Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Legalni bukmacherzy apelują o zniesienie opłat dla PZPN i Ekstraklasy oraz zmiany podatkowe

Polska Izba Gospodarcza Branży Rozrywkowej i Bukmacherskiej apeluje, żeby w związku z zawieszeniem większości rozgrywek piłkarskich PZPN i Ekstraklasa nie pobierały opłaty za korzystanie z wyników meczów. Ponadto chce zmian w podatku od gier.

W związku z nadzwyczajną sytuacją, tj. pandemią koronawirusa COVID 19, podjęliśmy działania mające na celu zmniejszenie negatywnych dla operatorów zakładów wzajemnych skutków finansowych wynikających z wprowadzonych w kraju ograniczeń i zakazów w zakresie organizacji imprez sportowych. Zdajemy sobie sprawę, że wydarzenia ostatnich dni dotykają wszystkich, zarówno w sferze prywatnej jak i biznesowej.

Mamy nadzieję, że dzięki dialogowi i wzajemnemu zrozumieniu uda nam się wypracować rozwiązania wspierające wszystkie podmioty zaangażowane w rozwój polskiego sportu. Z uwagi na powyższe skierowaliśmy do PZPN oraz spółki Ekstraklasa S.A. wniosek w sprawie anulowania na okres pandemii opłat pobieranych przez te podmioty. Liczymy na zrozumienie i przychylność w tym trudnym okresie.

Całość pisma do PZPN i Ekstraklasy dostępna jest TUTAJ:

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021