Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Kumulacja 5000 PLN na Sporty Alternatywne w STS

Podczas długiego majowego weekendu obstawiaj w STS alternatywne mecze najlepszych lig i graj o mega bonus 5000 PLN!

Chcesz zgarnąć część puli 5000 PLN? W dniach 30.04 – 3.05 zapisz się do akcji i typuj spotkania Sportów Alternatywnych. Wystarczy, że wytypujesz i trafisz 6/6 meczów na Twoim kuponie postawionym za min. 15 PLN, a weźmiesz udział w podziale puli 5000 PLN. Pamiętaj, pula dzieli się tylko pomiędzy graczy, którzy prawidłowo wytypują 6 meczów z oferty Sportów Alternatywnych. Minimalny kurs każdego zdarzenia na kuponie wynosi 1.3 (liczonym na moment rozstrzygnięcia zakładu).

  1. DOŁĄCZ DO AKCJI
    Zaloguj się na swoim koncie i potwierdź chęć udziału w akcji klikając: WEŹ UDZIAŁ. Następnie w dniach 30.04 (01:00) – 3.05 (23:59) wrzuć na kupon dokładnie 6 zdarzeń z oferty Sportów Alternatywnych
  2. ZAGRAJ ZA 15 PLN
    Nie czekaj! Zagraj przygotowany przez siebie kupon za minimum 15 PLN z konta depozytowego. Pamiętaj: minimalny kurs każdego zdarzenia na kuponie wynosi 1.3 (liczonym na moment rozstrzygnięcia zakładu).
  3. ODBIERZ BONUS
    Jesteś ekspertem i Twój kupon okazał się wygrany. Świetnie! Oprócz wygranej na Twoje konto bonusowe trafi bonus z puli 5000 PLN.

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

wejdź i sprawdź ofertę
Jakie zakłady nie są brane pod uwagę?

W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out, zakłady zawarte z konta bonusowego, zakłady STS Bezpieczny, zakłady NA ŻYWO, MaxiKombi, Superoferta, Hit Dnia, zakłady na Betgames oraz Sporty Wirtualne, zakłady rozliczone przez organizatora w części lub całości jako zwrot po kursie 1,00.

Czy mogę postawić dowolną liczbę kuponów?

Uczestnik może zawrzeć dowolną liczbę kuponów ale jest uprawniony do otrzymania tylko jednego doładowania bonusowego w ramach akcji.

Co muszę zrobić aby wziąć udział w akcji?

Aby wziąć udział w Akcji Uczestnik musi posiadać konto do zawierania zakładów wzajemnych na www.sts.pl oraz potwierdzić chęć udziału w Akcji poprzez kliknięcie w button „weź udział” na stronie internetowej Organizatora www.sts.pl/bonusy, m.sts.pl lub w aplikacji mobilnej STS, w sekcji Bonusy i akcje.

Na czym polega akcja?

Akcja polega na zawarciu kuponu AKO z konta depozytowego za minimalną stawkę wynoszącą 15 PLN, na którym znajdzie się 6 zdarzeń z oferty Ligi Alternatywne z minimalnym kursem każdego zdarzenia wynoszącym min. 1.3, liczonym na moment rozstrzygnięcia zakładu. Jeśli kupon zostanie rozliczony jako wygrany, weźmiesz udział w podziale 5 000 PLN.

W jaki sposób zostanie obliczona moja wygrana?

5 000 PLN podzielimy równo na wszystkie kupony, które spełnią warunki akcji. Nagroda trafi na konto bonusowe.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Np. otrzymując 20 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 60 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów, z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Kiedy moja wygrana trafi na konto?

Nagrody zostaną przyznane do 06.05.2020 r. do godziny 23:59.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja trwa od dnia 30.04.2020 od godziny 01:00 do dnia 03.05.2020 do godziny 23:59.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021