Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Kto zostanie trenerem Widzewa?

Widzew Łódź awansował do 1. Ligi. W męczarniach, jak żółw, ale trafił do wyższej klasy rozgrywkowej. Od razu jednak zwolnił Marcina Kaczmarka z roli pierwszego trenera. Kto będzie następnym?

Bycie trenerem Widzewa nie jest łatwe

Każdy trener, który odważy się na pracę w Widzewie, musi liczyć się z dużą presją na wynik. Celem w kolejnym sezonie z pewnością będzie awans do Ekstraklasy. Czy uda się go zrealizować? Po tym, co ekipa z Łodzi zaprezentowała w minionej kampanii – szczerze wątpimy. Piłkarze robili dosłownie wszystko, by nie awansować do 1. Ligi. Przegrali nawet dwa ostatnie mecze, ale to nic nie dało. Inni byli jeszcze słabsi, a lepszym zespołem okazał się tylko Górnik Łęczna, który awansował z pierwszego miejsca.

No dobra, szydera już była, teraz na poważnie: kandydatów na nowego trenera Widzewa jest sześciu. W BETFAN możecie typować, kto nim zostanie. Według analityków legalnego polskiego bukmachera największe szanse na objęcie tej funkcji ma Enkeleid Dobi, który od 2017 roku prowadzi Górnik Polkowice. Szacuje się, że ma na to 40% szans. Razem z tym klubem awansował z III do II. Ligi, natomiast w niedawno zakończonym sezonie zajął ze swoim zespołem 11. miejsce.

Największe szanse mają Dobi i Skrzypczak

Kolejnym kandydatem, który ma spore szanse (34%) na objęcie Widzewa jest Dariusz Skrzypczak. To jedna z legend Lecha Poznań. Licząc karierę juniorską, jako piłkarz spędził w tym klubie 12 lat. W zeszłym roku „Kolejorz” po raz kolejny się po niego zgłosił – tym razem miał za zadanie pracować indywidualnie z zawodnikami, przede wszystkim z młodzieżą. Wychodziło mu to bardzo dobrze, zbierał świetne opinie na swój temat, ale i tak zdecydowano się na rozwiązanie z nim kontraktu. Teraz Skrzypczak chce już pracować na własny rachunek.

W gronie innych kandydatów są jeszcze Leszek Ojrzyński, Maciej Bartoszek (kontaktowano się z nimi jeszcze w trakcie trwania sezonu 2019/20), Sławomor Majak oraz Walter Pandiani. Wszystko wskazuje jednak na to, że nowym szkoleniowcem Widzewa zostanie ktoś z dwójki Dobi-Skrzypczak.

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne.

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021