Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Legalny bukmacher STS sponsorem głównym Jagiellonii Białystok

STS – największy legalny bukmacher w Polsce – został nowym sponsorem głównym Jagiellonii Białystok. Umowa pomiędzy firmą specjalizującą się w zakładach sportowych a wicemistrzem kraju zawarta została na okres 2 lat

Koszulki białostockiej Jagiellonii przejdą małą metamorfozę. Na ich froncie znajdzie się bowiem sporych rozmiarów logo nowego sponsora drużyny. Firma Star-Typ Sport – bo o niej mowa – przez 2 najbliższe lata będzie wspierać finansowo aktualnych wicemistrzów Polski, a w zamian za to klub zobowiązał się reklamować bukmachera na piłkarskich strojach, bandach stałych i LED czy też ściankach prasowych.

– Niezmiernie cieszymy się z zawarcia umowy z największym w Polsce legalnym bukmacherem, jakim jest STS. Mam nadzieję, że to początek długiej i owocnej współpracy – powiedział na specjalnej konferencji prasowej Cezary Kulesza, prezes Jagiellonii Białystok.

Ponadto nowy partner podlaskiej ekipy na wybranych meczach stworzy specjalną strefę kibica oraz otworzy punkt przyjmowania zakładów na stadionie miejskim.

– To, jak staramy się wykorzystać sponsoring klubów piłkarskich, jest bardzo mocno związane z tym, co robimy z kibicami. Organizujemy szereg akcji. Jedną z najsłynniejszych była ta o nazwie „odHAM się”, gdzie koszulki Kaspera Hamalainena zamienialiśmy na trykoty Dawida Kownackiego – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS, który liczy na dobrą współpracę z białostockimi fanami.

Umowa obejmuje również ekspozycję materiałów reklamowych STS podczas meczów w Białymstoku – logo bukmachera pojawi się m.in. na bandach stałych i LED oraz ściankach prasowych. STS prowadzić będzie także specjalne aktywacje skierowane do klubu oraz kibiców – w tym wspólne akcje marketingowe. Kontrakt przewiduje też publikację treści na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych klubu. Ponadto firma zorganizuje specjalną strefę kibica na wybranych meczach. Planowane jest również utworzenie punktu przyjmowania zakładów przy Stadionie Miejskim w Białymstoku, który byłby otwarty w dni meczowe. Dodatkowo, STS rozszerzy ofertę o promocje i nowe zakłady na mecze Żółto-Czerwonych.

STS to największy prywatnym sponsor polskiego sportu. Jesteśmy oficjalnym partnerem reprezentacji Polski w piłce nożnej, wspieramy również kluby sportowe w całym kraju. Rozszerzenie działalności sponsorskiej STS o Jagiellonię idealnie zatem wpisuje się w realizowaną przez nas strategię rozwoju. Z całą pewnością współpraca przełoży się na liczne korzyści dla obu podmiotów, a także kibiców – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Niezmiernie cieszmy się z zawarcia umowy z największym w Polsce legalnym bukmacherem. Jestem przekonany, że nasze wspólne działania przyniosą wymierne korzyści zarówno Jagiellonii Białystok, jak i firmie STS. Nasz nowy główny sponsor dał się poznać, jako dobry partner, współdziałając na rzecz sportu, jako oficjalny partner reprezentacji Polski, jak również sponsor strategiczny Lecha Poznań. Mamy nadzieję, że to początek długiej i owocnej współpracy – mówi Cezary Kulesza, prezes Jagiellonii Białystok

STS – oprócz Jagiellonii – wspiera także takie kluby jak Lech Poznań, Pogoń Szczecin, Ruch Chorzów, Śląsk Wrocław, Górnik Zabrze, Asseco Resovia czy też Vive Tauron Kielce. Firma współpracuje również z reprezentacją Polski, ale to właśnie Żółto-Czerwoni od dziś stają się głównym partnerem największego bukmachera w kraju.

STS znany jest jako zaangażowany sponsor, którego aktywność zdecydowanie wykracza ponad ekspozycję logotypu. Bukmacher zrealizował wiele unikatowych projektów wraz z klubami i kibicami z całej Polski. Jedną z nich było pojawienie się na strojach piłkarzy Lecha Poznań, Ruchu Chorzów i Śląska Wrocław logo Fundacji Sport Twoją Szansą, która wspiera utalentowanych sportowców. Dochód z licytacji tych unikatowych koszulek pozwolił na pomoc podopiecznym organizacji dobroczynnej.

Działania STS jako sponsora zdecydowanie wykraczają poza to, co jest zapisane w umowach. Stale organizujemy liczne aktywacje, które kierujemy do kibiców – bez względu na barwy klubowe. To oni przecież tworzą wyjątkową atmosferę w trakcie rozgrywek – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

STS aktywnie angażuje się we wspieranie rodzimego sportu. Jest największym prywatnym podmiotem na rynku sponsoringu w Polsce. Firma jest oficjalnym partnerem reprezentacji Polski w piłce nożnej, a także sponsorem premium Lecha Poznań oraz oficjalnym bukmacherem Śląska Wrocław, Pogoni Szczecin, Ruchu Chorzów, Górnika Zabrze, Asseco Resovii oraz Vive Kielce, a także innych klubów i związków sportowych. Od maja 2017 roku sponsoruje również drużynę e-sportową Izako Boars.

Kwota pieniężna, jaką Jaga otrzyma dzięki podpisaniu umowy, jest na razie owiana tajemnicą.

żródło: materiały prasowe, onet, eurosport, jagiellonia.pl, poranny.pl

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021