mecze prowadzone są w pełnym wymiarze czasu. Nie bez znaczenia jest także fakt, że wydarzenia może obstawić na żywo, jak i przed rozpoczęciem spotkania.

Mamy nadzieję, że ligi wirtualne sprawią Ci wiele radości oraz przyspieszą bicie Twojego serca.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021