Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Kto spali grubiej w najbliższej kolejce?

Jednym z dziesięciu świąt państwowych Jamajki, jest Dzień Boba Marleya, który ustanowiono 6 lutego 1990 roku. Data obchodów 6 luty wiążę się oczywiście z datą narodzin muzyka. Ten dzień postanowił także wyróżnić bukmacher BETFAN.

Możecie zagrać w zakładach bukmacherskich BETFAN za 49 lub 99  kupon, na którym znajdzie się zdarzenie z liczbą spalonych w danym meczu w ramach 21. kolejki Ekstraklasy. Jeśli kurs AKO kuponu będzie wynosił co najmniej 3.0 z minimum 3 zdarzeniami, a nie wejdzie Wam typ na liczbę spalonych, to bukmacher gwarantujezwrot równowartości stawki na konto bonusowe!

wejdź i sprawdź ofertę

ZASADY:

1. Promocja obowiązuje w dniu 06.02

2. Należy zawrzeć kupon za 49 lub 99 zł, na którym znajdą się co najmniej 3 zdarzenia – w tym co najmniej jedno na liczbę spalonych w danym meczu w ramach 21. kolejki Ekstraklasy. Kurs AKO ma wynosić co najmniej 3.0. Do promocji nie zaliczają się kupony zawierające zdarzenia typu “remis nie ma zakładu”, “drużyna X wygra nie ma zakładu”.  Wszystkie zdarzenia muszą zostać rozliczone do 09.02, 23:59.

3. Zakłady systemowe i zagrane za środki bonusowe nie zaliczają się do promocji.

4. Jeżeli kupon okaże się przegrany przez jeden typ na liczbę spalonych w ramach 21. kolejki Ekstraklasy, gracz otrzyma bonus. Graczom, którzy spełnią wszystkie warunki zostanie przyznany bonus 5 zł o równowartości 50 zł (kiedy zagrał za 49 zł) lub bonus 10 zł o równowartości 100 zł (kiedy zagrał za 99 zł). Ewentualny zwrot jest dokonywany tylko za pierwszy, kwalifikujący się kupon.

5. Bonus zostanie przyznany do wtorku 11.02 do 23:59.

6. Obrót bonusem wynosi 5 x 2.0 (co najmniej 3 zdarzenia z kursem 1.2 i wyżej). Bonus oczekuje w kolejce przez 7 dni.  Szczegóły obrotu bonusem TUTAJ. Bonusu nie można anulować, jeśli jakiekolwiek kupon jest w trakcie rozliczania, spełniający warunki wzięcia udziału w promocji.

7.  Na jedno konto Gracza w BETFAN przysługuje jeden bonus, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.). BETFAN ma prawo do odmowy lub zabrania przyznanego bonusu jeśli znajdzie powiązania między kontami. Bonus nie przysługuje Graczom, którzy w jakikolwiek sposób nadużyli jakąkolwiek promocję na stronie, jak i posiadają multikonta.  BETFAN rości sobie prawa do indywidualnych wykluczeń graczy. Promocja nie łączy się z promocją powitalną – jeśli zagranie z radaru zostanie użyte do obrotu depozytem, zwrot nie zostanie przyznany.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021