Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Która liga wróci szybciej?

Wszystkie najważniejsze ligi aktualnie mają przerwę. Powód jest rzecz jasna oczywisty. Pojawia się jednak pytanie, jak długo będzie trwała u nich pauza. Oraz gdzie rozgrywki zostaną wznowione szybciej.

Rozgrywki wrócą przed majem?

Nas oczywiście najbardziej interesuje rodzima Ekstraklasa. Zdecydowano się nie rozgrywać marcowych kolejek, licząc na to, że w kwietniu sytuacja się uspokoi. Tymczasem w Polsce, jak i w innych państwach, sprawa się pogarsza, przez co absencja może być zdecydowanie dłuższa. My, jako legalny polski bukmacher, między innymi oferujemy zakład na to, że najwyższa klasa rozgrywkowa w Polsce wróci do gry przed 1 maja 2020. Kursy na to są naprawdę wysokie. Jeśli nawet to nie dojdzie do skutku, najprawdopodobniej obowiązywać będą aktualne rozstrzygnięcia w tabeli. To by oznaczało, że mistrzem zostanie Legia Warszawa, drugi będzie Piast Gliwice, a trzecia Cracovia. Na zaplecze spadłyby trzy ekipy: ŁKS Łódź, Arka Gdynia i Korona Kielce.

Która liga piłkarska wznowi rozgrywki jako pierwsza (Premier League vs La Liga) – dostępne w BETFAN

  • Premier League (start w tym samym dniu = zwrot) – kurs 1.17
  • La Liga (start w tym samym dniu = zwrot) – kurs 4.30

World Series of Poker 2020 przełożone?

  • Tak – kurs 1.12
  • Nie – 4.50

Podobna sytuacja tyczy się Premier League oraz LaLiga. Do 3 kwietnia zawieszono rozgrywki na Wyspach Brytyjskich i w Hiszpanii. W ich przypadku również istnieje zagrożenie, że nie zostaną one wznowione. W PL mistrzostwo powędrowałoby do Liverpoolu, natomiast na Półwyspie Iberyjskim z trofeum cieszyłaby się FC Barcelona, która ma tylko dwa punkty przewagi nad drugim Realem Madryt. W tych rozgrywkach walka o tytuł trwałaby zapewne do samego końca, dlatego fani „Królewskich” mogliby czuć się niesprawiedliwie potraktowani, zwłaszcza że do rozegrania zostało jeszcze 11 kolejek.

Ameryka Północna też cierpi

Jak będzie w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie? Tam pauzują m.in. rozgrywki MLS (piłka nożna), NHL (hokej), NBA (koszykówka) i MLB (baseball). Te sporty – może poza futbolem, który jeszcze nie jest tam aż tak popularny – są dla ludności z Ameryki Północnej świętością i cieszą się takim zainteresowaniem, jak w Europie Liga Mistrzów. Tamtejsza społeczność z pewnością chciałaby, aby rozgrywki zostały wznowione tu i teraz, nie patrząc nawet na okoliczności, w jakich obecnie się znajduje cały świat.

Wszystkie informacje są na razie nieoficjalne, ale mówi się otwarcie o tym, że najdłużej ma pauzować NBA – nawet do czerwca. Przerwa w MLS NHL powinna trwać nieco krócej. Największą niewiadomą jest MLB, gdzie sezon miał wystartować dopiero 26 marca. Na razie został przesunięty o co najmniej dwa tygodnie. Sytuacja rozwija się w takim tempie, że wszystkie rozwiązania są tak naprawdę możliwe.

Która liga wznowi rozgrywki jako pierwsza (MLS vs MLB)

  • MLS (start w tym samym dniu = zwrot) – 2.15
  • MLB (start w tym samym dniu = zwrot) – 1.60

Która liga wznowi rozgrywki jako pierwsza (NBA vs MLB)

  • NBA (start w tym samym dniu = zwrot) – 3.50
  • MLB (start w tym samym dniu = zwrot) – 1.24

Która liga wznowi rozgrywki jako pierwsza (NBA vs NHL)

  • NBA (start w tym samym dniu = zwrot) – 3.70
  • NHL (start w tym samym dniu = zwrot) – 1.22

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

  BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021