Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Legia vs. Lech – bonus Na Żywo 10 PLN w STS

Przed nami hitowe starcie w ramach 12. kolejki Ekstraklasy! Legia podejmie na własnym stadionie Lech Poznań. Sprawdź co bukmacher STS przygotował z tej okazji na szlagierowego spotkania w polskiej lidze!

wejdź i sprawdź ofertę

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu).

Hitowe starcie, bogata oferta i coś specjalnego – bezpieczny zakład live! Wrzuć na kupon (konto depozytowe) zakład SOLO dokładnie za 20 PLN, na którym znajdzie się dowolny zakład (z minimalnym kursem 1,85) z oferty live na mecz Legia Warszawa – Lech Poznań. Jeżeli Twój typ okaże się przegrany – otrzymasz doładowanie konta bonusowego w wysokości 10 PLN!

Mecz rozpocznie się o godzinie 17:30 dnia 19 października!

Najczęściej zadawane pytania:

Na czym polega akcja?

Akcja polega na zawarciu z konta depozytowego zakładu SOLO dokładnie za 20 PLN na którym znajdzie się dowolny zakład (z minimalnym kursem 1,85) z oferty LIVE na mecz Lech-Legia, który odbędzie się dnia 19.10.2019 r. o godzinie 17:30. Jeżeli zakład okaże się przegrany Klient otrzyma doładowanie konta bonusowego w wysokości 10 PLN.

Czy akcja jest dla wszystkich?

Uprawnione do odebrania bonusu są wszystkie osoby, które uczestniczą w zakładach wzajemnych na stronie internetowej www.sts.pl i posiadają internetowe konto do zawierania zakładów wzajemnych, założone zgodnie z Regulaminem Gry.

Jakie zakłady nie biorą udziału w promocji?

W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out oraz zakłady STS Bezpieczny, MaxiKombi, Superoferta i Hit Dnia oraz zakłady rozliczone w części lub całości przez Organizatora jako zwrot.

Kiedy przyznawane są bonusy?

Bonusy zostaną przyznane najpóźniej dnia 25.10.2019 r. do godz. 23:59.

Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać?

Po spełnieniu warunków promocji Klient może otrzymać doładowanie konta bonusowego w wysokości 10 PLN. Klient może zawrzeć dowolną ilość kuponów, jednakże w ramach akcji jest uprawniony do otrzymania tylko jednego doładowania bonusowego.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 10 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 30 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja trwa w trakcie trwania meczu Lech – Legia który odbędzie się dnia 19.10.2019 r. o godzinie 17:30.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021