Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Liga hiszpańska na razie tylko w internetowym STS TV

STS TV przez dwa sezony będzie transmitować piłkarskie rozgrywki La Liga. Jest to obecnie jedyna legalna metoda oglądania meczów hiszpańskiej ligi w Polsce.

Sportowy bukmacher kupił niewyłączne prawa do transmisji w Internecie na polskim rynku. Jest jedyną firmą, która zapowiedziała pokazywanie meczów. – Prawa kupiliśmy bezpośrednio od dystrybutora, firmy Perform – informuje Paweł Rabantek, doradca zarządu ds. PR w STS.
Transmisje będą dostępne bezpłatnie, dla wszystkich pełnoletnich zarejestrowanych użytkowników STS. Perform dostarczy również komentarz, dostępny jedynie w języku angielskim. – Komentarz zapewnia nam firma, od której kupiliśmy prawa. Z Perform współpracujemy od ponad roku, nasi klienci są zadowoleni z poziomu komentarza – twierdzi Rabantek.

La Liga startuje dzisiaj i jej pierwsza kolejka meczów nie będzie transmitowana w żadnej z polskich telewizji. Prawa do emisji ligi hiszpańskiej przejęła BeIN Sports, która jednak nie posiada w Polsce żadnego kanału telewizyjnego. Według nieoficjalnych informacji podawanych w mediach, może się porozumieć z debiutującym na rynku Eleven Sports. – Nie komentujemy tej sprawy – mówi jedynie Bartosz Skwiercz z Testa Communications, odpowiedzialnego za PR w Eleven Sports.

Canal+, który pokazywał La Liga od 18 lat, zapewnia, że również stara się o możliwość pokazania meczów. – Nic się nie zmieniło, cały czas pracujemy nad umożliwieniem naszym widzom oglądania ligi hiszpańskiej, w sposób pośredni lub bezpośredni, ale nie ma gwarancji, że to się uda – mówi Michał Kocięba, kierownik ds. komunikacji korporacyjnej i PR kanałów sportowych NC+.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021