Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Legalny bukmacher forBET sponsorem Speedway Euro Championship 2017

Firma forBET Zakłady Bukmacherskie została Sponsorem Głównym finałowej rundy Speedway Euro Championship 2017, która już 16 września odbędzie się w Lublinie. To świetna informacja dla wszystkich fanów żużla.

Bogata oferta zdarzeń, szeroki wybór dyscyplin, a także ciekawe i atrakcyjne kursy – wszystko to wyróżnia forBET na rynku firm bukmacherskich działający w internecie. Dzięki wspomnianym atutom forBET zdobywa coraz większe uznanie wśród graczy i fanów sportu.

– Żużel to sport, który przynosi wielkie emocje. Z tego powodu, już od dawna, jest on obecny w strategii marketingowej forBET. Jesteśmy sponsorem drużyn PGE Ekstraligi (Stal Gorzów i Włókniarz Częstochowa) oraz Nice 1. Ligi Żużlowej (Wybrzeże Gdańsk i Stal Rzeszów). Sponsorowaliśmy także Indywidualne Mistrzostwa Polski oraz Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi.

Nie mogło więc zabraknąć nas również w tak wyjątkowym wydarzeniu, jakim jest runda finałowa Speedway Euro Championship. SEC to świetnie organizowane zawody, a wielki finał gwarantuje ogromne emocje. Liczę, że kibice licznie stawią się na trybunach stadionu w Lublinie i wspólnie będziemy mogli emocjonować się decydującą rywalizacją o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy – powiedział Piotr Sienkiewicz, dyrektor ds. marketingu w forBET Zakładach Bukmacherskich.

Zaangażowanie firmy forBET w Speedway Euro Championship to świetna informacja dla wszystkich fanów żużla. Sponsor Główny rundy finałowej przygotował bowiem ofertę kursową na klasyfikację końcową zmagań SEC 2017.

Już teraz możemy dodać, iż w najbliższym tygodniu, poprzedzającym rundę finałową w Lublinie, forBET przygotuje kolejne atrakcyjne kursy dotyczące Speedway Euro Championship.

Ekskluzywny bonus również dla graczy, którzy nigdy nie dokonali wpłaty

ODBIERZ BONUS 100% DO 650PLN NA ZAKŁADY W FORBET 

KOD BONUSU: 1LIGA

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021