Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Leap Gaming – WIRTUALNE SPORTY

Wirtualne Sporty od Leap Gaming

 

Dzisiejsi użytkownicy oczekują od urządzenia idealnie dopasowanego do urządzenia, z którym się komunikują, czy to telefonów komórkowych, komputerów stacjonarnych, terminali detalicznych czy kasjerów. Co więcej, oczekują płynnych przejść między platformami, aby zachować ich doświadczenie i podróż. Poważnie podchodzimy do tych oczekiwań i zapewniamy najściślejsze środki zarządzania rozwojem produktu, aby spełnić standardy naszych użytkowników.

WIRTUALNE SPORTY – Leap Gaming

Od piłki nożnej przez tenis po wyścigi, wyjątkowa natura wirtualnego sportu oznacza, że ​​zawsze jest coś na żywo. Wiele możliwości zakładów i ultrarealistyczne środowiska zapewniają wciągające wrażenia, które nigdy się nie kończą. W Leap Gaming przenieśliśmy wirtualne sporty na wyższy poziom. Obejmuje to wprowadzanie zakładów na żywo, gier na żądanie i najnowocześniejszych rozwiązań „pod klucz” zarówno dla operatorów detalicznych, jak i internetowych.

Dzięki zaplanowanym wydarzeniom w ciągu dnia zawsze dostępna jest oferta zakładów dla prawdziwych fanów sportu. Od tenisa, wyścigów konnych po piłkę nożną, unikalny charakter sportów wirtualnych oznacza, że ​​możesz całkowicie zatracić się w akcji. Wiele możliwości zakładów i ultra-realistyczne środowisko, które zaangażuje Cię i zanurzy. Możesz nawet zapomnieć, że jest wirtualny!

 

Gry stołowe – Leap Gaming

Gry stołowe są podstawą każdej oferty gier i kasyn. Istnieją setki gier stołowych z różnymi niuansami i funkcjami, które czynią ten rynek naprawdę żywym i tętniącym życiem. W Leap Gaming, gdy dorastaliśmy w przestrzeniach 3D i mobilnych, zdecydowaliśmy się skupić na podstawowych produktach do gier stołowych – Ruletce, BlackJack i Baccaracie. Aby je urozmaicić dodaliśmy sekretne sosy Leapa, które obejmują: angażowanie realistycznych funkcji 3D i map ciepła, aby wskazać obszary gorących i zimnych stołów. Wszystkie aspekty są zawarte w ścisłym kliencie dostosowanym do urządzeń mobilnych i stacjonarnych.

Rozwiązania na zamówienie

Nasza siła tkwi w naszej technologii. W minionych latach zyskaliśmy unikatowe aktywa i umiejętności, które obejmują technologię i rozległą wiedzę na rynku gier, szczególnie w zakresie rozwoju i projektowania 3D. Rozwijamy się w partnerstwie, więc prosimy o skorzystanie z poniższych informacji, aby skontaktować się z nami i podzielić się z nami swoimi pomysłami.

 

LEAP JEST DYSTRYBUTOREM GIER, ROZSĄDNYM DOŚWIADCZENIEM STWORZENIA ULTRAREALISTYCZNYCH GIER 3D NA PLIKACH WIELU PLATFORM.

Jesteśmy oddanymi programistami wysokiej klasy aplikacji do gier, których gry są już oferowane przez niezliczonych operatorów gier online i detalicznych z całego świata i generują dziesiątki tysięcy punktów zaangażowania użytkowników końcowych. Motywowani chęcią wprowadzenia najlepszych gier w grach, napędzanych i wspieranych przez najnowsze technologie, my, w Leap Gaming, intensywnie inwestujemy w badania i rozwój, zwłaszcza w naszą infrastrukturę generowania 3D (kapitał ludzki, a także własne narzędzia programistyczne, sztuka i ramy), aby móc pozycjonować się w czołówce realistycznej produkcji gier 3D, która jest kluczowa dla oferowania wysokiej jakości, wciągającej i dostosowywalnej zawartości gier.

Naszą misją jest uważne i rygorystyczne służenie naszym partnerom operacyjnym, nieustannie gromadząc dane i odpowiednio dostosowując nasze gry, aby na bieżąco ulepszać rynek naszych produktów do rozdrobnionych i bardzo wymagających użytkowników na całym świecie. Nasza dbałość o szczegóły w naszych rozwiązaniach i usługach przejawia się również w modułowych warunkach zaangażowania, które oferujemy partnerom operacyjnym oraz w naszych dedykowanych projektach dla różnych platform do gier dostępnych w Internecie (internet i telefon) oraz w handlu detalicznym.

 

Mamy różne warunki zaangażowania, które można dostosować do specyficznych wymagań operatora i mogą dostarczyć kompletne rozwiązanie lub moduły tego rozwiązania. Wszystkie nasze treści można wdrażać w formatach sprzedaży detalicznej, internetowej i / lub mobilnej i można je szybko zlokalizować w zależności od potrzeb operatora

Niezależnie od tego, czy chcesz nawiązać bezpośredni związek, czy wolisz pracować nad koncentratorem treści, mamy ustaloną ścieżkę, by Ci służyć. Mamy przejrzyste, proste i modularne interfejsy API, które obsługują wiele alternatyw integracji i współpracujemy już z czołowymi agregatorami treści gier, aby zapewnić sprawne i szybkie procesy wdrażania a la carte

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najlepszą realizację we wszystkich naszych grach. Aby zapewnić wyjątkowe wyniki, spędzamy niezliczone godziny na badaniu prawdziwych zakładów sportowych i fizycznych sal kasynowych, aby poznać rzeczywiste wzorce zachowań użytkowników końcowych przed stworzeniem ich wirtualnych wersji. Rezultaty tych badań przekładają się na wynalezienie innowacyjnych funkcji gier i intuicyjnych projektów UI. Strony naszych klientów wchodzą w interakcje z solidnymi silnikami do gier, które od wielu lat wspierają skuteczne produkty do gier

Nasz zespół grafiki 3D złożony z najlepszych talentów. Nasze metody produkcji wykorzystują najwyższą dostępną technologię w obszarach takich jak przechwytywanie ruchu, animacja i modelowanie. Nasze procesy renderowania są wykonywane przy użyciu naszego zastrzeżonego silnika graficznego, który zapewnia niezrównane możliwości skalowania oraz nieskończone szybkie cykle iteracji

MATERIAŁ PRASOWY

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021