Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Legalny bukmacher forBET sponsorem KS Toruń

Zakłady bukmacherskie forBET sponsorem tytularnym Włókniarza Częstochowa

KS Toruń to już kolejny klub żużlowy, który będzie wspierany przez firmę forBET Zakłady Bukmacherskie.

 

forBET w zeszłym sezonie żużlowym wspierał Cashbrokers Stal Gorzów Wlkp, Włókniarza Częstochowa, Wybrzeże Gdańsk oraz Stal Rzeszów. W tym roku firma będzie kontynuowała współpracę z Włókniarzem Częstochowa i Wybrzeżem Gdańsk, a KS Toruń to nowy zespół, który może liczyć na wsparcie legalnego, polskiego bukmachera.

Umowa sponsoringowa pomiędzy KS Toruń i forBET podpisana została do końca 2018 roku.

– Żużel to sport wzbudzający wielkie emocje i cieszący się dużym zainteresowaniem polskich kibiców. Od początku naszej działalności aktywnie wspieramy polskie kluby żużlowe oraz poszczególne imprezy. W zeszłym roku forBET był przecież także sponsorem Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu, Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi oraz rundy finałowej Speedway Euro Championship w Lublinie. W rok 2018 wchodzimy z mocnym akcentem jakim jest umowa sponsoringowa z KS Toruń. Liczymy, że w tym roku żużlowcy z Torunia dostarczą swoim kibicom mnóstwo pozytywnych wrażeń – powiedział Robert Grzeszczyk, Prezes forBET.

Legalny bukmacher forBET sponsorem KS Toruń

Jestem zadowolona z umowy, jaką udało nam się podpisać z firmą forBET. Jestem przekonana, że nasza współpraca zaowocuje w sposób odpowiadający naszemu wspólnemu zaangażowaniu, a porozumienie na rok 2018 będzie tylko zalążkiem długookresowej współpracy. Patrzymy we wspólnym kierunku, mierzymy w wysokie cele. Już teraz zapraszam na toruńską Motoarene podczas wszystkich zawodów PGE Ekstraligi, wspólnie świętujmy każde spotkanie naszych „Aniołów”powiedziała Ilona Termińska, prezes KS Toruń.

W ramach podpisanej umowy logo forBET pojawi się na motocyklach żużlowców z Torunia, a także będzie obecne na nośnikach reklamowych na stadionie oraz w klubowych social mediach. Kibice mogą także liczyć na zabawę przed meczami w fanZone forBET, czyli strefie kibica, w której każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021