Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Liga Mistrzów w Milenium czyli program lojalnościowy w zakładach bukmacherskich

W Lidze Mistrzów Milenium wygrywasz z każdym zakładem. Dołącz do programu lojalnościowego – zbieraj punkty premiowe, bierz udział w konkursach, korzystaj z najlepszych warunków promocji dla najbardziej aktywnych graczy.

Jak zostać uczestnikiem Ligi Mistrzów Milenium?

  • Zarejestruj się w Milenium. Zakładając konto internetowe, automatycznie staniesz się członkiem programu lojalnościowego Liga Mistrzów Milenium.
  • W punktach stacjonarnych zgłoś pracownikowi chęć uczestnictwa w programie. Następnie wybierz swój unikalny pseudonim i podaj swoje dane osobowe. Otrzymasz od nas bezpłatną kartę, która będzie Twoją wizytówką w Lidze Mistrzów Milenium. Od tej chwili stajesz się jej uczestnikiem.

Ogólne zasady Ligi Mistrzów Milenium

  • Jako uczestnik programu lojalnościowego zdobywasz punkty premiowe, które przypisujemy do Twojego indywidualnego konta gracza, bierzesz też udział w konkursach. Jeśli założyłeś konto na www.milenium.pl, punkty otrzymujesz za każdy zakład zawarty przez internet. Jeśli w punkcie stacjonarnym, przed wysłaniem kuponu wręcz kartę pracownikowi punktu, by zarejestrował kupon w programie.
  • Punkty premiowe otrzymujesz niezależnie od tego, czy zakład jest wygrany, czy przegrany. Im wyższa stawka i więcej zdarzeń, tym więcej punktów. Nie ma znaczenia, czy wytypowałeś prawidłowo wszystkie zdarzenia. Punkty otrzymujesz również za identyczne zakłady lub kupony.
  • Liczbę punktów w Lidze Mistrzów Milenium możesz sprawdzić w punkcie przyjmowania zakładów, na wydrukowanym kuponie i na stronie www.milenium.pl.
  • Jeśli zgubisz kartę, wciąż jesteś w grze. Otrzymasz wówczas bezpłatnie jej duplikat, nie tracąc zdobytych wcześniej punktów.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021