Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Legia Warszawa zdobędzie podwójną koronę?

Lider Ekstraklasy i półfinalista Pucharu Polski. Drużyną, która pasuje do tego opisu jest oczywiście Legia Warszawa. Zawodnicy Aleksandara Vukovicia są na dobrej drodze do zdobycia podwójnej korony.

ZADANIE NIE JEST TAK ŁATWE, JAK MOGŁOBY SIĘ WYDAWAĆ

Zacznijmy od Ekstraklasy. Po 26. kolejkach Legia ma 51 punktów i o osiem „oczek” wyprzedza drugiego Piasta Gliwice. Co prawda do końca sezonu zostało 11 rund gier, jednak takiej przewagi „Wojskowi” nie powinni wypuścić. Choć doskonale pamiętamy, że w poprzednim roku wspomniany Piast potrafił sprawić wielką niespodziankę.

Legia dobrze zainaugurowała sezon po tej przymusowej przerwie. W ćwierćfinale Pucharu Polski udało jej się pokonać Miedź Legnica (2:1). Dzięki temu stołeczny klub zagra w półfinale z Cracovią. Jeśli uda im się pokonać „Pasy”, to w wielkim finale spotkają się ze zwycięzcą meczu Lech Poznań – Lechia Gdańsk. Pary, jak widać, są bardzo wyrównane, choć trzeba jasno stwierdzić, że to aktualny wicemistrz Polski jest faworytem do zgarnięcia głównego trofeum.

BETFAN możecie typować, czy Legia zdobędzie podwójną koronę. Analitycy legalnego polskiego bukmachera uważają, że stanie się tak na 44 procent. Czyli szanse mają spore, ale do przechylenia szali zwycięstwa na swoją stronę jeszcze trochę brakuje. O ile jeszcze wpadkę w Pucharze Polski kibice wybaczą „Wojskowym”, o tyle brak tytułu mistrza kraju będzie bolał bardzo długo.

WAŻNY BĘDZIE MECZ Z LECHEM

Wiemy już, kto może przeszkodzić Legii zdobyć Puchar Polski. A kto jeszcze ma szansę na mistrzowski tytuł? Do walki o niego na poważnie wkroczy Lech, jeśli tylko pokona zespół Vukovicia na swoim stadionie w najbliższej kolejce. Wówczas przewaga lidera nad „Kolejorzem” zmaleje do sześciu punktów z dziewięciu. Taką samą stratę jak obecnie drużyna Dariusza Żurawia mają Śląsk Wrocław i Cracovia, z którymi nadal się trzeba liczyć.

Tak jak z drugim Piastem. Choć według BETFAN bardziej prawdopodobne jest to, że zajmą oni drugie lub trzecie miejsce.

wejdź i sprawdź ofertę

Bonusowy kod BetFan 2020

Co mogę zyskać, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021