Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Kto będzie nowym trenerem Krzysztofa Piątka?

Wiadomo już, że tylko do końca obecnego sezonu trenerem Herthy Berlin będzie Alexander Nouri. Zastąpił on Juergena Klinsmanna, który zdecydował się przestać pełnić funkcję pierwszego szkoleniowca tego klubu. To oznacza, że Krzysztof Piątek będzie miał dziewiątego trenera na przestrzeni dwóch sezonów.

GRUNT TO STABILIZACJA

Davide Ballardini, Ivan Jurić i Cesare Prandelli w Genoi, Gennaro Gattuso, Marco Giampaolo i Stefano Pioli w Milanie oraz Klinsmann i Nouri w Herthcie. Piątkowi w ustabilizowaniu formy na pewno nie pomaga fakt, że trenerzy w jego klubach ciągle się zmieniają. O stabilności w tym wypadku nie ma co mówić, co działa niestety na szkodę napastnika reprezentacji Polski. Jest jednak spora szansa, że zmieni się to latem.

Na stronie BETFAN, czyli u legalnego polskiego bukmachera możecie obstawić, kto będzie następnym trenerem Piątka. Według naszych analityków, faworytów na ten moment jest dwóchNiko Kovac oraz Bruno Labbadia. Pierwszy jakiś czas temu został zwolniony z Bayernu Monachium. Jest bardzo dobrym szkoleniowcem i wydaje się, że idealnym dla Herthy, która podobno chce w najbliższym czasie walczyć nie o utrzymanie, a o najwyższe lokaty w Bundeslidze. Chorwat powinien im w tym pomóc, taki klub zdecydowanie bardziej do niego pasuje niż ten bawarski. Z kolei Labbadia ostatnio trenował VFL Wolfsburg, a w przeszłości m.in. Hamburger SV czy Bayer Leverkusen. Jest szkoleniowcem uznanym w Niemczech, ale raczej nie pasuje do koncepcji berlińskiej ekipy.

wejdź i sprawdź ofertę

PIĄTEK JAK LEWANDOWSKI?

Zdecydowanie lepszą opcją wydaje się Kovac, który zresztą w przeszłości grał dla Herthy. W barwach klubu z Berlina rozegrał blisko 300 meczów. W sezonie 1995/96 zdobył aż jedenaście bramek, co było fantastycznym wynikiem zważywszy na to, że występował na pozycji defensywnego pomocnika. To faworyt działaczy i wydaje się, że kibiców również. Dobrze zna realia Bundesligi, dzięki czemu mógłby z miejsca pomóc tej drużynie.

Najważniejsze jest to, by podczas jego ewentualnych rządów Hertha w końcu grała dobrze, stała się realną siłą w niemieckiej lidze, a Piątek się odblokował. Choć Chorwat finalnie został zwolniony z Bayernu, to trzeba przyznać, że dobrze działał na Roberta Lewandowskiego, który w 63 meczach zdobył aż 60 bramek. „El Pistolero” aż takich wyników raczej nie będzie osiągał, ale i tak mamy nadzieję, że wróci do swojej formy z czasów Genoi i pierwszego półrocza w Milanie. Nasza reprezentacja potrzebuje bombardiera z prawdziwego zdarzenia.

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

  BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021