Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Kto wygra wybory samorządowe? Bukmacherzy już to policzyli

Kontrowersyjny działacz gejowski będzie prezydentem stolicy? Nie – odpowiada firma bukmacherska.

W razie Krystiana Legierskiego wypłaci aż 3 tys. zł. za każdą złotówkę na niego postawioną. W zakładach uruchomionych przez bukmacherów można typować zwycięzców w 30 miastach.

 

Bukmacherzy przyzwyczaili nas do tego, że zakładać się można o wszystko. Dlaczego zatem nie o wynik wyborów samorządowych? Dziennik „Metro” opisuje, jak Firma bukmacherska uruchomiła zakłady internetowe, w której można obstawiać zwycięzców tegorocznych wyborów na prezydentów miast. Na razie można typować zwycięzców w ok. 30 największych miastach, ale niebawem będzie ich dwa razy tyle.

Samorządowe wybory w zakładach bukmacherskich

Minimalnie można postawić złotówkę, jednak kilkadziesiąt osób zdecydowało się postawić kwoty rzędu tysiąca złotych, a kilka ok. 2 tys. O wygranej i wypłacie pieniędzy decydować będzie powyborczy komunikat PKW.

Jednak, by dużo wygrać, trzeba ryzykować, bo najmniej można zarobić na pewniakach. Największym jest Rafał Dutkiewicz, który stara się o reelekcję we Wrocławiu. Za każdą postawioną na niego złotówkę otrzymamy jedynie 2 gr. więcej. Za złotówkę postawioną na prezydent stolicy Hannę Gronkiewicz-Waltz otrzymamy jedynie 1,03 zł. W przypadku jej największego konkurenta Czesława Bieleckiego zainwestowana złotówka to już aż 12 zł. Najwięcej, bo aż 3 tys. zł za złotówkę, zarobić można wierząc w wygraną Krystiana Legierskiego.

Źródło: Newsweek.pl

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021