Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Lewandowski strzela lub asystuje, Ty wygrywasz w SuperBet

Bukmacher SuperBet płaci 20 zł za każdego gola i 10 zł za każdą asystę Roberta. Na start otrzymujesz także bonus powitalny do 50 zł i CASHBACK do 500 zł.

Jak wziąć udział w promocji?

Nie masz konta w Superbet? Zarejestruj się, odbierz bonus powitalny i postaw zakład solo lub akumulowany z meczem Bayern – Lipsk za min. 50 zł.

Masz konto w Superbet? Wchodzisz do gry stawiając zakład solo lub akumulowany z meczem Bayern – Lipsk za min. 50 zł.

Jak zostanie naliczony bonus?

Bonus to 20 PLN za każdy strzelony gol przez Roberta Lewandowskiego oraz 10 PLN za każdą asystę Roberta Lewandowskiego w spotkaniu Bayern – RB Lipsk.

Przykład: Jeżeli Robert Lewandowski strzeli jednego gola oraz zaliczy jedną asystę w spotkaniu Bayern – RB Lipsk bonus będzie wynosił 30 PLN. Jeżeli Robert Lewandowski strzeli trzy gole, bonus będzie wynosił 60 PLN.

Zasady promocji:

  • Promocja obowiązuje w dniu 05.11.2020 roku, od godz. 00:01 do 18:30
  • Uczestnictwo w Promocji jest dobrowolne, a udział w niej biorą wyłącznie Gracze, którzy zawarli zakład za minimum 50 zł, na którym znajduje się typ na mecz FC Bayern – RB Lipsk (mecz odbędzie się w dniu 05.12.2020) oraz uprzednio wyrazili zgody marketingowe. Każdy Gracz spełniający powyższe warunki może otrzymać jeden taki bonus
  • do promocji zalicza się zakład Solo z minimalnym kursem 2.0 lub jeden zakład akumulowany z minimalnym łącznym kursem 2.0 oraz z minimalnym kursem dla każdego wydarzenia na kuponie wynoszącym 1.3, który został postawiony przez Gracza z konta depozytowego w okresie trwania promocji o wysokości min. 50 PLN i zawiera spotkanie z Bundesligi pomiędzy Bayernem Monachium a RB Lipsk.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x