Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Legalni bukmacherzy wspierają Polski sport

W Polsce zakłady bukmacherskie są przedmiotem niezwykle żywiołowych dialogów.

Czasem te dialogi przeradzają się wręcz w bardzo wyraźne różnice zdań i racji o to, dlaczego tak, a nie inaczej wygląda sytuacja związana z zakładami bukmacherskimi w Polsce. Sytuacji tej można przyjrzeć się odrobinę chłodniejszym spojrzeniem.

Wtedy zobaczymy, jakie są zdania po obu stron w dialogu. Jakie argumenty będą przemawiać za firmami bukmacherskimi w Polsce? Jakie są znane, legalnie działające firmy się tym zajmujące? Wreszcie, jak upewnić się, że nasz zakład jest legalny? Spróbujmy odpowiedzieć na te pytania w tym krótkim artykule.

Zakłady sportowe towarzyszyły nam od zawsze

Zakłady bukmacherskie były częścią społeczności ludzkiej prawie od zawsze. Wszędzie gdzie istniały zorganizowane społeczności i cześć ludzi zajmowała się jakąś dziedziną dla uciechy gawiedzi, przyjmowano zakłady. W ten sposób ludzie mający realną wiedzę o danej grupie osób i ich umiejętnościach mogły trafnie wytypować zwycięzcę i dzięki tej umiejętności wygrać realne pieniądze. Było tak w starożytnym Rzymie, w Japonii i Chinach. Główne dziedziny, jakie były przedmiotem historycznych zakładów to na przykład: wyścigi rydwanów, łodzi, konne, wyścigi innych zwierząt, walki między zwierzętami, walki ludzi, rywalizacja w strzelaniu z łuku, rzucie kulami i wiele innych.

Dziś jest podobnie (zmieniły się na szczęście niektóre dyscypliny będące przedmiotem zakładów), lecz firmy bukmacherskie zostały zobowiązane prawem. Stały się legalnymi biznesami przynoszącymi ogromne zyski budżetowi państwa. Jak każda inna firma płacąca podatki do budżetu kraju. Temat zakładów bukmacherskich jest żywiołowo poruszany także ze względu na to, że do dziś wiele osób spiera się, czy jest to dział hazardu. Dyskusje więc dotyczą też tego, czy ta dziedzina powinna być inaczej opodatkowana.

W związku z tym, że olbrzymia rzesza Polaków zajmuje zakładami bukmacherskimi (jest to ponad sześć milionów aktywnych użytkowników zakładów), pole do popisu dostrzegają coraz to nowsze firmy starające się o koncesję państwową Ministerstwa Finansów. Firmy te chcą legalnie działać na terenie Polski. To bardzo dobra wiadomość dla każdego, kto aktywnie uczestniczy w zakładach bukmacherskich. W końcu im większa konkurencja między usługodawcami tym lepsze potencjalne wygrane każdego uczestnika i lepsze akcje promocyjne przyciągające go do danej firmy.

Jakie firmy są bardzo często wymieniane przez użytkowników?

Jeżeli już upewnimy się, że zakład bukmacherski będzie w pełni legalny na terenie naszego kraju (licencję firmy możemy sprawdzić na stronie Ministerstwa Finansów) to możemy pokusić się o atrakcyjny zakład. Jednymi z najpowszechniejszych wśród użytkowników firmami są:

  • forBet
  • LV Bet,
  • Fortuna,
  • e-Toto
  • Milenium,
  • STS,
  • Totolotek.

Grupa firm ma się stopniowo powiększać. Rynek kliencki polskich zakładów bukmacherskich jak zostało wspomniane, ma rosnąć. Zwłaszcza że weszła w życie ustawa hazardowa (rok 2017), która zabrania zakładów wśród firm, których siedziby nieustanowione są na terenie naszego kraju. To sprawi, że część z uczestników zakładów będzie szukać rozwiązań legalnych i sprawdzonych w Polsce. Istnieją liczne głosy, że ustawa ta jednak będzie tylko przeszkadzać temu biznesowi i ludzie i tak będą szukali rozwiązań w szarej strefie.

Dlaczego warto wybrać grę w legalnych zakładach bukmacherskich?

Przede wszystkim nasza głowa jest spokojna. Nasz zakład jest legalny i zawiera się w ramach przyjętego prawa, a my nie musimy się obawiać wizyty czy wezwań ze strony urzędu skarbowego. W tym momencie szacuje się, że wpłyną do budżetu olbrzymie kwoty za grzywny wobec użytkowników niestosujących się do ustawy hazardowej. Cześć ludzi sugeruje więc, że nie jest problemem szara strefa, a niekorzystne według nich rozwiązania prawne. Zdecydowanie warto wysłuchać każdej opinii. Wiele z nich to ciekawe argumenty i mogą pobudzić nas do poszukania realnych alternatywnych przemyśleń. Nie zmienia to faktu, że ciekawiej będzie spokojnie oczekiwać na wpływ z naszej wygranej, nie bojąc się jej konfiskaty i nie wyczekując nieuchronnej grzywny. Sama grzywna jest bardzo bolesna, wynosi bowiem sporą wielokrotność wygranej. To niepotrzebna rzecz i konsekwencje czasem nie tylko dla nas, ale i naszych bliskich. W końcu zakłady powinny być dla nas przyjemnością.

Legalni bukmacherzy wspierają sport

Kolejną zaletą wybrania gry w legalnych zakładach bukmacherskich jest fakt, że firmy te wspierają Polski sport. Jeżeli uważamy, że dana drużyna lub mistrz zasługują na nasze wsparcie, możemy okazać to na wiele sposobów. Sport bowiem opiera się na widzach. Bez nich, bez ich udziału, bez wyświetleń na stronach, bez komentarzy niemożliwe byłoby zainteresowanie innych sponsorów. Jako fani sportu możemy być dumni z tego faktu i pamiętać o tym przy każdej okazji, gdy ich wspieramy. Jednymi z największych sponsorów, jakich mają polscy sportowcy, są firmy bukmacherskie. Skąd one mają swoje zyski? Dzięki udziałowi w ich zakładach setek tysięcy Polaków, oddanych kibiców. Wpływy te potem są przeznaczane między innymi na różne cele związane z polskim sportem. Część z nich powędruje na obozy treningowe. Część na organizacje imprez promujących daną dziedzinę sportową albo kulturę sportu. W innych krajach istnieje wręcz niepisany zwyczaj kupowania rodzimych produktów w rodzimych sklepach.

Dlaczego nie mielibyśmy takiej tradycji pielęgnować u nas w kraju? Liczy się w końcu nasz dom na pierwszym miejscu. Siła naszych firm wpływa pośrednio na kondycje naszych imprez, promocji i poziomu sponsoringu. Głosujmy naszym portfelem w sposób odpowiedzialny. Wspierajmy firmy, które według nas zasługują na każdy nasz grosz. W końcu są to najczęściej ciężko zarobione pieniądze. Wynik naszego poświęconego czasu, potu i łez. Wiedzmy, że nasze legalne zakłady w części wspierają polski sport i sportowców. Nasz wybór ma w ten sposób pewien wpływ na ich życie. Możemy im tak podziękować, za olbrzymie emocje, które nam dają. Wielu z nich z całą pewnością zasługuje na nasz podziw.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021