Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Kumulacja Meczowa – Zdrapka LOTTO Ekstraklasa

To pierwsza w historii taka akcja najwyższej piłkarskiej ligi rozgrywkowej – Ekstraklasy oraz Partnera Tytularnego ligi – marki LOTTO – Kumulacja Meczowa warta miliony!

Przed kibicami Ekstraklasy najciekawszy okres rozgrywek, czyli walka o Mistrza Polski. W 3. kolejkach meczowych 33. 34. oraz 35 rozgrywanych pomiędzy 12 a 22 maja, będzie okazja do pobicia nie tylko kolejnego miliona frekwencji kibiców na stadionach, ale także okazja do wygrania milionów złotych w Zdrapce LOTTO Ekstraklasa, w której pula wygranych sięga 10 MILIONÓW!

SPECJALNA OFERTA MECZOWA

Począwszy od 31 kolejki na stronie Ekstraklasa.org będzie można znaleźć specjalną ofertę biletową dla kibiców wszystkich Klubów Ekstraklasy. To niepowtarzalna możliwość odwiedzenia stadionów w ramach akcji „Meczowa Kumulacja”, która będzie miała miejsce w 3 dedykowanych kolejkach rundy finałowej.

ZDRAPKA

Od 18 kwietnia 2017 roku zdrapka dostępna jest we wszystkich punktach sprzedaży LOTTO. W dedykowanych kolejkach zdrapkę będzie można nabyć także na 16 stadionach Ekstraklasy.

*Uczestnictwo w loterii wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 lat

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021