Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Dlaczego warto grać w zakładach Betfan? #4

Wracamy z kolejnym odcinkiem cyklu artykułów na temat legalnych bukmacherów w Polsce. Odcinek #4 – BetFan

29 października zostało ogłoszone przyznanie licencji jedenastemu bukmacherowi na terenie naszego kraju przez Ministerstwo Finansów. Co można powiedzieć już teraz na temat bukmachera ✅ BetFan ? Jak będzie wyglądała działaność nowego legalnego bukmachera w Polsce ?

 • BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie
 • KRS: 0000727637,
 • NIP: 5252747132
 • REGON: 369967041
 • zezwolenie Ministra Finansów z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.
 • Prezes Zarządu; Sienkiewicz Piotr Lech
 • Wysokość kapitału zakładowego 2000000,00 ZŁ
 • Kod pocztowy: 01-523
 • Ulica: Śmiała 26
 • Miejscowość: Warszawa

BetFan – podstawowe informacje

Marka BetFan ✅ swoją główną siedzibę ma w stolicy naszego kraju, dokładnie w dzielnicy Żoliborz na ulicy Śmiałej 26. Obecnie raczej na próżno szukać bardziej szczegółowych informacji o bukmacherze BetFan, niemniej jednak dostępnych jest już kilka faktów, które pozwalają snuć nam pewne przypuszczenia na jego temat.

Prezesem nowego legalnego bukmachera ✅ BetFan został Piotr Lech Sienkiewicz. Stanowi to bardzo dobrą wiadomość dla graczy, gdyż to osoba, która związana jest z branżą bukmacherską od wielu lat. Wyżej wymieniony prezes pracował jak dotąd chociażby w firmie Forbet, czy Totolotek.

Opisana w KRS działalność marki BetFan zgadza się jak najbardziej z tym, czego można było się spodziewać. Firma ta wpisana jest pod kodem 92.00.Z. Oznacza to, że BetFan prowadzi działalność, która związana jest z zakładami wzajemnymi, a także z grami losowymi.

BetFan zakłady bukmacherskie

Jedenasty bukmacher na polskim rynku. Liczby te rosną w zastraszającym tempie. Tylko pół roku po wejściu w życie tak zwanej ustawy hazardowej, która całkowicie odcięła polski rynek bukmacherów od operatorów zagranicznych, którzy nie płacili podatków na terenie naszego kraju. Liczba legalnych bukmacherów na terenie Polski przekroczyła już 10 i chyba nikt nie spodziewał się, że w takim zawrotnym tempie będą pojawiały się kolejne marki na liście.

Kolejny legalny bukmacher trafił do wpisu bukmacherów dokładnie 29.10.2018r.

Kiedy ruszy BetFan?

Niestety nie wiadomo na jakim etapie znajdują się obecnie prace nad serwisem internetowym obsługującym nowe zakłady bukmacherskie BetFan, niemniej jednak na ogół konieczne jest odczekanie przynajmniej kilku miesięcy, zanim dojdzie do otwarcia nowego bukmachera po otrzymaniu przez niego licencji. Dlatego nie należy się spodziewać, ażeby BetFan ruszył już w 2018 roku. Z dużym prawdopodobieństwem będzie to wczesną wiosną 2019 roku, chociaż oczywiście było by miło, gdyby do testowania nowego bukmachera można by było przystąpić znacznie wcześniej.

Strona BetFan już działa

Została zarezerwowana już domena dla nowego legalnego bukmachera. Będzie to betfan.pl. Plansza razem z logo i adresem mailowym ukazała się już 2 dni po zamieszczeniu wpisu na liście legalnych bukmacherów.

Jeżeli BetFan nie zmieni swojej decyzji, jego logo będzie bardzo proste i bez dodatkowych udziwnień. Fakt ten zapewne wynika z ogólnie panującej mody na minimalizm.

Na stronie nowego bukmachera nie pojawiły się jednakże żadne istotne informacje na temat tego, jak będzie dokładnie wyglądał sam serwis i co zaproponuje. Pozostaje tylko dalsze oczekiwanie.

Kto tworzy BetFan?

Pewnie większość osób zastanawia się, kto odpowiada za bukmachera BetFan : nowy polski kapitał, czy znana pod inną nazwą europejska firma bukmacherska ? Niedawno usłyszeć można było o tym, że za niedługo na polskim rynku pojawi się Betclic, niemniej jednak tak naprawdę nowym bukmacherem stał się BetFan.

Kto jest odpowiedzialny za BetFan ? : 

 • Piotr Sienkiewicz – Prezes zarządu,
 • Jarosław Chałas, Mikołaj Chałas, Renata Chałas – Rada nadzorcza,
 • Newbet Sp.z.o.o. – wspólnik.

Kim jest Piotr Sienkiewicz z firmy bukmacherskiej BetFan?

Prezes zarządu BetFan to z pewnością specjalista od rynku hazardowego. Bowiem najpierw pracował dla bardzo znanej firmy Sportinbet (najpierw był to marketing, później afiliacja), natomiast później był odpowiedzialny za marketing interaktywny w firmie Totolotek. Następnie pracował dla firmy ForBet, w której również zajmował się marketingiem, ale przy tym także promocjami i obsługą klienta. Dlatego można być spokojnym o to, że za tworzenie BetFan nie zabiera się absolutnie żaden amator.

BetFan kod promocyjny

Ponieważ prezes zarządu BetFan z pewnością zna się na rzeczy można podejrzewać, że nowy bukmacher BetFan wygeneruje kody promocyjne, dzięki którym nowi gracze będą mogli odebrać coś ekstra za zarejestrowanie się na stronie betfan.pl. W każdym miejscu, gdzie pracował uprzednio Pan Piotr Sienkiewicz istniały i miały się przy tym świetnie umowy afiliacyjne, które zawierały przecież promocje na kody bonusowe. Dlatego też można śmiało przypuszczać, że bukmacher BetFan nie będzie prezentował innej strategii, skoro dotychczas stosowana sprawdzała się idealnie.

BetFan bonus powitalny

Na tym etapie nie można niestety jednoznacznie przewidzieć, jaki pojawi się bonus w BetFan. Darmowy zakład ? A pewnością jest to ostatnimi czasy trend u polskich bukmacherów. Stosuje się go chociażby w LVbet, Totolotku, czy w Totalbet. Na pewno każdy gracz chętnie skorzysta z darmowego zakładu, dlatego też gdyby bonus powitalny BetFan wyglądał właśnie w ten sposób, na pewno serwis cieszyłby się wielką popularnością. Oczywiście stosowany klasyczny bonus 100% również jest fajną opcją, o ile jego wysokość i warunki będą przynajmniej równie atrakcyjne, jak u znacznie dłużej działającej na polskim rynku konkurencji. Ubezpieczenie dla zakładu ? Ależ proszę bardzo ! Na razie na rynku nie istnieje zbyt wielu bukmacherów z taką właśnie ofertą, dlatego więc BetFan mógłby zademonstrować, jak zrobić to w atrakcyjny sposób – w końcu oferta startowa firmy, gdzie pracował uprzednio Piotr Sienkiewicz była bardzo korzystna, dlaczego więc nie zastosować jej teraz ?

BetFan bez konieczności płacenia podatku ?

Z pewnością wiele osób pamięta start firmy bukmacherskiej ForBet w 2016 roku. Zakłady bez konieczności płacenia podatku bardzo szybko zawojowały umysłami graczy w Polsce : niemal każdy z graczy chciał obstawiać zakaldy, w których stawki nie były obciążone 12% podatkiem. To był wielki hit i powtórzenie go w przypadku bukmachera BetFan byłoby na pewno strzałem w dziesiątkę. Oczywiście nie ma co się łudzić, że wszystkie kupony będą bezpodatkowe bowiem żadnej firmy bukmacherskiej na to nie stać. Gdyby jednakże chociaż przez pierwszych kilka tygodni można było zagrać w BetFan bez konieczności opłacania podatku, na pewno nowy bukmacher zyskałby wielu zwolenników.

Zakłady bukmacherskie BetFan

Kursy, rynki, wydarzenia i sporty – to one są tak właściwie podstawą oferty u każdego bukmachera. Nie ma co oczekiwać, że nawet najbardziej atrakcyjny z oferowanych bonusów powitalnych nie będzie w stanie zatrzymać żadnego gracza na dłuższy czas w serwisie, jeżeli same oferowane zakłady nie będą reprezentowały najwyższego poziomu, szczególnie jeżeli brać pod uwagę to, jak liczna jest obecnie konkurencja.

Możemy jednakże być wszyscy spokojni o takie dyscypliny sportowe jak koszykówka, tenis, czy oczywiście piłka nożna. Są to obowiązkowe pozycje u każdego bukmachera, nieważne czy mającego doświadczenie, czy dopiero wchodzącego na rynek Polski. Ich zaniedbanie byłoby niewątpliwie samobójstwem biznesowym dla każdego bukmachera. Polacy uwielbiają wyżej wymienione dyscypliny sportowe (razem z piłką ręczną, hokejem na lodzie, żużlem i siatkówką), dlatego więc w 100% polski bukmacher BetFan na pewno je właściwie rozbuduje, a także wyposaży w rynki i wydarzenia.

Coraz większą popularnością cieszą się właśnie na polskim rynku e-sporty. Czy zakłady oferowane przez bukmachera BetFan będą skupione również właśnie na nich ? Byłby to z pewnością krok we właściwą stronę, tak samo jak w przypadku udostępniania usług sportów wirtualnych. To drugie zadanie jest niestety znacznie trudniejsze i nie powinniśmy mieć za złe bukmacherowi BetFan, jeżeli nie będzie posiadał tej opcji na otwarciu, bowiem wymaga ona osobnego i niestety kosztownego oprogramowania. Na start lepiej by było, aby nowy bukmacher na polskim rynku skupił się na takich funkcjach, jak chociażby obstawianie mobilne, czy zakłady na żywo.

BetFan zakłady na żywo

Czego na pewno nie będzie można darować nowemu bukmacherowi to na pewno zaniedbywanie zakładów na żywo. Być może nie będzie odrazu wymagana transmisja live, niemniej szybka reakcja serwisu na działanie gracza, sprawne wysyłanie kuponów i bogata oferta rynków to niekwestionowana podstawa. Nikt nie jest niestety w stanie przewidzieć, jak w tej kwestii sprawdzi się nowy bukmacher na polskim rynku, czyli właśnie BetFan. Patrząc jednakże na innych bukmacherów, którzy weszli na rynek niedawno, nie powinniśmy spodziewać najmniejszego problemu w tej materii.

BetFan aplikacja i BetFan mobile

Tutaj na ogół pojawiają się niewielkie problemy na samym starcie. BetFan mobile będzie mógł więc się zawieszać, czy bardzo powoli ładować. Odczuć będzie można ogólny dyskomfort związany z korzystaniem z wersji mobilnej zakładów bukmacherskich BetFan. Ale jednak nie należy się zniechęcać, bowiem jeżeli faktycznie tak się stanie, to można to odebrać tylko jako chwilowe problemy, które zostaną bardzo szybko zażegnane jak to miało miejsce w przypadku innych bukmacherów, którzy wchodzili dopiero na rynek polski.

Czy stworzenie mobilnej aplikacji BetFan jest realnie możliwe ? Oczywiście, że tak ! Jest to można powiedzieć niemalże pewne, niemniej nie wiadomo jak wysoko na liście priorytetów znajduje się taka właśnie dodatkowa funkcja. U niektórych bukmacherów, jak na przykład LVbet bardzo długi czas opracowywano własne programy, zaś inni wypuszczali swoje wersje na Androida i na iOS (na przykład w przypadku bukmachera Totalbet) bardzo szybko. Jak to będzie wyglądało w przypadku BetFan ? Z pewnością niedługo się to okaże.

Czekamy zatem na nowego bukmachera BetFan

Gracze z pewnością niecierpliwie czekają na wystartowanie nowego serwisu bukmacherskiego, którym jest BetFan. Na pewno każdy z nich oczekuje na kody promocyjne, promocje i bonusy powitalne i oczywiście zakłady bukmacherskie w wersji online. Legalnie funkcjonujący bukmacher to zawsze bardzo dobra wiadomość, dlatego wszyscy są ciekawi, czy i czym właściwie zaskoczy nas BetFan. Kiedy do tego dojdzie ? Nikt nie zna odpowiedzi na to pytanie, ale powinniśmy trzymać rękę na pulsie i sprawdzać najnowsze informacje odnośnie BetFan.

SPORT, LIVE, ESPORT i ROZRYWKA to najciekawsze kategorie produktów tego nowego bukmachera. Ponad 1 500 000 zakładów miesięcznie powinny zaspokoic potrzeby nawet najbardziej wymagających graczy. Dla bardziej wymagających  dochodzą jeszcze, niespotykane nigdzie indziej zakłady!

BetFan ✅ w taki sposób przedstawia swoją ofertę: “Powstaliśmy, aby każdego dnia dostarczać niepowtarzalną i unikatową porcję rozrywki. U nas nie tylko gracie, ale przede wszystkim dobrze się bawicie! Chcemy być jak kumpel! Będziemy wychodzić poza przyjęte schematy, dostosowywać przekaz pod Wasze preferencje, bo dla nas to Wy – Gracze i Fani jesteście największym dobrem, dlatego damy Wam również motywację do wejścia do naszego świata w postaci atrakcyjnych promocji! Pamiętaj: NIE GRASZ, NIE WYGRASZ!

Nazwa ofertyBonusKwotaKod
Mega Pakiet10%, 8%, 5%3000 PLNbrak
20% Extra14% do 20%bez ograniczeńbrak
Radar 365codziennie innyograniczona

Na początek coś o bonusach i promocjach w Betfan:

MEGAPAKIET CZYLI BONUS NA START

3000 złotych za friko! Niemożliwe? W naszym słowniku nie ma takiego słowa. To tylko początek! Ciekawi co dalej? Nic prostszego – OTWÓRZ DARMOWE KONTO. Zajmie to mniej niż minutę!

 1. Wpłacasz kasę

Pamiętaj! Minimalna wpłata to 20zł. Grasz za jej równowartość (min 2 kupony z kursem AKO 2,0)

2. Dostajesz bonus

Otrzymujesz bonus od trzech pierwszych wpłat (10% od pierwszej – maksymalnie 150zł, 8% od drugiej

– maksymalnie 100zł, 5% od trzeciej – maksymalnie 50zł)

3. Obracasz bonus

Pięciokrotnie obracasz bonusem (min 3 zdarzenia na kuponie, kurs pojedynczego zdarzenia min 1,2, kurs AKO min 2,0)

4. Powiększamy wygraną

W momencie przenoszenia kasy z salda bonusowego na saldo główne POWIĘKSZAMY WYGRANĄ x10

Warunki bonusu”

Przy dokonaniu trzech (3) pierwszych wpłat na BetKonto, Klient otrzyma trzykrotnie „bonusy
do gry”. Wartość „bonusu do gry” od pierwszej wpłaty wynosi 10%. Maksymalny „bonus do gry” od pierwszej wpłaty wynosi 150 PLN (Klient otrzyma 150 PLN przy wpłacie 1500 PLN, natomiast przy wpłacie wyższej, na przykład 2000 PLN Klient otrzyma maksymalny  „bonus do gry” 150 PLN). Minimalna kwota pierwszej wpłaty do depozytu Klienta, na podstawie której zostanie przyznany „bonus do gry” wynosi 20 zł; Wartość „bonusu do gry” od drugiej wpłaty wynosi 8%. Maksymalny „bonus do gry” od drugiej wpłaty wynosi 100 PLN (Klient otrzyma 100 PLN przy wpłacie 1250 PLN, natomiast przy wpłacie wyższej, na przykład 2000 PLN Klient otrzyma maksymalny „bonus do gry” 100 PLN). Minimalna kwota drugiej wpłaty do depozytu Klienta, na podstawie której zostanie przyznany „bonus do gry” wynosi 20 zł;
Wartość „bonusu do gry” od trzeciej wpłaty wynosi 5%. Maksymalny „bonus do gry” od trzeciej wpłaty wynosi 50 PLN (Klient otrzyma 50 PLN przy wpłacie 1000 PLN, natomiast przy wpłacie wyższej, na przykład 2000 PLN Klient otrzyma maksymalny „bonus do gry” 50 PLN). Minimalna kwota trzeciej wpłaty do depozytu Klienta, na podstawie której zostanie przyznany „bonus do gry” wynosi 20 zł.

Po spełnieniu warunków obrotowych określonych w § 3.6. uprawniających Klienta do otrzymania nagrody, nastąpi automatyczne przeniesienie środków z salda bonusowego na saldo główne z zastosowaniem mnożnika x10 (np. jeżeli Klient zgromadził na saldzie bonusowym 300 PLN, to w momencie przenoszenia środków na saldo główne kwota zostanie powiększona 10 razy i wyniesie 3000 PLN), przy czym 10% środków będzie stanowiło wygraną, zaś 90% środków będzie stanowiła nagroda uzyskana w ramach sprzedaży premiowej („Nagroda”).

Po dokonaniu każdej z trzech (3) pierwszych wpłat do depozytu, przyznana kwota „bonusu do gry” pozostaje nieaktywna. W celu aktywacji „bonusu do gry”, należy dokonać tzw. obrotu depozytem czyli zawarcia zakładów z salda głównego w wysokości równej kwocie pierwszej wpłaty do depozytu, zawierając minimum 2 odmienne kupony SOLO lub AKO, każdy o kursie łącznym (całkowitym) minimum 2,00. W przypadku drugiej i trzeciej wpłaty do depozytu, należy także spełnić warunki obrotowe, o których mowa w § 3.6. dotyczące „bonusu do gry” przyznanego po pierwszej wpłacie do depozytu (w przypadku drugiego „bonusu do gry”) oraz po drugiej wpłacie do depozytu (w przypadku trzeciego „bonusu do gry”).

BEZ PODATKU DO 20% EKSTRA

Lubisz gdy ktoś załatwia zbędne formalności za Ciebie? My też. Wkurzają Cię podatki? Nas też. Graj tak jak chcesz, a my po prostu powiększymy Twoją wygraną – 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. ZAWSZE.

 1. Tworzysz kupon

Tworzysz swój kupon dodając wybrane przez Ciebie zdarzenia. Tak po prostu, resztę załatwimy za Ciebie.

2. 14% więcej

Gdy na Twoim kuponie będą co najmniej 2 zdarzenia z kursem łącznym co najmniej 2, zmieniamy współczynnik na 1, a więc Twoja wygrana rośnie o 14%

3. Graj lub walcz o więcej

Możesz zagrać kupon ze współczynnikiem 1 albo zgarnąć więcej! Jeśli na Twoim kuponie znajdą się 4 zdarzenia z kursem łącznym 4, to dorzucimy coś extra! To łącznie aż 20% więcej niż w standardowej ofercie. Gotowy? Po prostu kliknij ZAGRAJ i ciesz się emocjami!

4. Nowy kupon

Może jeszcze jeden kupon? U nas możesz wygrywać więcej bez ograniczeń. Tak po prostu, grasz kiedy chcesz i zgarniasz ile chcesz. ZAWSZE.

RADAR 365

Radar365. Brzmi tajemniczo, prawda? Już wyjaśniamy. Nasz radar będzie poszukiwać dla Was najlepszych promocji każdego dnia. Z pewnością nie raz Was zaskoczymy. Wpadajcie do nas codziennie i grajcie!

 1. Rozpoznanie

Wchodzisz na naszą stronę i sprawdzasz co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Pamiętaj że codziennie czeka na Ciebie nowa promocja!

2. Atak

Korzystasz z promocji. Grasz, działasz – tak po prostu!

3. Nagroda

Jeżeli spełnisz warunki promocji, otrzymujesz od nas bonus.

4. Zgrupowanie

Nowy dzień, więc pora zgrupować siły na kolejną promocję!

ROZRYWKA W BETFAN

Zakłady bukmacherskie BetFan, które ustanowiły rekord Polski w szybkości uzyskania licencji bukmacherskiej online – urzędowe 6 miesięcy, co do dnia (do dziś nie pobity!) w zakładce ROZRYWKA, zamieszczają ofertę własnych, dziwnych i niespotykanych nigdzie indziej zakładów wzajemnych.

Oferta rozrywki podzielona jest na kategorie:

 1. Media
 2. Polityka
 3. Show-biznes
 4. Ekonomia
 5. Wokół sportu
 6. Pogoda

MEDIA W BETFAN

Pierwszą kategiorią w dziale Rozrywka są MEDIA. Znajdziemy tam takie oferty na zakłady bukmacherskie jak:

Agent gwiazdy TVN – Kto jest agentem

Jesteś spostrzegawczy? Umiesz dostrzec pokerowe zachowania i zagrywki ludzi? Takie zdolności mogą Ci pomóc we wskazaniu Agenta w programie “Agent gwiazdy” . Uczestnicy próbują wykonywać zadania i zarabiać jak najwięcej pieniędzy. Jednak gdzieś tam agent niezauważalnie wykorzystuje nieuwagę swoich kolegów i przeszkadza im na każdym kroku. Może widzisz te nienaturalne zachowania Agenta? Może Twoje instynkty detektywistyczne pozwalają Ci dostrzec to czego nie widzą inni. Może wiesz kto jest agentem?

 • Kolejne szczenię opuszcza norę WIELKIEGO BRATA
  Big Brother – kto opuści Dom Wielkiego Brata
 • Joanna Mazur faworytką “Tańca z gwiazdami”?
  Taniec z Gwiazdami – Zwycięzca
 • Zwycięzca konkursu = ulubieniec telewidzów?
  Czy zwycięzca konkursu będzie również zwycięzcą głosowania telewidzów? – Tak/Nie
 • Czy Polska zakwalifikuje się do finału Eurowizji?
  Czy Polska zakwalifikuje się do finału? – Tak/Nie

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE I POLITYKA

Kolejną, chyba najbardziej emocjonującą kategorią jest POLITYKA.  Jak wiadomo, w Polsce każdy zna się na zdrowiu, piłce nożnej  i na polityce. Nowy bukmacher postanowił dać upust naszej wiedzy i od teraz możemy udowodnić swoje przewidywania w polityce nie tylko przy okazji spotkań rodzinnych. Wśród politycznych zakładów znajdziemy takie oto wydarzenia:

Przedterminowe wybory w Hiszpanii

Która partia zdobędzie najwięcej mandatów w przedterminowych wyborach parlamentarnych 2019 – w Hiszpanii

La liga, słońce, oliwki, piękne plaże, wspaniałe zabytki – to pierwsze skojarzenia dotyczące Hiszpanii. Na pierwszy rzut oka wymarzone miejsce do życia, szczególnie dla kibiców. Hiszpanie maja jednak swoje ogromne problemy. 28 kwietnia odbędą się przedterminowe wybory. W sondażach prowadzą socjaliści, ale szansę na utworzeniu rządu ma centroprawicowa koalicja Partii Ludowej, Ciudadanos i Vox. Może się więc okazać, że po niedzielnych wyborach sytuacja polityczna nie ulegnie znaczącej zmianie.

 • Wybory do PE – mandaty
  Liczba mandatów zdobytych w wyborach do Europarlamentu 2019 r. przez komitet wyborczy – Prawo i Sprawiedliwość
 • Yes, we can
  Czy Donald Trump zrezygnuje z prezydentury podczas 1. kadencji?
 • Brytyjska telenowela z brexitem w tle
  Czy do końca 2019 r. odbędzie się kolejne referendum dotyczące członkostwa Wielkiej Brytanii w UE? – Tak/Nie
 • Franek skuteczny także w polityce?
  Która z wymienionych osób zdobędzie więcej głosów w wyborach do Europarlamentu 2019 r.? – Okręg nr 3 Podlaskie i Warmińsko Mazurskie
 • Kto lepszy w wyborach do PE 2019?
  Który komitet wyborczy zdobędzie więcej głosów podczas wyborów do Europarlamentu 2019 r.? – Prawo i Sprawiedliwość/Koalicja Europejska

SHOW-BIZNES W BUKMACHERCE

Szołbiznes to pojęcie tak szerokie, że w tej kategorii znajdziemy zakłady nie tylko na wydarzenia filmowe, jak na przykład o serial Gra o Tron, czy pytanie o występ Barracka Obamy w Batmanie ale i o przewidywania na temat życia celebrytów (rozwód Beckhamów znad Wisły):

Czy Agnieszka Radwańska otrzyma Honorowe Obywatelstwo Krakowa do końca 2019 roku?

W ostatnich dniach doszła do nas wiadomość, że Radwańska nie ma co liczyć na honorowe obywatelstwo w Krakowie. Krakowski ratusz tłumaczy swoją decyzję tym, że nadanie jej tego tytułu byłoby kontrowersyjne. Czym “Isia” zawiniła? Ano tym, że jej ojciec ma radykalnie prawicowe poglądy, a ona sama uczestniczyła w “marszu smoleńskim”, który odbył się 9 lat temu…Ta decyzja odbiła się szerokim echem w ogólnopolskich mediach, które w większości zgodnie uznały ją za skandaliczną. Czy zatem możemy się spodziewać zmiany zdania władz Krakowa?

 • Majdan i Rozenek para idealna?
  Czy Małgorzata Rozenek-Majdan lub Radosław Majdan złoży pozew rozwodowy do końca 2019 roku?
 • Czy Jon Snow zginie w 8. sezonie serialu “Gra o tron”?
  Czy Aegon Targaryen zginie w finałowym sezonie?
 • Kto będzie następnym Bondem po Danielu Craigu? – zwycięzca

Tom Hiddleston, Cillian Murphy, Richard Madden a może James Norton wystapi w roli Agenta Jej Królewskiej Mości 007?

EKONOMIA I KURSY BUKMACHERSKIE

Coś dla bardziej wymagających klientów bukmacherki, czyli nauka społeczna analizująca oraz opisująca produkcję, dystrybucję oraz konsumpcję dóbr i usług – w skrócie EKONOMIA. W tej kategori znajdziemy takie oferty jak:

 • Czy WIG20 wróci do poziomu z początku kwietnia?
  Czy notowanie WIG20 przekroczy 2400 do 11.05.2019 (wg kursów NBP do dnia 10.05.2019, 12:00)
 • Euro ostatnio w górę. Czy ten trend się utrzyma?
  Euro już od dawna stabilnie. Na początku miesiąca kurs EUR/PLN wynosił 4,30, a obecnie niewiele niżej – 4,29. My lubimy żyłkę hazardu, dlatego proponujemy Wam zakład, w którym możecie określić, czy w najbliższym czasie Euro będzie w stanie przebić 4,32
 • Frank szwajcarski – dalsze spadki czy wzrost?

Frank szwajcarski w odwrocie. Jeszcze na początku tego miesiąca średni kurs tej waluty względem złotówki wynosił niemal 3,85, a obecnie – po fali gwałtownych spadków – już tylko 3,74. Czy wierzycie, że frankowi uda się odbić w ciągu najbliższych kilkunastu dni?

WOKÓŁ SPORTU – BUKMACHERZY

Zakłady związane z okołosportowymi wydarzeniami, to kolejna ciekawa kategoria w zakładach bukmacherskich BetFan. Znajdziemy w nich pytania o kolejne bramki Lewego, spadek jednego z najbardziej utytuowanych klubów piłkarskich czy ofertę na przyszłoroczne, futbolowe Mistrzostwa Europy:

 • Ponad 200 goli Lewego w Bundeslidze
  Ile bramek w Bundeslidze strzeli R. Lewandowski dla Bayernu Monachium w sezonie 2018/2019?
 • W drodze na EURO 2020
  Eliminacja Euro 2020 – Ile punktów zdobędzie Polska w grupie G?
 • Druga liga przed decydującą fazą. Ciasno na górze

Widzew, Elana Torun a może Radomiak?

JAKA POGODA WEDŁUG BUKMACHERA

Kolejna deszczowa Majówka? Dzień GRILLA z przymrozkami? Grudniowe święta znów bez śniegu…a może upalne lato na Bałtykiem? Na te i podobne pytania możecie odpowiedzieć w zakłądce Rozrywka > POGODA

 • Czy warto wziąć urlop już w czerwcu?
  Jaka będzie uśredniona temperatura dobowa w czerwcu 2019 roku w Warszawie? – poniżej/powyżej Już niedługo majówka, a więc początek okresu urlopowego. W miesiące wakacyjne wszelkie miejsca nad wodą są już pełne wczasowiczów, więc dla osób ceniących sobie spokój, nie jest to idealny czas na wakacje. Ale w takim razie kiedy jechać na upragniony odpoczynek? Może warto postawić na czerwiec, ale jest jedno pytanie – czy temperatura dopisze?
 • Hu hu ha, nasza zima zła
  Czy 24 grudnia 2019 roku odnotowana temperatura w Warszawie wyniesie 0°C lub mniej?
 • W którym mieście będzie więcej dni z opadem?
  W którym mieście w czerwcu 2019 roku będzie więcej dni z opadem?
 • Ciepło, cieplej, LIPIEC! A może jednak SIERPIEŃ!?
  W którym miesiącu (w Polsce) uśredniona temperatura dobowa będzie wyższa (z uwzględnieniem handicapu)?
 • Jaka będzie uśredniona temperatura dobowa w czerwcu 2019 roku we Wrocławiu, Rzeszowie i innych miastach? – poniżej/powyżej

KTO TWORZY BETFAN

Pewnie większość osób zastanawia się, kto odpowiada za bukmachera BetFan : nowy polski kapitał, czy znana pod inną nazwą europejska firma bukmacherska ? Niedawno usłyszeć można było o tym, że za niedługo na polskim rynku pojawi się Betclic, niemniej jednak tak naprawdę nowym bukmacherem stał się BetFan.

Kto jest odpowiedzialny za BetFan ? : 

 • Piotr Sienkiewicz – Prezes zarządu,
 • Jarosław Chałas, Mikołaj Chałas, Renata Chałas – Rada nadzorcza,
 • Newbet Sp.z.o.o. – wspólnik.

Prezes zarządu BetFan to z pewnością specjalista od rynku hazardowego. Bowiem najpierw pracował dla bardzo znanej firmy Sportinbet (najpierw był to marketing, później afiliacja), natomiast później był odpowiedzialny za marketing interaktywny w firmie Totolotek. Następnie pracował dla firmy ForBet, w której również zajmował się marketingiem, ale przy tym także promocjami i obsługą klienta. Dlatego można być spokojnym o to, że za tworzenie BetFan nie zabiera się absolutnie żaden amator.

JAK ZACZĄĆ GRAĆ W BETFAN?

Let’s get ready to rumble…
Graczu, nie wiesz jak zacząć? – spokojnie, rozluźnij się, usiądź wygodnie – zaopiekujemy się Tobą i sprawnie przeprowadzimy przez wszystkie etapy – od OTWARCIA DARMOWEGO KONTA, do pierwszego kuponu. O wygraną będziesz musiał zadbać już sam!

Gdyby jednak nasza instrukcja wymagała uzupełnienia, mamy niezwykle wykwalifikowany zespół, który rozwieje twoje nawet najmniejsze wątpliwości – skorzystaj z BOGa (Biuro Obsługi Gracza).

1. OTWÓRZ DARMOWE KONTO
Graczu, czy siedzisz wygodnie, tak jak sugerowaliśmy powyżej? No to super! Zerknij teraz na prawy górny róg twojej przeglądarki internetowej (bez znaczenia, jakiej używasz), znajdziesz tam DUŻY, ŻÓŁTY przycisk „OTWÓRZ KONTO” – musieliśmy skrócić nazwę, ale jak wszyscy wiemy… długość nie ma znaczenia! KONTO jest i zawsze będzie darmowe! 😉 Nie chcemy, żebyś był zaskoczony, więc informujemy – formularz rejestracyjny jest dwukrokowy – światowe trendy, te sprawy – wszystko, żebyś otrzymał produkt najwyższej jakości!

E-MAIL – ostatnią czynnością, którą musisz wykonać, by wejść do naszego świata jest aktywacja konta poprzez kliknięcie w link, który wysłaliśmy na twoją pocztę!

2. NIE GRASZ, NIE WYGRASZ – by grać trzeba wpłacić kasę…
UFF pierwszy etap mamy już za sobą, teraz będzie już z górki – o czym świadczy poniższy, ZDECYDOWANIE krótszy opis…

Logujesz się na swoje konto, ponownie wybierasz DUŻY, ŻÓŁTY przycisk, tym razem z napisem WPŁAĆ (znajdziesz go tuż pod swoim nazwiskiem na twoim koncie) i bezpiecznie, przez uznane i sprawdzone systemy płatności możesz doładować konto dowolną kwotą – sky is the limit!

3. GOTOWY, więc do ZAKŁADU MARSZ!
GRATULACJE – dotarłeś do ostatniego etapu krótkiego kursu “jak zostać GRACZEM”. Mamy nadzieje, że nasz podpowiedzi okazały się skuteczne, jesteś zalogowany i zobaczyłeś już na własne oczy piękne strony z naszą ofertą – SPORT, LIVE, ESPORT, ROZRYWKA (jesteśmy dumni z wyglądu każdej kategorii – więc bez hejtu!)

Na koniec, punkt po punkcie wyjaśniamy, jak się z nami założyć:

1. DO WYBORU, DO KOLORU
Zakłady przedmeczowe, zakłady live, zakłady esportowe, a może rozrywka? To TY decydujesz co chcesz zagrać! My tylko Ci to ułatwiamy, ponieważ zaprojektowaliśmy stronę tak, abyś jak najszybciej odnalazł pożądany zakład. A dla niecierpliwych przygotowaliśmy wyszukiwarkę, dzięki której BŁYSKAWICZNIE odnajdziesz to, co chcesz!

2. DODAWAJ, USUWAJ, KOMBINUJ!
Odnalazłeś już swój zakład? ŚWIETNIE! Dodaj go do kuponu! To PROSTE, tak jak wszystko w BETFAN. Wystarczy, że klikniesz na kurs i… już! Twój zakład znalazł się na kuponie. Grasz singla? Nie ma problemu. Wolisz więcej zdarzeń na kuponie? Po prostu dodaj kolejne tak samo szybko jak poprzednie. Rozmyśliłeś się? Nie ma problemu, po prostu usuń zdarzenie! A może zakład systemowy? W każdej chwili możesz zmienić decyzję i zagrać dokładnie tak, JAK CHCESZ.

3. 3, 2, 1… START!
To już ostatni krok. ZDECYDUJ za ile chcesz zagrać, a nasz system sam obliczy ile możesz wygrać! Chcesz WIĘCEJ? Nie ma problemu, wygodnie zwiększ stawkę i… kliknij ZAGRAJ. Pasy zapięte? To świetnie! Bo właśnie wkroczyłeś w świat niekończących się sportowych EMOCJI!

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.

BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Pozostałe części naszej serii artykułów na temat legalnych firm bukmacherskich w Polsce:

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021