Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Legalni bukmacherzy z ofertą na Black Friday 2019

Black Friday jest nazywane fenomenem nie bez powodu. Jak wskazują dane najpopularniejszej na świecie wyszukiwarki Google, w ciągu ostatnich 5 lat zainteresowanie internautów tym wydarzeniem wzrosło ponad dwukrotnie. 95 proc. Polaków wie o Czarnym Piątku. Sprawdź teć, co przygotowali na nadchodzące święta, czyli legalni polscy bukmacherzy i ich Kalendarze Adwentowe w 2019 roku

W tym roku swój udział w promocji zapowiedziały najlepsze legalne firmy bukmacherskie. Lista będzie aktualizowana wraz z pojawiającymi się kolejnymi ofertami:

Zakłady bukmacherskie STS

Jesteś sportowym ekspertem? Szukasz oferty specjalnej z okazji Black Friday w zakładach bukmacherskich? Przygotuj dziś zakład AKO złożony z minimum trzech zdarzeń o kursie minimalnym 1,50 każde.

Co dalej? Są dwa scenariusze. Jesteś ekspertem i wygrałeś? Świetnie, wygrana trafi na Twoje konto depozytowe. Jeśli tym razem Ci się nie powiodło bukmacher ten zwróci Ci 14 PLN na konto bonusowe. Rejestrując się w STS z TEGO linku otrzymasz za darmo 29 PLN na zakłady!

wejdź i sprawdź ofertę

Zakłady bukmacherskie Fortuna

Fortuna przygotowała coś specjalnego na weekend dla nowych graczy. Wartość bonusu zakład bez ryzyka ulegnie podwyższeniu do 200 PLN, czyli 100% wzrost względem obecnej wartości! 

Bez haczyków, gwiazdek i ukrytych zapisów w regulaminie. Black Friday w Fortunie to proste zasady promocji dostępnych dla wszystkich graczy. W najbliższy piątek bukmacher ten proponuje dodatkowo zdecydowanie dłuższe niż zwykle Piłkarskie Happy Hours oraz Bezpiecznik na Live, czyli zwrot stawki za przegrany zakład z oferty live. Rejestrując się w Fortunie z TEGO linku otrzymasz za darmo 20 PLN na zakłady!

wejdź i sprawdź ofertę

Zakłady bukmacherskie Betclic

Jesteś łowcą okazji, a w Black Friday szukasz ich na każdym kroku? Doskonale! Bukmacher ma dla Ciebie zwrot 12% podatku za piątkowe kupony.

Z okazji Black Friday, Betclic przygotował dla swoich graczy specjalną promocję! Stawiaj kupony w piątek na dowolne wydarzenia, za dowolną stawkę, z kursem minimalnym 1.50, a Betclic zwróci Ci równowartość podatku w bonusie aż do 100 złBez względu na to, czy kupon okaże się trafiony, czy nie – otrzymasz zwrot podatku w formie bonusu! Rejestrując się w Betclicu z TEGO linku otrzymasz cashback do 500 PLN na zakłady!

wejdź i sprawdź ofertę

Zakłady bukmacherskie LVBET

Odbierz swój bonus 200 PLN i graj za więcej! Black Friday w zakładach bukmacherskich LVBET zaczyna się od czwartku!

Dokonaj depozytu minimum 25 PLN wybierając ”Bonus do 200 PLN” – widoczny na Twoim koncie. Bonus dostępny jest dla graczy, którzy dokonali minimum jednego depozytu. Rejestrując się w LVBET z TEGO linku otrzymasz za darmo 20 PLN na zakłady!

wejdź i sprawdź ofertę

Zakłady wzajemne LVBET – 2

Sprawdź w ten Czarny Piątek ofertę sportów wirtualnych w legalnych zakładach bukmacherskich LVBET i odbierz bonus do wykorzystania na swoje ulubione dyscypliny!

Dokonaj depozytu na swoje konto i odbierz dodatkowo aż do 300 PLN do wykorzystania w ofercie sportów wirtualnych!

wejdź i sprawdź ofertę

Zakłady bukmacherskie forBET

Black Friday to dzień, w którym wszędzie znajdziecie obniżki… ale nie u nas! forBET tego dnia zarządza podwyżki i to nie byle jakie, bo aż 2-krotne!

Jedyne co należy zrobić to wpłacić depozyt w piątek (29.11.2019), a wpłacone środki otrzymają od nas mnożnik MaxiZysk, który będzie można wykorzystać przez 48 godzin na zdarzenia z oferty przedmeczowej lub/i na żywo piłki nożnej: Premier LeagueLa LigaBundesligaSerie ALigue 1 i/lub Ekstraklasy

wejdź i sprawdź ofertę

Zakłady bukmacherskie Betfan

Zagrajcie bez ryzyka za 49, 199 lub 499 zł. na co chcecie z minimalnym kursem AKO równym 2.0. W razie chybionego kuponu BETFAN gwarantuje zwrot równowartości stawki na konto bonusowe. Rejestrując się w Betfanie z TEGO linku otrzymasz Mega Pakiet od Pudziana na zakłady!

wejdź i sprawdź ofertę

Zakłady bukmacherskie Etoto

Black Week bukmachera ETOTO.

✦ Dokonaj pierwszej wpłaty i odbierz bonus powitalny 200% do 200 zł.
✦ Dokonaj drugiej wpłaty, a zostaniesz uprawniony do odebrania darmowego zakładu na 20 zł.

wejdź i sprawdź ofertę

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021