Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Kto awansuje z baraży do Premier League?

Jesteśmy już po pierwszych meczach barażowych o awans do Premier League. W uprzywilejowanej pozycji są Swansea City i Fulham. Te drużyny wygrały swoje pierwsze mecze.

Swensea i Fulham blisko wielkiego finału

Najpierw odbyło się spotkanie Swansea z Brentford. „Łabędzie” wygrały na swoim stadionie 1:0, a jedyną bramkę zdobył Andre Ayew. Ta drużyna jest prawdziwym fenomenem. Do play-offów awansowała dopiero w ostatniej kolejce dzięki pokonaniu Reading na wyjeździe (4:1). Z tego powodu udało im zająć szóste miejsce – ostatnie uprawniające do gry w barażach – i jednocześnie wyprzedzić Nottingham Forest dzięki lepszej różnicy goli. Zanotowali jedno trafienie więcej. Pomogła im nie tylko wysoka wygrana, ale i porażka bezpośrednich rywali, którzy ulegli 1:4 Stoke City.

W drugim meczu, który odbył się w poniedziałek, Cardiff City przegrało u siebie 0:2 z Fulham. Ekipa prowadzona przez Scotta Parkera nie miała w tym spotkaniu większych problemów i zasłużenie wygrała. O ile w konfrontacji na linii Swansea – Brentford jeszcze tak naprawdę wszystko jest możliwe, o tyle tutaj wszystko jest już chyba pozamiatane. W dodatku na początku lipca te drużyny już grały ze sobą i Fulham zwyciężyło na swoim stadionie 2:0.

Fulham po roku wróci do Premier League

BETFAN już teraz możecie typować, jak potoczą się losy meczów rewanżowych. Analitycy legalnego polskiego bukmachera uważają, że Brentford po trzech porażkach z rzędu mimo wszystko pokona Swansea na swoim terenie. Według ich obliczeń stanie się tak na 58%. Natomiast na 48% Fulham po raz kolejny pokona Cardiff.

A która z tych drużyn awansuje do Premier LeagueCardiff i Fulham to drużyny, które w poprzednim sezonie spadły z najwyższej klasy rozgrywkowej, przez co z pewnością mają większą motywację do tego, by jak najszybciej wrócić. Spodziewamy się, że uda się dokonać tej sztuki zespołowi Parkera. Swansea natomiast spadła dwa lata temu, a Brentford to ekipa, która jeszcze nie zaznała smaku gry na tym poziomie.

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne.

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021