Legalny bukmacher ForBET sponsorem KSZO Ostrowiec

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski to kolejny po Motorze Lublin i ŁKS Łódź klub piłkarski występujący na poziomie III ligi z którym związała się marka forBET.

W ramach realizacji strategii wspierania polskiego sportu zakłady bukmacherskie ForBET stale powiększają grono wspieranych przez siebie klubów i drużyn. W dniu dzisiejszym przedstawiciele firmy poinformowali o podpisaniu umowy z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Kontrakt został zawarty na okres od maja 2017 r. do czerwca 2019 r.

Tak jak w przypadku poprzednich umów zarówno klub jak i sponsor nie ujawniają jej wysokości, ponieważ składać się ona będzie z dwóch stawek. Na podstawie zapisów kontraktu forBET przekazywać będzie świętokrzyskiemu klubowi stałą kwotą pieniężną oraz kwotę wypracowaną przez kibiców za pośrednictwem strony Sponsora. Będzie ona zależna od ilości kibiców KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, którzy zostaną klientami zakładów bukmacherskich ForBET oraz od zakładów, jakie będą oni zawierać. Już wkrótce na stronie internetowej klubu pojawi się link, przez który fani KSZO mogli będą rejestrować się na stronie Sponsora.

– Jako firma zaangażowana w rozwój krajowego sportu często dostrzegamy brak zainteresowania potencjalnych sponsorów rozgrywkami niższych lig. Nasze podejście jest jednak zupełnie inne. Chcemy współpracować z klubami, które stawiając sobie śmiałe cele i dążą z determinacją do ich realizacji. Z drużynami, które mają swoją historię, tradycje, kibiców i wizję rozwoju. Takim właśnie zespołem są niewątpliwie Pomarańczowo-Czarni – powiedział Robert Grzeszczyk, prezes zakładów bukmacherskich  forBET – Liczę, że dzięki naszemu wsparciu, możliwościom jakie oddajemy w ręce kibiców oraz zaangażowaniu każdej osoby w klubie przyjdzie nam wspólnie świętować wzniosłe chwile dla Świętokrzyskiej Dumy – dodał prezes Grzeszczyk.

Prezes Zarządu Stowarzyszenia Klub Piłkarski KSZO 1929 Ostrowiec Św., Maciej Kozicki:

– Wszyscy zdajemy sobie sprawę jak ważna dla działalności klubu jest stabilność finansowa. Podpisana umowa z zakładami bukmacherskimi  ForBET to kolejny ważny element strategii rozwoju klubu i forma zapewnienia środków do walki o wyznaczone cele. Cieszymy się, że możemy w naszej rodzinie KSZO powitać nowego członka jakim stała się marka  ForBET – powiedział prezes Zarządu Stowarzyszenia Klub Piłkarski KSZO 1929 Ostrowiec Św., Maciej Kozicki – Dzięki dwupoziomowej umowie oraz nowoczesnej strukturze partnerstwa z ForBET zarówno klub, Sponsor jak i kibice będą czerpali korzyści z tej współpracy. Myślę, że dzięki takiemu rozwiązaniu wszyscy staliśmy się zwycięzcami – zakończył prezes Kozicki.

W ramach podpisanej umowy emblematy zakładów bukmacherskich forBET znajdą się na meczowych koszulkach. Dodatkowo pojawią się również na stadionowych banerach, balonach, spotach i w social mediach klubu.

– Model naszej współpracy z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski jest atrakcyjny zarówno dla klubu jak i jego sympatyków. Chcemy wspierać drużynę i jednocześnie dać możliwość każdemu kibicowi Pomarańczowo-Czarnych uczestnictwa w tym projekcie – tłumaczy Piotr Sienkiewicz, Dyrektor ds. Marketingu  forBET – Nasza współpraca to jednak nie tylko wsparcie finansowe. Wspólnie z klubem planujemy kilka akcji marketingowo-promocyjnych i myślę, że czeka nas wiele bardzo ciekawych, wspólnych wydarzeń – zakończył Piotr Sienkiewicz.

 

***

 

ForBET to młoda polska firma oferująca zakłady sportowe. Świadczy swoje usługi w Internecie i jest jednym z 7 legalnie działających bukmacherów w Polsce. Największymi zaletami wyróżniającymi firmę na tle konkurentów są atrakcyjne bonusy, brak podatku od wniesionej stawki oraz rozbudowana oferta na krajowe rozgrywki ligowe. ForBET jako polska firma dba o rozwój krajowego sportu.

Obecnie jest sponsorem Plus Ligi – najwyższej klasy rozgrywkowej w siatkówce mężczyzn w Polsce,

klubów żużlowych:

oraz drużyn piłkarskich:

Krzysztof Prencina

Pasjonat rynku bukmacherskiego w Polsce i na świecie. W serwisie LegalnyBukmacher.com oprócz podstawowej wiedzy teoretycznej niezbędnej początkującym, podzielę się z Wami swoim doświadczeniem typera, praktyczna wiedza i przemyśleniami na temat działających firm bukmacherskich. Legalnych ale też i z szarej strefy. Adres mailowy: kontakt@legalnybukmacher.com

Recent Posts

Podwyższone kursy w Totolotku na czwartkowe i piątkowe spotkania ME2020

Kolejny dzień, kolejne emocje związane z Euro 2020 przed nami a w związku z tym…

1 godzinę ago

W BETFAN wygrana Portugalii z Niemcami po kursie 10.00

Nowi gracze, którzy założą konto w Betfanie od dziś do 19.06 do godz. 16 oraz…

17 godzin ago

Jędrzejczyk i Mladenović z Legii Warszawa komentują wyniki losowania Ligi Mistrzów

We wtorek Legia poznała rywala w 1. rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Los skrzyżował warszawian z teoretycznie najmocniejszym na…

18 godzin ago

Końcowe odliczanie w Fortuna 1 Lidze. 4 (drużyny), 3 (mecze), 2 (półfinały), 1 (finał)

Przed nami ostatnia dawka emocji w Fortuna 1 Lidze. Stawką trzech spotkań barażowych, których zwieńczeniem…

21 godzin ago

1 400 700 PLN zawraca w bonusach Fortuna za przegraną Polski ze Słowacją na Euro2020

Blisko 15 tysięcy graczy Fortuny wierzyło w zwycięstwo Polski nad Słowacją podczas Mistrzostw Europy 2020…

2 dni ago

BETFAN: 5 zł freebetu za każdą „okazję” Szpakowskiego w meczu Francja – Niemcy

Jako że BETFAN słynie z niestandardowych działań i oryginalnych akcji, bukmacher ten postanowił przygotować na dzisiejszy hit…

2 dni ago