Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

La Liga: Kto będzie tuż za Barceloną i Realem?

11 lub 12 czerwca wraca La Liga. Poinformował o tym Javier Tebas, prezydent najwyższej klasy rozgrywkowej w Hiszpanii. Na początek obejrzymy chociażby takie mecze jak Real Betis – Sevilla, Mallorca – FC Barcelona, Athletic Bilbao – Atletico Madryt czy Real Madryt – Eibar.

LA LIGA JEST WYCZEKIWANA

Ekscytujemy się już Bundesligą i Ekstraklasą, ale powrót ligi hiszpańskiej będzie na pewno bardzo dobrym dopełnieniem tego wszystkiego. Zwłaszcza że sporo się tam jeszcze będzie działo. Nadal toczy się rywalizacja o mistrzostwo kraju, o utrzymanie oraz o miejsce w TOP 4, które gwarantuje grę w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie.

O tytuł oczywiście walczą FC Barcelona i Real Madryt. Po 27. kolejkach prowadzi „Duma Katalonii”, która ma jednak tylko dwa punkty więcej od „Królewskich”. Z uwagi na to, że do końca sezonu każda z ekip rozegra jeszcze jedenaście meczów, to naprawdę wszystko może się zdarzyć. W dodatku nie wiadomo, w jakiej formie są te kluby. Niewykluczone, że przez długi czas nie będą potrafiły znaleźć optymalnej formy. Z tego powodu pierwsze dwie-trzy kolejki po wznowieniu sezonu mogą być decydujące.

KILKA EKIP WALCZY O LIGĘ MISTRZÓW

Równie interesująco zapowiada się rywalizacja o to, kto awansuje do TOP 4. Największą szansę na to mają Sevilla, Real Sociedad, Getafe, Atletico Madryt oraz Valencia. Kolejność nieprzypadkowa, bowiem właśnie odpowiednio takie pozycje zajmują w tabeli, licząc od miejsca trzeciego rzecz jasna. W BETFAN możecie obstawić, która z tych ekip zakończy sezon najwyżej, czyli najpewniej maksymalnie na trzeciej lokacie.

Według analityków legalnego polskiego bukmachera największe szanse na to ma Atletico, których szanse oceniane są na 37 procent. Kilka punktów procentowych mniej otrzymała Sevilla. Sukcesu Getafe, Realu Sociedad oraz Valencii raczej nikt się nie spodziewa. A to dziwne, zwłaszcza że te dwa pierwsze kluby w przeciągu całego sezonu grały naprawdę dobrze w piłkę. Największą zagadką pozostaje forma Valencii, która bardzo dobre mecze potrafiła przeplatać słabymi.

wejdź i sprawdź ofertę

Kod bonusowy BetFan 2020

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021