Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Lechia kolejnym zespołem, który przejedzie się po „Pasach”?

Lechia Gdańsk – Cracovia. Mecz drużyn, które mają dokładnie tyle samo punktów i są obok siebie w tabeli, jednak ich sytuacja jest zupełnie inna. Zespół Piotra Stokowca idzie w górę, natomiast ekipa Michała Probierza nieustannie się stacza.

Wesoły futbol Lechii kontra nudny Cracovii

Wydawało się, że los obu drużyn jest już oficjalnie znany. Lechia uplasuje się finalnie w górnej części tabeli, ale bez szans na walkę o europejskie puchary, natomiast Cracovia poważnie włączy się do walki o tytuł mistrzowski. O ile w Gdańsku atmosfera jest coraz lepsza, bo klub włączył się do walki o trzecie miejsce, które gwarantuje grą w eliminacjach Ligi Europy, o tyle w Krakowie wszyscy zastanawiają się, czy zespół nie potrzebuje konkretnego wstrząsu.

Od kiedy wznowiono sezon, Cracovia przegrała w Ekstraklasie z Jagiellonią Białystok i Pogonią Szczecin (za każdym razem 0:1), natomiast Lechia pokonała Arkę Gdynia (4:3) i zremisowała z Górnikiem Zabrze (2:2). Klub z Pomorza jak na razie preferuje wesoły futbol – dużo strzela, ale i sporo traci. A „Pasy” grają nudno. Nie ma co ukrywać. Ich mecze najchętniej oglądałoby się przy butelce dobrego whisky. Ale nie po to, by się zrelaksować, tylko by jak najszybciej minęły.

Minimalnym faworytem jest Lechia

Pojawiły się nawet głosy dotyczące dymisji Probierza, ale sam zainteresowany szybko zdementował takie pogłoski. – Odkąd jestem trenerem, jeszcze nigdy nie miałem takiej złej serii. Ale trzeba być silnym. Dać zawodnikom motywację, bo przed nami teraz dwa ważne spotkania. Nie rozważam dymisji – powiedział na konferencji prasowej po meczu z Pogonią.

BETFAN już teraz możecie typować, jak potoczą się losy tego spotkania. Minimalnym faworytem jest Lechia, której szanse na zwycięstwo oceniane są przez analityków legalnego polskiego bukmachera na około 38 procent. Trzy punkty procentowe mniej Cracovia. Ten mecz powinien odpowiedzieć na pytanie, kto faktycznie może jeszcze myśleć o zajęciu miejsca premiowanego grą w europejskich pucharach. Na razie bliżej tego jest drużyna Stokowca.

wejdź i sprawdź ofertę

Kod bonusowy w BetFan 2020

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021