Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Legalny bukmacher TOTALbet uruchomił domenę internetową

Bukmacher TOTALbet z hasłem „Stawiamy na sport” zaprezentował swoją stronę internetową

Na tę chwilę zakłady bukmacherskie TOTALbet zamierzają zbudować bazę mailingową, zapraszając do pozostawienia swojego adresu mailowego.

Nadchodzi jakość, na którą czekałeś! Podaj adres e-mail, by otrzymać informację o starcie naszego serwisu i unikalnej ofercie powitalnej.

Bukmacher TOTALbet z hasłem Stawiamy na sport zaprezentował swoją stronę internetową

Spółka TOTALbet należy do polskiej grupy kapitałowej i jako pierwsza od 2016 r. otrzymała zezwolenie na przyjmowanie zakładów bukmacherskich przez ILEGALNY BUKMACHER. TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. posiada zezwolenie Ministra Finansów RP na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet z dnia 22.03.2018 r. o numerze PS4.6831.15.2017. Hazard związany jest z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach hazardowych jest niezgodny z polskim prawem.nternet.

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to nowy na polskim rynku, legalny bukmacher.
W pierwszym kwartale 2018 roku, Ministerstwo Finansów przyznało Spółce stosowne pozwolenia na prowadzenie działalności w zakresie organizacji zakładów wzajemnych zarówno w naziemnych punktach stacjonarnych, jak i w Internecie.

Spółka planuje postawić na przemyślane i nowoczesne rozwiązania w zakresie designu, produktu i obsługi klienta. Serwis będzie w pełni responsywny, a do dyspozycji graczy oddane zostaną  dedykowane aplikacje mobilne.

TOTALbet na tle konkurencji chce wyróżniać się m.in. najszerszą na polskim rynku ofertą zakładów na żywo oraz profesjonalną i merytoryczną obsługą klienta, nie zapominając przy tym o atrakcyjnych promocjach i bonusach zarówno dla nowych, jak i dla stałych graczy.

Spółka TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. powstała w 2017 r. i jest członkiem Grupy ZPR. Zespół tworzą ludzie z bogatym doświadczeniem z branży  zakładów sportowych, a celem Spółki jest stałe dostarczenie na polskim rynku najlepszych i najnowocześniejszych  rozwiązań na rynku zakładów bukmacherskich.

Najlepszym sposobem na zdobycie informacji o uruchomieniu serwisu TOTALbet jest odwiedzenie strony startowej www.totalbet.pl i zostawienie adresu e-mail, na który zostanie wysłana w odpowiednim czasie potwierdzona data startu wraz z dedykowanym bonusem, który będzie łączył się dodatkowo z ofertą powitalną.

Czekamy więc na oficjalny start bukmachera TotalBet oraz na zaprezentowania nam oferty, kursów oraz promocji (być może bez depozytu)

Wczoraj informowaliśmy o starcie oraz najważniejszych osobach w firmie bukmacherskiej Total Bet w artykule Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe uruchamiają firmę bukmacherską TOTALBET

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu z nami. Pisz na adres: kontakt@LegalnyBukmacher.com

TOTALbet logo zielone

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021