Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Kto wygra II turę wyborów prezydenckich? Duda czy Trzaskowski?

Kto wygra II turę wyborów?I tura wyborów prezydenckich już za nami! Wcześniejsze sondaże się sprawdziły, dzięki czemu wiemy, że w decydującym starciu Andrzej Duda zmierzy się z Rafałem Trzaskowskim.

DUDA BEZ PROBLEMU WYGRAŁ I TURĘ

W I turze Duda uzyskał nieco ponad 43% głosów, natomiast Trzaskowski nieznacznie przebił barierę 30%. Dobry wynik uzyskał trzeci Szymon Hołownia, czwarty był Krzysztof Bosak, natomiast największym zaskoczeniem było niewielkie poparcie dla Władysława Kosiniaka-Kamysza i Roberta Biedronia. Zwłaszcza ten pierwszy może czuć się zawiedziony, bo według niektórych portali mógł być nawet trzeci z kilkunastoprocentowym wynikiem. Reszta kandydatów od początku miała marginalne szanse na „coś więcej”.

Wygrana Dudy w I turze nie jest żadnym zaskoczeniem. Wszyscy się spodziewali dokładnie takiego wyniku i przewagi wynoszącej kilkunastu punktów procentowych nad Trzaskowskim. Zdecydowanie większe emocje będą za dwa tygodnie. Atmosfera jest podgrzewana już teraz, bo obaj kandydaci łaszą się na głosy tych, którzy popierali Hołownię i Bosaka. O poparcie wyborców Kosiniaka-Kamysza i Biedronia również będą walczyć, przez co nie zdziwimy się, jeśli ich programy wyborcze zostaną nieco zmodyfikowane, by przekonać do siebie jak najwięcej rodaków.

W DRUGIEJ TURZE LEPSZY BĘDZIE TRZASKOWSKI?

II tura wyborów prezydenckich odbędzie się w niedzielę, 12 lipca. Już teraz możecie typować w BETFAN, jak potoczą się jej losy. Według analityków legalnego polskiego bukmachera zdecydowanym faworytem jest Duda, który ma 66% szans na zwycięstwo. Trzaskowski tym razem również nie będzie stawiany na pierwszym miejscu, choć jeśli uzyska zdecydowaną większość poparcia od osób, które głosowały na Hołownię i Bosaka, to może wyprzedzić swojego rywala. Większość z nich według sondażów najpewniej poprze kandydata Platformy Obywatelskiej, co nie jest szczególnie dziwne.

BETFAN macie szansę także typować chociażby to, jaka będzie frekwencja w II turze wyborów prezydenckich oraz jaka będzie przewaga zwycięzcy nad przegranym. Spodziewamy się, że znowu głosy pójdzie oddać ponad 60% Polaków, co będzie naprawdę dobrym wynikiem. A wyniki, jakie uzyskają ci kandydaci, pozostają sprawą otwartą.

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021