Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Dlaczego warto grać w zakładach eWinner? #2

eWinner_zaklady_test

Kontynuujemy cykl artykułów na temat legalnych bukmacherów w Polsce. Odcinek #2 – eWinner

Odbierz najlepszy bonus eWinner z naszym kodem promocyjnym “LegWin!

Skopiuj kod  (ctrl+c) LegWin i wklej  (ctrl+v) w polu rejestracyjnym.

Z naszym kodem otrzymasz zakład bez ryzyka w wysokości 170 zł (zamiast 150 zł w standardowej ofercie). Pamietaj: zakład bez ryzyka obowiązuje w przypadku zagrania za kwotę 170 zł. Przy zakładzie mniejszym niż 170 zł bukmacher zwróci postawione środki na konto gracza do maksymalnej kwoty 150 zł.  Uwaga: Maksymalna wartość bonusu zostanie pomniejszona o podatek 12%. Jeśli gracz wpłaci, np. 100 PLN, to otrzyma zwrot w wysokości 88 PLN, 170 PLN to zwrot 149 PLN

EWinner – nowy bukmacher na rynku

Czy w Polsce potrzebny jest nowy bukmacher? Oczywiście! Im więcej takich podmiotów, oferujących zabawę i ewentualną wygraną w wypadku trafnych typowań, tym lepiej i właśnie w dniu 30 października 2018 roku dołączył do nas kolejny.

Bukmacher eWinner  jest czymś, co w zakładach liczy się najbardziej, czyli jedną z jednostek umożliwiających obstawianie zakładów i dających taką szansę legalnie. Nie ma nic gorszego w tego rodzaju grze niż pokątne zakłady i ukrywanie się z nielegalnie zarobionymi pieniędzmi. Tutaj mamy wydane przez Ministerstwo Finansów zezwolenie na taką działalność, a jeżeli ktoś jest zainteresowany tego sprawdzeniem, ponieważ jest skrupulatny i zapobiegawczy, to prezentujemy numer tego zezwolenia PS4.6831.29.2017.

Czego możemy się spodziewać?

Nowy bukmacher, eWinner  jest w gruncie rzeczy niespodzianką i na razie pozostaje jeszcze wielką niewiadomą. Strona internetowa dopiero wystartowała i tak naprawdę zawiera niewiele treści. Ewinner, zanim rozpocznie działalność komercyjną, musi się przede wszystkim zareklamować, pokazać w sieci internetowej, że istnieje i można przypuszczać, że właśnie jesteśmy w toku kampanii promocyjnej, która zostanie, miejmy nadzieję okraszona bonusami powitalnymi, rzeczywiście zachęcającymi do robienia zakładów na stronie tego bukmachera.

eWinner_zaklady_test

Uważanie jednak, że nie wiadomo kompletnie niczego, jest podejściem błędnym. Po widoku strony można się zorientować, co bukmacher zamierza wprowadzić do swojej oferty, a przynajmniej część z tego, gdyż trzeba mieć nadzieję, że będzie nas zaskakiwał tak, jak zaskoczył swoim pojawieniem się, jako dwunasty legalny bukmacher na rynku. Swoją drogą domykając wreszcie tuzin. Wiadomo, że eWinner nastawia się na pozyskiwanie klientów od początku, ponieważ aktywne jest okienko zachęcające na stronie do zapisania się newsletter i ktoś, kto myśli o zakładach przez internet powinien z tego zaproszenia skorzystać. Doświadczenie nam mówi, że może się to opłacić.

Powitalny bonus na eWinner?

Każdy, kto się zapisze na newsletter, będzie otrzymywał od eWinner.pl powiadomienia o jego działalności. Każda nowa wiadomość, czy to dotycząca rozpoczęcia działalności w szerszym zakresie, czy to przekazująca informacje o zaistniałych właśnie promocjach, do obecnego na newsletterze dotrze w pierwszej kolejności. Dotyczyć to będzie także ewentualnych bonusów, zaoferowanych na powitanie, a jak pokazują udane praktyki podobnych firm, jest to dla bukmachera opłacalne. Zapisanie się nie boli, a można otrzymać darmową szansę na wygranie kasy.

Kody bonusowe i promocyjne na eWinner?

Wszystko, co dotyczy bukmachera eWinner jest jeszcze prezentowane w fazie początkowej i testowane. Można mieć o to pretensje do bukmachera i sarkać na fakt, że z chwilą uzyskania zezwolenia na działalność bukmacherską nie ruszył z miejsca z takimi możliwościami, ale najprawdopodobniej EWinner został zaskoczony tak, jak my jego pojawieniem się. Procedury przyznawania zezwoleń na tego rodzaju działalność, to w naszym ciekawym kraju już samo w sobie jest loterią i swego rodzaju zakładem i właściciele eWinner mogli nie spodziewać się tak szybkiego uzyskania nieodzownego do działalności dokumentu.

eWinner_zaklady_bukmacherskie

Mamy więc stronę internetową w fazie testów, z formularzem rejestracyjnym, gdzie brakuje miejsca na kod promocyjny. Czy to jednak oznacza, że go nie będzie? Doświadczenie z działalności innych tego rodzaju firm mówi nam coś innego, co oznacza, że takie kody mogą pojawić się w każdej chwili. Może nawet zaistnieć sytuacja, w której pierwsze zarejestrowane osoby otrzymają bonus największy albo zostaną wyróżnieni w inny, ciekawy sposób. Kto wie, co szykuje nowy bukmacher? Nie jest przecież wykluczone, że będzie się chciał wyróżnić na rynku czymś naprawdę ciekawym, szczególnym i wybitnie zachęcającym do korzystania z jego usług.

Inne zachęty i bonusy na e Winner?

Dobrą i sprawdzoną praktyką działalności bukmacherskiej jest stosowanie ciągłych zachęt do zaglądania na stronę danego bukmachera i oczywiście zawieranie zakładów. Śmiało więc można założyć, że wszelkiego rodzaju bonusy i zachęty, i nie tylko na początku gry, w eWinner pojawią się również.

Ciekawość budzi zakładka pod tytułem: „Rzuć wyzwanie statystykom. Liczby kłamią? Sprawdź się w grze i wygraj.” Niby naturalny slogan reklamowy zachęcający do zakładów, ale obecny tam licznik zatrzymując się na 100%, nie doszedł w skali do końca. Koniec skali zaznaczony jest na wyniku 110%, może to być więc wskazówka, dotycząca tego, jakie plany bonusowe ma eWinner , a w tym wypadku byłaby to nie lada zachęta dla graczy. Wygrywanie ponad ustalone normy? Kto wie? Tutaj wiadome jest tylko jedno, nie ma takiego obstawiającego, któremu taki bonus nie byłby na rękę, warto więc obserwować tę firmę i liczyć, że szybko rozpocznie swoją działalność pełną parą.

Innym, oczekiwanym bonusem mogłoby być zwolnienie z podatków od wygranych, ale raczej nie ma co liczyć aż na takie wkupywanie się w łaski klientów. W takim wypadku musiałoby to być obwarowane jakimiś warunkami, gdyż podatki musiałby eWinner brać na siebie. Pomimo startu działalności, nie ma możliwości prowadzenia jej przy zwolnieniu z podatków. W takiej branży jest to po prostu niemożliwe.

Badamy stronę eWinner

Interesujący i zachęcający do skojarzeń o wysokich wygranych licznik nie jest jedynym punktem na rodzącej się stronie, przy którym warto zatrzymać się chwilę dłużej. Plansza: „Obstawiasz, wygrywasz, punktujesz! Poznaj unikatowy system społecznościowej rywalizacji graczy”, coś mówi, ale na czym miałoby to polegać?

Niemalże w każdej działalności istnieje coś takiego, jak ranking, tak i w działalności związanej przecież ze sportem nie może czegoś takiego zbraknąć. Zapewne chodzi tutaj o aktywność, a punktowane mogą być nie tylko ilości, czy kwoty zakładów, ale także osiągane przez danego klienta eWinner wyniki. To ostatnie byłoby kolejnym bonusem dla graczy obstawiających z głową, dla takich, którzy przed przystąpieniem do zakładu, starannie zbierają informacje. Nie oszukujmy się, to nie lotto, gdzie się stawia metodą na chybił trafił, tutaj potrzebna jest wiedza i dobrze byłoby dla bukmachera, jak i dla jego klientów, gdyby nagradzał właśnie takie podejście do gry na swojej stronie.

EWINNER SP Z O O
REGON:368141505
NIP:5862321957
KRS: 0000692778
Adres:81-472 Gdynia, ul. Legionów 126-128
Nr. zezw. Ministra Finansów  AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17

W każdym razie można będzie zgarnąć dodatkowe pieniądze za aktywność w zakładach, a to zawsze jest plus.

Ze strony wynika niezbicie, że w ofercie eWinner znajdą się zakłady przedmeczowe, czyli standardowe oraz zakłady zawierane podczas trwania imprez, czyli Live. Do wyboru od początku na pewno będzie królowa wszystkich zakładów sportowych, czyli piłka nożna, ale nie wiadomo, ilu dotyczyć będzie lig. Z całą pewnością nie ma co liczyć na to, że już na starcie pojawią się wszystkie. Dalej tenis, siatkówka i koszykówka reprezentowana przez NBA, ale najprawdopodobniej nie tylko, gdyż z informacji wynika, że eWinner będzie prowadził także zakłady związane z ligą hiszpańską. Prawdopodobnie sukcesywnie będą dodawane także inne sporty jak hokej na lodzie, piłka ręczna, czy sporty motorowe i sporty walki, jak boks i MMA. I tutaj także trzeba uzbroić się w cierpliwość i liczyć z tym, że nie pojawi się wszystko na raz, ale sukcesywnie będą dodawane kolejne dyscypliny, kolejne państwa ze swoimi ligami oraz zróżnicowane opcje zakładów.

Legalni eBukmacherzy

Mamy również czytelną informację o zakładce dotyczącej e-sportów, które w dobie internetu stają się coraz bardziej popularną formą rywalizacji sportowej, a więc i dającej możliwość typowania wyników rozgrywek. W tym wypadku dobrym krokiem dla bukmachera i nie tylko eWinner byłoby czynne wspieranie esportu, polegające na wspieraniu wydarzeń z tym związanych, a co przecież skutkuje zaistnieniem skutecznej reklamy na rynku.

Tutaj na chwilę obecną mamy jedynie wzmiankę, sugerującą jednak niezbicie, że eWinner w esportach ma zamiar funkcjonować. Jak to się będzie natomiast odbywało i na jakich zasadach – nie wiadomo. Strona jest w budowie i niewykluczone, że trochę to potrwa. Jako dwunasty, a nie pierwszy bukmacher na rynku, eWinner ma wprawdzie sporo wzorców, z których może czerpać garściami, ale jednocześnie włodarze firmy pragną zapewne zaistnieć czymś wyjątkowym. Na tyle oryginalnym, by już na starcie działalności przyciągnąć do siebie spore grono chętnych graczy.

Dostępne rynki

Pytania dotyczące każdego bukmachera muszą dotyczyć także wachlarza rynków do obstawiania i eWinner dotyczy to również. Tutaj nie ma najmniejszych podstaw ku temu, by sądzić, że ten bukmacher będzie odstawał od konkurencji i z całą pewnością gracze otrzymają możliwość zawierania zakładów we wszystkich możliwych opcjach. Można więc liczyć na popularne rynki 1X2, powyżej/poniżej, a także na handicapy azjatyckie i wiele innych. To po prostu konieczność, jeżeli eWinner poważnie traktuje możliwości, jakie otrzymał wraz z pozwoleniem na swoją działalność.

Kto stoi za eWinner?

Przede wszystkim nic nie wskazuje na to, że za eWinner stoi zagraniczna firma Winner, a ze wpisu do KRS wynika, że właścicielem polskiego bukmachera są Polacy – Grzegorz Nowak jako prezes zarządu oraz trójka pań: Agnieszka Zielińska-Kułaga, Dominika Dębicka-Kamińska i Edyta Grzybowska jako wiceprezesi.

Ponadto wiadomo, że wymienieni wyżej państwo nie wzięli się znikąd, ale że już działają w biznesie. Jako właściciele spółek ALEAM oraz Towarzystwa Zarządzającego SKOK i zajmujących się doradztwem dotyczącym prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania przedsiębiorstwem. Do nich dochodzi jeszcze Premium Management S.A. od leasingu finansowego, a wszystkie są zarejestrowane pod adresem jednej siedziby. Tej samej, co i bukmacher, nie ma więc obaw co do tego, że eWinner jest firmą widmo.

Sam prezes jest dodatkowo związany z innymi przedsięwzięciami, m.in. Europejskim Inkubatorem Przedsiębiorczości w Gdańsku, a wszystkie te informacje wskazują wyraźnie, że państwo działają w firmach związanych z finansami. Daje to jasny obraz sytuacji i nie ma większego znaczenia, że nie widać tu doświadczenia z rynków bukmacherskich. Świat finansów obecny w życiorysach zarządu eWinner daje solidne podstawy do tego, że będziemy mieli wkrótce na rynku kolejnego dostępnego i legalnego bukmachera.

Pozostałe części naszej serii artykułów na temat legalnych firm bukmacherskich w Polsce:

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021