Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Leicester obroni trzecie miejsce?

Arsenal – Leicester City. W 34. kolejce Premier League dojdzie do meczu drużyn walczących o europejskie puchary. Żadna drużyna nie może być jednak w pełni zadowolona.

LEICESTER LICZY NA POZYTYWNY FINAŁ

Gdyby przed sezonem ktoś powiedział trenerowi oraz piłkarzom Leicester, że na pięć kolejek przed końcem kampanii 2019/20 będą zajmowali trzecie miejsce w tabeli, z pewnością przyjęliby to z pocałowaniem ręki. Patrząc jednak z perspektywy ich gry w ostatnim czasie, to na bank nie mogą być zadowoleni. Był czas, w którym spekulowano, że jeśli ktoś ma zagrozić Liverpoolowi, to właśnie „Lisy”. Potem ekipa Brendana Rodgersa miała zająć drugie miejsce, ale Manchester City już za bardzo się oddalił i jest zwyczajnie zbyt mocny. Teraz nie wiadomo, czy uda im się utrzymać miejsce premiowane grą w Lidze Mistrzów.

Leicester zajmuje trzecią lokatę, mając tylko jeden punkt przewagi nad czwartą Chelsea, trzy nad Manchesterem United i sześć nad Wolverhampton. Siódmy Arsenal – dziewięć punktów straty – raczej ich już nie dogoni, bo dodatkowo w terminarzu ma Tottenham, Liverpool i Manchester City. Za to „Lisy” w dwóch ostatnich kolejkach zagrają z Tottenhamem i „Czerwonymi Diabłami”. Kto wie, być może ten ostatni mecz będzie o miejsce w TOP 4.

ARSENAL MYŚLI O KOLEJNYM SEZONIE

O ile Leicester stara się z tego sezonu wycisnąć jeszcze maksimum, o tyle Arsenal myśli już o kolejnym. Jak się uda awansować przy okazji do Ligi Europy to super, ale jeśli nie, to tragedii nie będzie. Wiadomo, że ambicje „Kanonierów” sięgają Ligi Mistrzów. Mikel Arteta latem musi zbudować naprawdę silny zespół, by liczyć się w Premier League.

W bezpośrednim meczu faworytem według BETFAN jest Arsenal, który zagra na swoim stadionie i po wyliczeniach analityków legalnego polskiego bukmachera ma 38% szans na wygraną. Proporcje są jednak bardzo wyrównane i tak naprawdę żaden wynik nie będzie dla nas zaskoczeniem.

Gdzie obejrzeć mecz Arsenal – Leicester City? Transmisja w TV odbędzie się na kanale C+ Sport. Z kolei w Internecie to spotkanie będzie można zobaczyć online na stronach ncplusgo.pl, player.pl oraz w aplikacjach mobilnych.

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021