Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Dlaczego warto grać w zakładach STS? #8

Ósma część z serii o legalnych bukmacherach w Polsce. Odcinek #8 – STS

Dołącz do STS w dwóch prostych krokach i zgarnij:

 • 🔸bonus powitalny (do 1000 PLN)
 • 🔸freebet (25 PLN)
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Sprawdz-oferte.png

Teraz rejestracja w STS jest jeszcze prostsza.

Dzięki szybkiej rejestracji możesz od razu przejść do gry. Konto tymczasowe pozwala Ci na odebranie Bonusu Startowego (nawet 500 PLN), zawieranie zakładów (do 5000 PLN) oraz dokonywanie wpłat jedną z 8 metod płatności. W dowolnym momencie możesz aktywować Konto Stałe, by zyskać dostęp do wszystkich funkcji sts.pl. Po uzupełnieniu kilku dodatkowych informacji będziesz mógł: zawierać zakłady bez ograniczeń, brać udział w naszych promocjach, a co najważniejsze wypłacać wygrane.

Zakłady bukmacherskie cieszą się coraz większym zainteresowaniem graczy na całym świecie, na co wpływa wciąż urozmaicana oferta zakładów sportowych i najistotniejszych wydarzeń społecznych, kulturalnych i politycznych. Branża bukmacherska wciąż rozwija się, w wyniku czego na rynku powstają nowe konkurencyjne bukmacherskie serwisy internetowe oraz punkty stacjonarne, oferujące usługi bukmacherskie. Do najpopularniejszych zakładów bukmacherskich, które charakteryzują się stabilną pozycją w branży zakładów sportowych należy m.in. STS bukmacher.

STS bukmacher – o firmie

STS (Star-Typ Sport) to najstarszy legalny polski zakład bukmacherski, który swoją działalność rozpoczął w 1997 r. W czasie ponad dwudziestoletniej działalności STS bukmacher uruchomił ponad 500 stacjonarnych punktów oferujących usługi umożliwiające zwieranie zakładów bukmacherskich. Ponadto, gracze mogą korzystać z serwisu online firmy oraz aplikacji umożliwiającej realizację zakładów przez telefon. STS bukmacher cieszy się uznaniem graczy oraz ekspertów z branży bukmacherskiej, na co wpływa wysoki wskaźnik udziałów firmy w rynku bukmacherów naziemnych, wynoszący ok. 35% rynku. Liczba graczy przekroczyła już ponad 200 tysięcy typerów.

Łatwy dostęp do serwisu (duża ilość punktów stacjonarnych oraz intuicyjny serwis internetowy), oraz stabilna pozycja na rynku zakładów bukmacherskich sprawia, że liczba graczy STS bukmacher stale rośnie. Ponadto, STS bukmacher nieprzerwanie wspiera rozwój sportu, poprzez sponsorowanie najlepszych polskich klubów piłkarskich i oraz reprezentujące inne dyscypliny sportowe (m.in. Śląsk Wrocław, Górnik Zabrze, Pogoń Szczecin, Asseco Resovia oraz VIVA Kielce). Od kilku lat STS bukmacher jest strategicznym sponsorem klubu piłkarskiego Lecha Poznań oraz oficjalnym partnerem reprezentacji Polski w piłce nożnej.

STS bukmacher – oferta

STS bukmacher to zakład bukmacherski z bogatą ofertą, która zadowoli najbardziej wymagającego gracza. Klienci mają do dyspozycji ponad 30 najpopularniejszych dyscyplin sportowych, jak również kulturalnych, politycznych oraz rozrywkowych. Popularność serwisu potwierdza statystyczna dzienna ilość zawieranych zakładów, która osiąga wartość ok. 20 tysięcy kuponów. STS bukmacher dysponuje szeroką ofertą zakładów LIVE. Serwis online udostępnia użytkownikowi statystyki dotyczące konkretnego wydarzenia oraz umożliwia śledzenie spotkania na żywo z wykorzystaniem streamów (funkcja dostępna tylko dla zarejestrowanych graczy).

Izu Ugonoh podpisał kontrakt z bukmacherem STS

Pomimo przejrzystości i intuicyjności strony online, projektanci serwisu STS bukmacher w trosce o komfortowe jej użytkowanie, udostępnili graczom samouczki, które wyjaśniają szczegółowo funkcjonowanie serwisu. Oferta STS bukmacher posiada innowacyjną funkcjonalność polegającą na zawieraniu zakładów dotyczących wydarzeń e-sportowych, które dedykowane są dla fanów gier komputerowych. Gracz ma do dyspozycji kilkanaście zakładów dotyczących najpopularniejszych gier. Ponadto, punkty stacjonarne STS bukmacher, oferują zawieranie zakładów na sporty wirtualne, tj. piłka nożna, wyścigi konne lub wyścigi psów, których transmisje można śledzić na stronie online serwisu.

Kursy i typy zakładów w STS bukmacher

STS bukmacher należy do zakładów bukmacherskich cechujących się niskimi kursami w stosunku do bukmacherów konkurencyjnych. Wysokie marże, które sięgają nawet 11% na wybrane wydarzenia, sprawiają, że profesjonalni gracze decydują się na korzystanie z ofert innych serwisów bukmacherskich oferujących wyższe kursy na zakłady sportowe. STS bukmacher oferuje zawieranie zakładów m.in.:

 • pojedynczych,
 • blokowych,
 • złożonych,
 • rozpisowych,
 • kombinacyjnych.

Funkcjonalność aplikacji mobilnych umożliwia włączenie powiadomień, które na bieżąco informują gracza o wyniku wydarzenia, na który został zawarty zakład. STS bukmacher posiada limit kwoty minimalnej na zawarcie zakładu, który wynosi 2 zł. Gracze mają do wyboru różnorodne oferty dostępne w asortymencie serwisu, m.in.:

 • bezpieczny kupon,
 • superoferta,
 • hit dnia,
 • cash-out.

Największą popularnością wśród graczy serwisu STS bukmacher cieszy się oferta, dotycząca bezpiecznego kuponu, która po spełnieniu kryteriów umożliwia typującemu wygraną, również w sytuacji, gdy wynik jednego z wybranych zdarzeń okaże się nietrafiony.

STS bukmacher – bonusy i promocje

Wśród bonusów i promocji STS bukmacher plasuje się w czołówce zakładów bukmacherskich pod względem atrakcyjności ofert. Szeroki wybór promocji stanowi podstawową formę pozyskania profesjonalnych i okazjonalnych graczy. Asortyment promocyjny serwisu jest wysoko oceniany zarówno w środowisku stałych graczy jak i ekspertów z branży zakładów bukmacherskich.

Do najpopularniejszych bonusów i promocji serwisu STS bukmacher, zaliczymy m.in.:

 • bonus na start – oferta dostępna dla nowych graczy, którzy podczas rejestracji, wyrażą chęć uzyskania bonusa, poprzez zaznaczenie opcji „chcę otrzymać swój bonus startowy”. Wysokość bonusa jest równa wartości pierwszej wpłaty, jednak nie może być większa niż 500 zł. Dodatkowym kryterium jest wymóg trzykrotnego obrotu kwotą bonusową, poprzez zawarcie zakładów o minimalnym kursie wynoszącym 1,91. Zakłady spełniające kryteria serwisu nie mogą zawierać ofert promocyjnych (m.in. oferty dnia, kuponu bezpiecznego czy superoferty).
 • zaproś kumpla – to możliwość uzyskania bonusa za każdą osobę, która dokonała rejestracji w serwisie STS bukmacher z polecenia zarejestrowanego gracza, którego konto zostanie zasilone bonusem po spełnieniu kryteriów regulaminowych przez nowego gracza. Osoba polecająca otrzyma bonus 50 zł, jeżeli nowy gracz wpłaci minimum 50 zł, oraz zagra za łączną sumę 150 zł. Ponadto, w kuponie nowy gracz musi zawrzeć wydarzenie z kursem 1,5. Wypłatę bonusa warunkuje trzykrotne obrócenie jego wartości za łączny kurs 1,91. Po spełnieniu wymogów promocyjnych bonus zostanie wypłacony również nowemu graczowi, co stanowi dodatkowy atut promocji.
 • polubisz poniedziałek – STS bukmacher docenia aktywność swoich klientów, dlatego co tydzień (w każdy poniedziałek) wyróżnia 300 najaktywniejszych graczy z poprzedniego tygodnia, którzy zanotowali największy obrót na swoim koncie depozytowym. Nagrodzeni gracze otrzymują vouchery o wartości od 20 do 100 zł w zależności od zajętego miejsca w rankingu.
 • Klub 2018 – to propozycja dla stałych graczy, którzy rywalizują o kwotę 100000 zł. Zdobywanie punktów odbywa się, poprzez kumulowanie łącznych kursów zawieranych zakładów, wartości stawek oraz ilości typów. STS bukmacher wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, dlatego konkurs Klub 2018 prowadzony jest na podstawie dwóch rankingów. Pierwszy dotyczy zakładów zawieranych w punktach stacjonarnych, natomiast drugi ranking uwzględnia dodatkowo zakłady zawierane z wykorzystaniem serwisu online.
 • strefa VIP – to strefa dla wybranych graczy, do których serwis STS bukmacher zaprasza najbardziej lojalnych graczy wyróżniających się największym zaangażowaniem, m.in. wysoką częstotliwością zawieranych zakładów oraz przeprowadzanych depozytów, jak również regularnym typowaniem oraz wysokim współczynniku wygranych kuponów.

W opinii ekspertów branży zakładów bukmacherskich oferowane bonusy i promocje przez serwis STS bukmacher, charakteryzują się wymagającymi kryteriami w stosunku do ofert konkurencyjnych zakładów bukmacherskich. Pomimo ścisłych reguł, atrakcyjne i wciąż urozmaicane oferty promocyjne serwisu stanowią interesującą propozycję dla graczy, przez co cieszą się dużym zainteresowaniem nowych i stałych klientów.

Wady i zalety serwisu STS

STS bukmacher to doświadczony partner w branży zakładów bukmacherskich, którego największym atutem jest stabilna pozycja finansowa oraz biznesowa na rynku stacjonarnych i internetowych zakładów sportowych. Do najistotniejszych zalet serwisu STS bukmacher zaliczymy:

 • status największego legalnego bukmachera,
 • bogatą ofertę zakładów sportowych oraz wydarzeń z innych kategorii społecznych (m.in. polityki, rozrywki, kultury),
 • stabilny i urozmaicony system gry na żywo rozbudowany o statystyki oraz przekaz obrazu stream,
 • różnorodne promocje i bonusy dla stałych i nowych graczy,
 • dostęp do szerokiego grona graczy stacjonarnych (ponad 500 punktów stacjonarnych) oraz graczy online,
 • prostą i intuicyjną stronę internetową,
 • możliwość zawierania zakładów na wydarzenia wirtualne (e-sporty),
 • możliwość dokonywania wpłat z wykorzystaniem najpopularniejszych form płatności (m.in. DotPay i PayU, oraz poprzez portfel internetowy Skrill).

Serwis STS bukmacher, pomimo solidnej polityki biznesowej i marketingowej nie jest wolny od wad. Do najistotniejszych mankamentów serwisu zaliczymy m.in.:

 • niskie kursy w stosunku do konkurencyjnych firm,
 • wysoką marżę sięgającą 11% na wybrane wydarzenia,
 • kwotę minimalną na zawarcie zakładu,
 • wolno działającą obsługę online,
 • brak możliwości wpłaty poprzez Przelewy24,
 • zbyt dużo informacji na stronie głównej serwisu.

Kontakt z serwisem

STS bukmacher posiada rozbudowany system obsługi klienta FAQ. Gracz może skontaktować się z konsultantem poprzez formularz lub czat dostępny na stronie internetowej albo poprzez punkt stacjonarny. Ponadto, serwis promuje swoją działalność na portalach społecznościowych typu Facebook czy Twitter. Siedziba główna firmy mieści się w Katowicach. Ponadto, serwis posiada ABC gracza, działy reklamacji i regulaminu oraz innowacyjny dział udostępniający tematy dla graczy uzależnionych.

STS bukmacher – opinie

W branży bukmacherskiej STS bukmacher posiada silną pozycję, przez co jest partnerem godnym zaufania. Polityka biznesowa firmy polegająca na ciągłej modyfikacji oferty w celu zadowolenia klientów oraz bogaty asortyment ofert promocyjnych sprawia, że STS bukmacher cieszy się uznaniem wśród ekspertów w dziedzinie zakładów bukmacherskich. Pomimo solidnej działalności marketingowej, wysokie marże oraz niskie kursy w stosunku do konkurencyjnych firm sprawiają, że większość profesjonalnych graczy szuka zysku w ofertach serwisów konkurencyjnych. STS bukmacher poprzez wieloletnie doświadczenie w branży biznesowej oraz wypracowaną markę od lat jest bezkonkurencyjnym bukmacherem na polskim rynku.

Pozostałe części naszej serii artykułów na temat legalnych firm bukmacherskich w Polsce

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021