Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Lech Poznań gra z Legią Warszawa – transmisja w TVP od 19:05

Dziś wieczorem mecz, na który czeka cała piłkarska Polskę. Lech Poznań zagra z Legią Warszawa. Transmisja meczu Lech Poznań – Legia Warszawa 30 maja w TVP 2, na stronie internetowej TVPSport.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP. Przedmeczowe studio już od 19:05 w TVP Sport, na stronie TVP Sport i aplikacji. Transmitujące to spotkanie TVP zapowiedziało, że kibice będą mieli możliwość obejrzenia meczu z dźwiękiem trybun.

Dzisiejsze spotkanie będzie 134. meczem pomiędzy Legią Warszawa a Lechem Poznań. Bilans bezpośrednich spotkań jest korzystny dla Wojskowych – 59 zwycięstw, 33 remisy i 41 porażek. Jeśli chodzi tylko o mecze ligowe, bilans jest następujący: 119 meczów, 53 zwycięstwa Legii, 30 remisów i 36 wygranych Lecha (gole 160:109).

Specjalne Matchday Boost w Betfan

  • Legia Warszawa wygra z Lechem Poznań (Ekstraklasa) – TAK 3.00

Happy Hour przez cały weekend

Happy Hours w BETFAN! Lubisz zakłady bez podatku od gier? Jeżeli tak, to Happy Hours jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie, drogi Graczu! W ten weekend możesz grać w Betfan bez podatku od gier!

Legalny polski bukmacher BETFAN startuje z promocją TYPowy ESAFAN. Jest ona skierowana do wszystkich Graczy – w szczególności tych, którzy lubują się w Ekstraklasie i zakładach LIVE. W taki oto sposób bukmacher świętuje powrót naszej rodzimej ligi. Na czym dokładnie polega TYPowy ESAFAN? O tym poniżej.

Aby wziąć udział w promocji należy zagrać kupon przedmeczowy za 69 zł na kolejkę Ekstraklasy, która odbędzie się w dniach 29 – 31 maja (minimalny kurs kuponu równy 1.50). Następnie – niezależnie od rozstrzygnięcia kuponu – należy zawrzeć zakład LIVE w meczu Ekstraklasy również za 69 zł (minimalny kurs kuponu równy 1.14). Jeżeli kupon LIVE nie wejdzie, BETFAN zwróci Graczowi 69 zł na konto główne bez dodatkowych warunków. Promocja trwa do końca weekendu.

Jeśli więc nie mieliście pomysłu na kupon z okazji powrotu Ekstraklasy, to BETFAN przyszedł Wam z pomocą i zaoferował atrakcyjną promocję. Reszta jest już w Waszych rękach.

  1. Wpłacasz depozyt GRACZU, EKSTRAKLASA wraca, a bukmacher BETFAN łapie dystans do świata! Od dziś przez cały weekend, grając kupony na mecze ESA, zapewniamy bezpieczny LIVE. WOW!
  2. Bonus TYPowy ESAFAN GRASZ kupon przedmeczowy za 69 zł. Dzięki temu będziesz mógł zagrać zakład LIVE, a siano wróci na konto główne! (minimalny kurs kuponu 1.50)
  3. Pieniądze wracają na Głowne Konto GRASZ LIVE za 69 zł – jak wygrasz – gratulujemy! GDY kupon jednak nie wejdzie – SIANO WRACA NA KONTO GŁÓWNE! (minimalny kurs kuponu 1.14)
wejdź i sprawdź ofertę

Kod bonusowy BetFan 2020

Co mogę zyskać, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100″

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021