Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Kto zagra w finale Ligi Mistrzów?

Liga Mistrzów wraca już 7 sierpnia! Długo czekaliśmy na wznowienie tych elitarnych rozgrywek, ale już wiemy, że na szczęście uda się je dokończyć.

KTO DOŁĄCZY DO ZNANYCH JUŻ ĆWIERĆFINALISTÓW?

7 i 8 sierpnia poznamy ostatnich ćwierćfinalistów. Do RB Lipsk, Atalanty, Paris Saint-Germain oraz Atletico Madryt dołączą: Juventus albo Olympique Lyon, Manchester City lub Real Madryt, Bayern Monachium albo Chelsea i FC Barcelona lub Napoli. Natomiast już od 12 sierpnia rozpocznie się turniej w Lizbonie, który wyłoni tegorocznego triumfatora Ligi Mistrzów.

Dzięki przyśpieszonemu losowaniu znamy już całą drabinkę. Na ten moment wiadomo, że w ćwierćfinale Atalanta zagra z PSG, a RB Lipsk z Atletico. Zwycięzcy tych meczów zagrają ze sobą w półfinale, a najlepsza ekipa z wymienionej czwórki znajdzie się w finale. Tu sprawa jest prosta.

Znacznie bardziej skomplikowana jest sprawa po drugiej stronie drabinki. Tam wszystko zależy od 1/8 finału. Możemy być tylko pewni tego, że Bayern awansuje do ćwierćfinału, bo w pierwszym meczu bez problemu pokonał Chelsea 3:0. W pozostałych starciach padły wyniki, które o niczym jeszcze nie przesądzają.

DLA KOGO FINAŁ?

Zatem podsumowując: plan na Ligę Mistrzów jest następujący: 7 i 8 sierpnia kończymy 1/8 finału, w dniach 12-15 sierpnia rozgrywamy ćwierćfinały, 18 sierpnia odbędą się półfinały, natomiast wielki finał został zaplanowany na 23 sierpnia. Wiecie, ile na ten moment jest kombinacji tego, kto zmierzy się ze sobą w ostatnim spotkaniu? Aż 30.

BETFAN przewiduje, że największe szanse na zagranie ze sobą w finale Ligi Mistrzów mają Manchester City i PSG lub Bayern i PSG. Analitycy legalnego polskiego bukmachera dają takim opcjom po 11%. Z kolei najmniej prawdopodobny wydaje się mecz pomiędzy Chelsea a RB Lipsk. Iluzoryczne szanse są również na to, że w finale z kimkolwiek zagra Atalanta, Olympique Lyon lub Napoli. Wielkimi niewiadomymi są Juventus, Real Madryt i FC Barcelona. To drużyny, które mogą wygrać LM, jak i nie zakwalifikować się do ćwierćfinału.

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne.

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021