Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Legalni bukmacherzy #9 – MrBet

Zdjęcie poglądowe

Każdy, kto chociaż w niewielkim stopniu zaznajomiony jest z branżą bukmacherską z pewnością wie, że w 2017 zmieniło się prawo, co doprowadziło do wymiecenia wszystkich serwisów oferujących zakłady online, które nie miały zgody Ministra Finansów. Pozostały jednak serwisy licencjonowane, takie jak chociażby Totolotek, czy Fortuna, jednak stale można obserwować napływ serwisów zagranicznych, które ubiegają się o licencję, a co za tym idzie- legalne prowadzenie działalności na terenie Polski. MrBet to jeden z przykładów takich serwisów. Wszystko wskazuje na to, że już niedługo będzie on prosperował na terenie naszego kraju, a korzystanie z tego serwisu będzie legalne. Co warto o nim wiedzieć? Co obecnie wiadomo o tym bukmacherze? Przeczytaj o naszych przypuszczeniach na temat tego bukmachera:

Zakłady bukmacherskie MrBet

Na razie można jedynie operować szczątkowymi wiadomościami, które podsycane są przez właścicieli i graczy oczekujących na wystartowanie serwisu. Warto pamiętać, że samo doniesienie, iż na polski rynek wkracza nowa firma, nie musi być równoznaczne z podaniem konkretnego terminu wystartowania serwisu z typami. Niektóre zakłady starały się o licencję ponad rok, a jak wiadomo, Minister Finansów niezbyt skłonny jest do nadmiernego przyznawania tychże licencji, dlatego cały proces przeciąga się w nieskończoność, a graczy muszą zadowolić jedynie doniesienia o możliwej ofercie, bonusach i szacowanym czasie uruchomienia serwisu. Nie warto więc się niecierpliwić, gdyż wiele plotek wskazuje na to, że serwis może wystartować nawet w tym roku. Są to jednak jak dotąd niepotwierdzone doniesienia.

W kolejnych punktach poruszymy takie tematy, jak kody bonusowe MrBet, możliwa oferta MrBet  oraz o tym, kto tak naprawdę stoi za wejściem tego bukmachera na polski rynek.  Na razie nie można tego zakładać, jednak nawet jeżeli tak się stanie, będzie to dobra wiadomość dla wielu graczy. Wiadomo, że wejście na nowy rynek nie może być eksperymentem, a sprawdzonym pomysłem, który przyniesie inwestorom ogromne zyski, dlatego podobieństwo tych serwisów jest wysoce prawdopodobne.

Jak będzie wyglądał MrBet?

Od razu podkreślamy, że wszystko opisane w tym artykule stanowi jedynie przypuszczenie. To oczywiście nic pewnego, jednak Roy Richie powinien tak naprawdę dać obraz nowej firmy, która stanowić będzie okazje dla polskich graczy. Pewne jest jednak to, że w MrBet  nie będzie dostępne kasyno online. To zła wiadomość dla fanów rozgrywek tego typu. To będzie najprawdopodobniej odróżniało te dwa serwisy. Nie na tutaj szans na prowadzenie tego typu rozgrywek, ponieważ jedynie Totalizator Sportowy może proponować graczom legalnie takie rozgrywki na terenie Polski. W skrócie można więc powiedzieć, że MrBet  będzie bazował na prowadzeniu zakładów bukmacherskich, które oczywiście uwielbiane są przez typerów i fanów obstawiania. Bez wątpienia można spodziewać się tutaj nawet kilkudziesięciu dyscyplin sportowych, nad którymi królowała będzie piłka nożna, gdyż to ulubiona dyscyplina sportowa typerów w Polsce. Ze statystykami nie wolno się kłócić. Do dyspozycji zapewne będzie e-sport, wydarzenia sportowe i szeroki wachlarz standardowych sportów, takich jak koszykówka, siatkówka i niszowe sporty, takie jak hokej, czy rugby.

Zdjęcie poglądowe według  autora tekstu

MrBet a typowanie na żywo

Można śmiało stwierdzić, że bukmacher, który nie proponuje polskim typerom możliwości typowania na żywo, nie ma jak konkurować z innymi zakładami bukmacherskimi. Możemy być jednak spokojni, gdyż MrBet  nie ma zamiaru zawodzić w tych względach. MrBet  może również zadbać o sekcję z tak zwanymi sportami wirtualnymi, które stanową obecnie standardowy dodatek w serwisach licencjonowanych zakładów bukmacherskich w Polsce.

Oferta MrBet

Do osobnej sprawy należy to, jakie rodzaje zakładów będzie można typować. Obecnie trudno wyobrazić sobie, aby były to zakłady 1X2. Żaden zakład bukmacherski obecnie nie działa w ten sposób, a jedne z najpopularniejszych zakładów sportowych obłożone są wieloma kursami. Podwójne szanse, handicpay, nazwisko strzelców, zwycięscy turniejów. Wymieniać można w nieskończoność. Jeżeli MrBet  chce odnieść sukces w Polsce, musi zaskoczyć szeroką ofertą oraz wieloma różnymi zakładami. Zapewne tak się stanie. Zapewne będzie można liczyć również na możliwość utworzenia kuponów systemowych, pojedynczych i multi. Zaznaczamy jednak- na razie są to jedynie domysły. Na konkretne informacje przyjdzie czas.

Kod promocyjny MrBet

Kody promocyjne to zawsze kluczowa sprawa dla wielu graczy. Porównują oni to, co zakład bukmacherski a do zaoferowania dla nowych graczy, którym często brakuje środków, a chcieliby zacząć swoją przygodę. Wśród polskich zakładów bukmacherskich można dostrzec dwie opcje, które przeplatają się ze sobą naprzemiennie. Pierwsza z nich to podwojenie sumy wpłacanego depozytu lub darmowy zakład do określonej kwoty. W przypadku MrBet  zapewne dostępny będzie kod promocyjny, który będzie aktywował premię znacznie wyższą od standardowej. Nie wiadomo jednak czy będzie to hasło i co dokładnie gracz otrzyma przy rejestracji, jednak bieżąco będziemy śledzić dalsze kroki MrBet na polskim rynku. Po raz kolejny warto odwołać się do Roy Richie. Na tej stronie znajduj się wiele ciekawych promocji. Wiele osób obstawia, że MrBet  będzie czerpał z tych pomysłów.

Zdjęcie poglądowe według  autora tekstu

Gracze zgodnie uważają, że jeśli oferta w Polsce byłaby, chociaż w niewielkim stopniu zbliżona do oferty zagranicznej- nie mieliby nic przeciwko temu, gdyż wśród tych elementów znajduje się między innymi:

  • Zakład bez ryzyka 10€ (a jak wiadomo to zawsze świetna promocja),
  • promocja 100% do wpłacanego depozytu za pierwszym razem (czyli klasyczne podwojenie kwoty wpłacanej podczas rejestracji),
  • całkowity lub częściowy cash out jeszcze przed zamknięciem zakładu, kiedy zdarzenie nie przebiega po myśli typera,
  • nawet do 100% więcej wygranej na tak zwanym kuponie kombinacyjnym.

Warto zaznaczyć, że wszystkie te opcje możliwe są bez vouchera! MrBet na początku swojej działalności z pewnością podrasuje dodatkowo swoją ofertę, dlatego warto być na bieżąco, aby pobrać najlepsze kupony i cieszyć się z nich! Plotki mówią również o tym, że MrBet ma wystartować z aplikacją mobilną, która umożliwi typerom obstawianie w dowolnym miejscu i czasie.

Czym może zaskoczyć MrBet?

Tak naprawdę zaskoczyć może wszystkim, gdyż obecne informacje są jedynie domysłami. Właściciele MrBet z pewnością jednak zaskoczą i sprawią, że MrBet odniesie w Polsce tak wielki sukces, jak w innych państwach Europy! Właściciele muszą również ustalić, jakie metody płatności będą mogli zaproponować polskim graczom, którzy jak wiadomo, lubią mieć szeroki wybór. Owiana tajemnicą jest również jak dotąd kwestia wpłat i wypłat, czyli kluczowej sprawy w przemyśle bukmacherskim. Bardzo ciekawe jest też to, na jakie formy zdecydują się władze MrBet. Polscy gracze doceniają, kiedy możliwy jest nie tylko kontakt dzięki formularzowi, ale również live chat i e-mail. Usprawnia to kontakt i sprawia, że gracze czują się bezpiecznie i mogą szybko rozwiązać wszelkie problemy techniczne. MrBet ma ogromny problem, gdyż Polska to duży kraj, w którym zakłady bukmacherskie cieszą się dużym zainteresowaniem. Gracze są głodni ciekawych ofert, kodów oraz szerokiej oferty zakładów. Warto zaznaczyć, że obecni bukmacherzy nie śpią i już czują oddech na plecach konkurencji, dlatego włączają nowe oferty, które zatrzymują graczy. MrBet musi więc przemyśleć dobrą strategię.

Czy warto czekać na ofertę MrBet?

Z pewnością tak. Spółka BTM Entertainment Group Ltd to doświadczona grupa, która wie, jak zatrząść rynkiem, na który wchodzi. MrBet będzie miał naprawdę trudne zadanie, aby pozyskać typerów z Polski. Jak wiadomo. oferty w obecnie legalnych zakładach bukmacherskich są ciekawe i przyciągają nowych graczy. Oferta MrBet nie może w żaden sposób odstawać od dostępnych już propozycji, a wręcz musi być zaskakująca i przewyższać to, co jest. Tylko takie posunięcie sprawi, że MrBet będzie odnotowywał zyski i nowych użytkowników. Niestety na start MrBet trzeba jeszcze trochę poczekać. Minister Finansów bardzo skrupulatnie podchodzi do tematu wydawania licencji, a uzyskanie stosownej zgody może trwać bardzo długo. Władze MrBet czekają na decyzję, jednak plotki o przewidywanych ofertach stają się coraz głośniejsze, a gracze już zacierają ręce. Warto być na bieżąco i śledzić to, co dzieje się z MrBet, gdyż początkowe oferty mogą być znacznie atrakcyjniejsze, niż te, które dostępne będą w przyszłości, kiedy serwis będzie odnotowywał już spore zyski. Siła przyciągnięcia klienta na początku działalności jest silna, dlatego oferta i kody promocyjne z pewnością zaskoczą niejednego gracza! Co robić do czasu wystartowania serwisu? Z pewnością nie siedzieć bezczynnie i obserwować to, co obecnie dzieje się na rynku bukmacherskim, aby mieć w przyszłości porównanie.

Pozostałe części naszej serii artykułów na temat legalnych firm bukmacherskich w Polsce

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021