Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Legionovia – Resovia [na żywo] – 2 liga

Watching football at home on TV

Transmisja na żywo spotkania II ligi piłki nożnej Legionovia Legionowo – Resovia Rzeszów
Start: 27.06.2020 – 12:00

3.203.233.203.181
3.403.453.453.39X
2.082.102.122.082

28 kolejka 2 ligi

12:00Lech II Poznań-GKS Katowice
12:00Legionovia Legionowo-Resovia
16:00Olimpia Elbląg-Błękitni Stargard
17:00Stal Stalowa Wola-Garbarnia Kraków
17:00Pogoń Siedlce-Elana Toruń
17:00Stal Rzeszów-Znicz Pruszków
17:30Skra Częstochowa-Gryf Wejherowo
17:40Górnik Łęczna-Bytovia Bytów
13:05Górnik Polkowice-Widzew Łódź

Tabela 2 ligi po 27 kolejkach

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Widzew Łódź275456-2616-6-57-4-39-2-2
2GKS Katowice275148-3015-6-610-2-25-4-4
3Górnik Łęczna274936-3114-7-68-2-36-5-3
4Resovia274544-2412-9-67-5-25-4-4
5Olimpia Elbląg274440-2611-11-56-4-35-7-2
6Bytovia Bytów274339-3612-7-89-3-23-4-6
7Błękitni Stargard273843-4511-5-117-2-54-3-6
8Górnik Polkowice273747-3510-7-104-6-46-1-6
9Elana Toruń273636-3810-6-117-2-53-4-6
10Pogoń Siedlce273640-4411-3-136-1-75-2-6
11Stal Rzeszów273541-3910-5-126-3-44-2-8
12Skra Częstochowa273523-3510-5-127-3-33-2-9
13Lech II Poznań273435-388-10-95-5-33-5-6
14Stal Stalowa Wola273433-399-7-113-3-56-4-6
15Znicz Pruszków273436-4510-4-136-2-64-2-7
16Garbarnia Kraków273230-338-8-114-4-64-4-5
17Legionovia Legionowo272024-495-5-171-5-74-0-10
18Gryf Wejherowo271421-593-5-192-2-101-3-9
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x