Legalni bukmacherzy #4 – BetFan

Wracamy z kolejnym odcinkiem cyklu artykułów na temat legalnych bukmacherów w Polsce. Odcinek #4 – BetFan

Bukmacher BetFan

29 października zostało ogłoszone przyznanie licencji jedenastemu bukmacherowi na terenie naszego kraju przez Ministerstwo Finansów. Co można powiedzieć już teraz na temat bukmachera ✅ BetFan ? Jak będzie wyglądała działaność nowego legalnego bukmachera w Polsce ?

 • BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie
 • KRS: 0000727637,
 • NIP: 5252747132
 • REGON: 369967041
 • zezwolenie Ministra Finansów z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.
 • Prezes Zarządu; Sienkiewicz Piotr Lech
 • Wysokość kapitału zakładowego 2000000,00 ZŁ
 • Kod pocztowy: 01-523
 • Ulica: Śmiała 26
 • Miejscowość: Warszawa

BetFan – podstawowe informacje

Marka BetFan ✅ swoją główną siedzibę ma w stolicy naszego kraju, dokładnie w dzielnicy Żoliborz na ulicy Śmiałej 26. Obecnie raczej na próżno szukać bardziej szczegółowych informacji o bukmacherze BetFan, niemniej jednak dostępnych jest już kilka faktów, które pozwalają snuć nam pewne przypuszczenia na jego temat.

Prezesem nowego legalnego bukmachera ✅ BetFan został Piotr Lech Sienkiewicz. Stanowi to bardzo dobrą wiadomość dla graczy, gdyż to osoba, która związana jest z branżą bukmacherską od wielu lat. Wyżej wymieniony prezes pracował jak dotąd chociażby w firmie Forbet, czy Totolotek.

Opisana w KRS działalność marki BetFan zgadza się jak najbardziej z tym, czego można było się spodziewać. Firma ta wpisana jest pod kodem 92.00.Z. Oznacza to, że BetFan prowadzi działalność, która związana jest z zakładami wzajemnymi, a także z grami losowymi.

BetFan zakłady bukmacherskie

Jedenasty bukmacher na polskim rynku. Liczby te rosną w zastraszającym tempie. Tylko pół roku po wejściu w życie tak zwanej ustawy hazardowej, która całkowicie odcięła polski rynek bukmacherów od operatorów zagranicznych, którzy nie płacili podatków na terenie naszego kraju. Liczba legalnych bukmacherów na terenie Polski przekroczyła już 10 i chyba nikt nie spodziewał się, że w takim zawrotnym tempie będą pojawiały się kolejne marki na liście.

Kolejny legalny bukmacher trafił do wpisu bukmacherów dokładnie 29.10.2018r.

Kiedy ruszy BetFan?

Niestety nie wiadomo na jakim etapie znajdują się obecnie prace nad serwisem internetowym obsługującym nowe zakłady bukmacherskie BetFan, niemniej jednak na ogół konieczne jest odczekanie przynajmniej kilku miesięcy, zanim dojdzie do otwarcia nowego bukmachera po otrzymaniu przez niego licencji. Dlatego nie należy się spodziewać, ażeby BetFan ruszył już w 2018 roku. Z dużym prawdopodobieństwem będzie to wczesną wiosną 2019 roku, chociaż oczywiście było by miło, gdyby do testowania nowego bukmachera można by było przystąpić znacznie wcześniej.

Strona BetFan już działa

Została zarezerwowana już domena dla nowego legalnego bukmachera. Będzie to betfan.pl. Plansza razem z logo i adresem mailowym ukazała się już 2 dni po zamieszczeniu wpisu na liście legalnych bukmacherów.

Jeżeli BetFan nie zmieni swojej decyzji, jego logo będzie bardzo proste i bez dodatkowych udziwnień. Fakt ten zapewne wynika z ogólnie panującej mody na minimalizm.

Na stronie nowego bukmachera nie pojawiły się jednakże żadne istotne informacje na temat tego, jak będzie dokładnie wyglądał sam serwis i co zaproponuje. Pozostaje tylko dalsze oczekiwanie.

Kto tworzy BetFan?

Pewnie większość osób zastanawia się, kto odpowiada za bukmachera BetFan : nowy polski kapitał, czy znana pod inną nazwą europejska firma bukmacherska ? Niedawno usłyszeć można było o tym, że za niedługo na polskim rynku pojawi się Betclic, niemniej jednak tak naprawdę nowym bukmacherem stał się BetFan.

Kto jest odpowiedzialny za BetFan ? : 

 • Piotr Sienkiewicz – Prezes zarządu,
 • Jarosław Chałas, Mikołaj Chałas, Renata Chałas – Rada nadzorcza,
 • Newbet Sp.z.o.o. – wspólnik.

Kim jest Piotr Sienkiewicz z firmy bukmacherskiej BetFan?

Prezes zarządu BetFan to z pewnością specjalista od rynku hazardowego. Bowiem najpierw pracował dla bardzo znanej firmy Sportinbet (najpierw był to marketing, później afiliacja), natomiast później był odpowiedzialny za marketing interaktywny w firmie Totolotek. Następnie pracował dla firmy ForBet, w której również zajmował się marketingiem, ale przy tym także promocjami i obsługą klienta. Dlatego można być spokojnym o to, że za tworzenie BetFan nie zabiera się absolutnie żaden amator.

BetFan kod promocyjny

Ponieważ prezes zarządu BetFan z pewnością zna się na rzeczy można podejrzewać, że nowy bukmacher BetFan wygeneruje kody promocyjne, dzięki którym nowi gracze będą mogli odebrać coś ekstra za zarejestrowanie się na stronie betfan.pl. W każdym miejscu, gdzie pracował uprzednio Pan Piotr Sienkiewicz istniały i miały się przy tym świetnie umowy afiliacyjne, które zawierały przecież promocje na kody bonusowe. Dlatego też można śmiało przypuszczać, że bukmacher BetFan nie będzie prezentował innej strategii, skoro dotychczas stosowana sprawdzała się idealnie.

BetFan bonus powitalny

Na tym etapie nie można niestety jednoznacznie przewidzieć, jaki pojawi się bonus w BetFan. Darmowy zakład ? A pewnością jest to ostatnimi czasy trend u polskich bukmacherów. Stosuje się go chociażby w LVbet, Totolotku, czy w Totalbet. Na pewno każdy gracz chętnie skorzysta z darmowego zakładu, dlatego też gdyby bonus powitalny BetFan wyglądał właśnie w ten sposób, na pewno serwis cieszyłby się wielką popularnością. Oczywiście stosowany klasyczny bonus 100% również jest fajną opcją, o ile jego wysokość i warunki będą przynajmniej równie atrakcyjne, jak u znacznie dłużej działającej na polskim rynku konkurencji. Ubezpieczenie dla zakładu ? Ależ proszę bardzo ! Na razie na rynku nie istnieje zbyt wielu bukmacherów z taką właśnie ofertą, dlatego więc BetFan mógłby zademonstrować, jak zrobić to w atrakcyjny sposób – w końcu oferta startowa firmy, gdzie pracował uprzednio Piotr Sienkiewicz była bardzo korzystna, dlaczego więc nie zastosować jej teraz ?

BetFan bez konieczności płacenia podatku ?

Z pewnością wiele osób pamięta start firmy bukmacherskiej ForBet w 2016 roku. Zakłady bez konieczności płacenia podatku bardzo szybko zawojowały umysłami graczy w Polsce : niemal każdy z graczy chciał obstawiać zakaldy, w których stawki nie były obciążone 12% podatkiem. To był wielki hit i powtórzenie go w przypadku bukmachera BetFan byłoby na pewno strzałem w dziesiątkę. Oczywiście nie ma co się łudzić, że wszystkie kupony będą bezpodatkowe bowiem żadnej firmy bukmacherskiej na to nie stać. Gdyby jednakże chociaż przez pierwszych kilka tygodni można było zagrać w BetFan bez konieczności opłacania podatku, na pewno nowy bukmacher zyskałby wielu zwolenników.

Zakłady bukmacherskie BetFan

Kursy, rynki, wydarzenia i sporty – to one są tak właściwie podstawą oferty u każdego bukmachera. Nie ma co oczekiwać, że nawet najbardziej atrakcyjny z oferowanych bonusów powitalnych nie będzie w stanie zatrzymać żadnego gracza na dłuższy czas w serwisie, jeżeli same oferowane zakłady nie będą reprezentowały najwyższego poziomu, szczególnie jeżeli brać pod uwagę to, jak liczna jest obecnie konkurencja.

Możemy jednakże być wszyscy spokojni o takie dyscypliny sportowe jak koszykówka, tenis, czy oczywiście piłka nożna. Są to obowiązkowe pozycje u każdego bukmachera, nieważne czy mającego doświadczenie, czy dopiero wchodzącego na rynek Polski. Ich zaniedbanie byłoby niewątpliwie samobójstwem biznesowym dla każdego bukmachera. Polacy uwielbiają wyżej wymienione dyscypliny sportowe (razem z piłką ręczną, hokejem na lodzie, żużlem i siatkówką), dlatego więc w 100% polski bukmacher BetFan na pewno je właściwie rozbuduje, a także wyposaży w rynki i wydarzenia.

Coraz większą popularnością cieszą się właśnie na polskim rynku e-sporty. Czy zakłady oferowane przez bukmachera BetFan będą skupione również właśnie na nich ? Byłby to z pewnością krok we właściwą stronę, tak samo jak w przypadku udostępniania usług sportów wirtualnych. To drugie zadanie jest niestety znacznie trudniejsze i nie powinniśmy mieć za złe bukmacherowi BetFan, jeżeli nie będzie posiadał tej opcji na otwarciu, bowiem wymaga ona osobnego i niestety kosztownego oprogramowania. Na start lepiej by było, aby nowy bukmacher na polskim rynku skupił się na takich funkcjach, jak chociażby obstawianie mobilne, czy zakłady na żywo.

BetFan zakłady na żywo

Czego na pewno nie będzie można darować nowemu bukmacherowi to na pewno zaniedbywanie zakładów na żywo. Być może nie będzie odrazu wymagana transmisja live, niemniej szybka reakcja serwisu na działanie gracza, sprawne wysyłanie kuponów i bogata oferta rynków to niekwestionowana podstawa. Nikt nie jest niestety w stanie przewidzieć, jak w tej kwestii sprawdzi się nowy bukmacher na polskim rynku, czyli właśnie BetFan. Patrząc jednakże na innych bukmacherów, którzy weszli na rynek niedawno, nie powinniśmy spodziewać najmniejszego problemu w tej materii.

BetFan aplikacja i BetFan mobile

Tutaj na ogół pojawiają się niewielkie problemy na samym starcie. BetFan mobile będzie mógł więc się zawieszać, czy bardzo powoli ładować. Odczuć będzie można ogólny dyskomfort związany z korzystaniem z wersji mobilnej zakładów bukmacherskich BetFan. Ale jednak nie należy się zniechęcać, bowiem jeżeli faktycznie tak się stanie, to można to odebrać tylko jako chwilowe problemy, które zostaną bardzo szybko zażegnane jak to miało miejsce w przypadku innych bukmacherów, którzy wchodzili dopiero na rynek polski.

Czy stworzenie mobilnej aplikacji BetFan jest realnie możliwe ? Oczywiście, że tak ! Jest to można powiedzieć niemalże pewne, niemniej nie wiadomo jak wysoko na liście priorytetów znajduje się taka właśnie dodatkowa funkcja. U niektórych bukmacherów, jak na przykład LVbet bardzo długi czas opracowywano własne programy, zaś inni wypuszczali swoje wersje na Androida i na iOS (na przykład w przypadku bukmachera Totalbet) bardzo szybko. Jak to będzie wyglądało w przypadku BetFan ? Z pewnością niedługo się to okaże.

Czekamy zatem na nowego bukmachera BetFan

Gracze z pewnością niecierpliwie czekają na wystartowanie nowego serwisu bukmacherskiego, którym jest BetFan. Na pewno każdy z nich oczekuje na kody promocyjne, promocje i bonusy powitalne i oczywiście zakłady bukmacherskie w wersji online. Legalnie funkcjonujący bukmacher to zawsze bardzo dobra wiadomość, dlatego wszyscy są ciekawi, czy i czym właściwie zaskoczy nas BetFan. Kiedy do tego dojdzie ? Nikt nie zna odpowiedzi na to pytanie, ale powinniśmy trzymać rękę na pulsie i sprawdzać najnowsze informacje odnośnie BetFan.

Pozostałe części naszej serii artykułów na temat legalnych firm bukmacherskich w Polsce

Legalni bukmacherzy #4 – BetFan
3.9 (78.87%) 213 votes

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin Telefon zaufania dla osób uzależnionych behawioralnie (w tym od hazardu): 801 889 880 (czynny codziennie w godz. 17-22) Serwis LegalnyBukmacher.com,przeznaczony jest TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Prezentujemy na swoich łamach tylko te zakłady bukmacherskie, które posiadają zezwolenie do urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów.
  • Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
  • Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
  • LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;
  • Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
  • eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
  • forBET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016;
  • STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
  • SuperBet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.4.2017;
  • TOTALbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.12.2017;
  • PZBuk zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
  • Betclic zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
  • BetFan zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
  • Ewinner zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.29.2017
  • Typiko zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.30.2017
  • Traf ZW zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
  • Polski Bukmacher zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.28.2017
Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem